Sta moze da vas izbaci iz takta?

Тешко ме је избацити из такта... готово немогуће... али постоје ствари које не волим... на пример - глупе људе, некултурне људе, прљаве људе углавном све се своди на неку категорију људи... е да... не волим ни константно надрндане људе... нељубазне... и тако... :)
 
Bezobrazluk.

Iskompleksiranost, što se opet zna manifestovati bezobrazlukom.

Glupost.


I neko pomenu hvaljenje materijalnim stvarima... jes' da glupo zvuči, ali tako je... kad ti dođe koleginica pa nepozvana priča kako je iste takve naočare (prethodno je druga koleginica za ekstra naočare rekla da ih je platila 7 evra u Italiji), ali original, naravno, platila 120 evra... ili druga koleginica koja kaže ''Pa dobro me plaćaju, ali iskrena da budem, ja ne moram da radim za pare''

koga briga? :neutral: i ajd još da se hvale svojim parama ali hvale se parama svojih roditelja što mi baš propisno drka ku*ac
 
Bezobrazluk.

Iskompleksiranost, što se opet zna manifestovati bezobrazlukom.

Glupost.


I neko pomenu hvaljenje materijalnim stvarima... jes' da glupo zvuči, ali tako je... kad ti dođe koleginica pa nepozvana priča kako je iste takve naočare (prethodno je druga koleginica za ekstra naočare rekla da ih je platila 7 evra u Italiji), ali original, naravno, platila 120 evra... ili druga koleginica koja kaže ''Pa dobro me plaćaju, ali iskrena da budem, ja ne moram da radim za pare''

koga briga? :neutral: i ajd još da se hvale svojim parama ali hvale se parama svojih roditelja što mi baš propisno drka ku*ac

Ја знам да није тема, али ја морам да кажем шта мене ''убацује у такт'' :D

Када седим у друштву неке другарице/колегинице која на свом смеру има само женске па онда почне да прича овакве и сличне приче :D То је много кул и симптоматично :)
 
Ја знам да није тема, али ја морам да кажем шта мене ''убацује у такт'' :D

Када седим у друштву неке другарице/колегинице која на свом смеру има само женске па онда почне да прича овакве и сличне приче :D То је много кул и симптоматично :)

What? :neutral:
 
Posto imam jako losu nawiku da swe sto me nerwira drzim u sebi...Dugo,duuuugoooo...I onda kada puknem i wristim na swe one koji su mene pretxodno dosta puta powredili,oni se swi udruze i misle da sam budala...E to me ubiiiijaaa,danas mi je takaw dan...Ocu da ujedam,ubijam,luuuudim,ne mogu wiseeee....
 

Back
Top