Quantcast

Šta misliti o muškarcu koji prvo kaže da hoće da se ženi,pa neće,pa hoće decu ali ne i ženu?

Metronomy

Elita
Poruka
16.170
Polako,prvo potrebno je da tip zeli ozbiljnu vezu,koja bi trajala dugo,pa onda brak i deca.Drugo,ni ne znam koliko on ima godina.Treće nije da patim za vezom,brakom ili decom,samo ne volim takve tipove koji lažu.Ne mozeš da glumiš da si tip koji voli ozbiljnu vezu,a ovamo da salećeš jednu,pa drugu,pa treću.
Sto ne moze? Lepo te je pitala koleginica....Stavise, price o vezi, da ne govorim o braku preko neta su budalastina. ( osim, ako ne prodajes jabuke umesto kajsija, pa da zajebes komsiju)

Lorelajn

Iskusan
Poruka
5.920
A vidi,realno moze da ti kaze sta hoce i pre i posle i u toku veze cak i braka. Moze da ti kaze sta god ti zelis da cujes,moze covek i da se predomisli posle godinu,dve,pet,10.
Veza,brak ne bi trebalo da su obaveza,razumes? Barem ja gledam na to tako. Cim je nesto obaveza,da se ispravim,samo obaveza....to gubi smisao...
Lepo je sto hoces ozbiljnu vezu u smislu da te neko postuje,voli zbog onoga sta si,ko si i da mu je lepo sa tobom,i da imate neke planove i uzivate,budete podrska jedno drugome...
Ali ne mozes tako...mislim ko sam ja da kaze da ne mozes...al uglavnom ne ide tako on kaze ja kazem pa tako bude...Vreme tece,ljudi se upoznaju,zavole ili ne...uzivaju ili ne...

Modernamira5

Domaćin
Poruka
4.105
A vidi,realno moze da ti kaze sta hoce i pre i posle i u toku veze cak i braka. Moze da ti kaze sta god ti zelis da cujes,moze covek i da se predomisli posle godinu,dve,pet,10.
Veza,brak ne bi trebalo da su obaveza,razumes? Barem ja gledam na to tako. Cim je nesto obaveza,da se ispravim,samo obaveza....to gubi smisao...
Lepo je sto hoces ozbiljnu vezu u smislu da te neko postuje,voli zbog onoga sta si,ko si i da mu je lepo sa tobom,i da imate neke planove i uzivate,budete podrska jedno drugome...
Ali ne mozes tako...mislim ko sam ja da kaze da ne mozes...al uglavnom ne ide tako on kaze ja kazem pa tako bude...Vreme tece,ljudi se upoznaju,zavole ili ne...uzivaju ili ne...
Znam ja to.Zato i mislim da je hteo samo seks.

Modernamira5

Domaćin
Poruka
4.105
Sto ne moze? Lepo te je pitala koleginica....Stavise, price o vezi, da ne govorim o braku preko neta su budalastina. ( osim, ako ne prodajes jabuke umesto kajsija, pa da zajebes komsiju)
Ali taj sto se meni udvarao je hteo vezu.Ili je veza bila alibi za samo seks.Razumete?Kako vreme prolazi,deluje mi da nije normalan i da je hteo samo seks.

Metronomy

Elita
Poruka
16.170
Ali taj sto se meni udvarao je hteo vezu.Ili je veza bila alibi za samo seks.Razumete?Kako vreme prolazi,deluje mi da nije normalan i da je hteo samo seks.
Da pa, sta je tu problem? Domine moze da igra i sa drugarima.
Prestani da ucis ophodjenje sa muskarcima s neta i izadji u setnju.
Net je samo filter za izbegavanje budala i psihopata, najveci problem udavaca.
Sve ostalo je dozivljaj uzivo.

Metronomy

Elita
Poruka
16.170
Cak mozda ne zeli ni sex s tobom nego te zavlaci i hrani ego. Cesto su gori od zena na netu.
Pozovi coveka u setnju. Ostalo ce se samo kasti....

Modernamira5

Domaćin
Poruka
4.105
Mislim da mu treba dati orden čim je uspio da se dopisuje sa tobom 2 mjeseca. Mislim da je zaslužio makar u radnoj knjižici da mu se upiše staž i da mu platiš te doprinose i to, jesi li čula? :D
Ne,meni trba dati orden,jer on laze,a ja slusam sve to vec duže vreme.

Modernamira5

Domaćin
Poruka
4.105
Da pa, sta je tu problem? Domine moze da igra i sa drugarima.
Prestani da ucis ophodjenje sa muskarcima s neta i izadji u setnju.
Net je samo filter za izbegavanje budala i psihopata, najveci problem udavaca.
Sve ostalo je dozivljaj uzivo.
Pa da,ali ne mozete da trazite vezu sa nekim tek tako,a da ni ne vidite osobu.Za seks muskarci nalaze koga hoce,nije im bitno,ali ako je devojka u pitanju,traze neku koja je ok.Isto i ja,šta će meni neka budala?Meni treba iskren dečko.

Modernamira5

Domaćin
Poruka
4.105
Pa bolje da ima,neke izmu po milion $ za nevinost a ti ces da das za laz
Rekla sam da nisam na prodaju.Ono čemu se ja prepuštam je ljubav.A Vi ne znate da li sam ja nevina ili nisam.Mogu da pisem o svakoj temi koja me interesuje.Volim ljude da stavljam u situacije da misle šta bi uradili da se nadju jednog dana u situaciji koje su zastupljene u svetu.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.