Quantcast

Šta misliti o muškarcu koji prvo kaže da hoće da se ženi,pa neće,pa hoće decu ali ne i ženu?

Lorelajn

Iskusan
Poruka
6.566
Otkud, prica je o net davljenju nekog lika, koji je mozda i zena koja se igra.
Sumnjam da je o tome.Normalne osobe normalno komuniciraju a tema je vec bila otvorena i mislim da cak je ovo 3 mesto i 3 put da se o ovome istome prica.
U kom univerumu je uopste bitno i za ocekivati da neko kaze hoce brak i decu a da te i uopste i ne poznaje. Mogu ja da kazem da zelim decu brak,upoznam te i necu,ili obrnuto.

Modernamira5

Domaćin
Poruka
4.105
Sumnjam da je o tome.Normalne osobe normalno komuniciraju a tema je vec bila otvorena i mislim da cak je ovo 3 mesto i 3 put da se o ovome istome prica.
U kom univerumu je uopste bitno i za ocekivati da neko kaze hoce brak i decu a da te i uopste i ne poznaje. Mogu ja da kazem da zelim decu brak,upoznam te i necu,ili obrnuto.
Vidi sad,ja sam devojka koja hoce ozbiljnu vezu,volela bih da ta veza,ako je moguce traje 5-6 godina,i onda ne vidim problem da posle toga dodje do dece i braka,ali ako se osoba ni tada ne slaze da bi zelela decu,tu vec nastaje problem ili ako ne zeli i kasnije.Niko nikog ne tera ni na brak ni na decu,to je samo pitanje,na osnovu kog ja procenjujem koliko neko ima ozbiljne namere.Na skali od 0 do 100 posto,ovaj tip je neozbiljan 99 posto.

Modernamira5

Domaćin
Poruka
4.105
Otkud, prica je o net davljenju nekog lika, koji je mozda i zena koja se igra.
Davi on mene.Prvo hoce vezu,pa nece,pa hoce da se ženi,pa neće.Ja sam htela da okoncamo konverzaciju,a on je hteo da nastavimo konverzaciju.Blokirala sam ga.Pa odblokirala,sad je blokiran opet.Nervira me kad neko menja mišljenje.Ne mozes ti toliko da odredjujes nesto.Baš sam ga juce odblokirala i iznervirao me je,u šoku sam,postaviću temu kasnije,da vidim šta forumaši misle o tome.Sad je blokiran do daljnjeg.Pokušavam da izanaliziram njegovu ličnost.

Modernamira5

Domaćin
Poruka
4.105
Ja imam jednog koji zeli da se zeni i hoce decu? Sem sto bi te ozenio imas neki kriterijum?
Polako,prvo potrebno je da tip zeli ozbiljnu vezu,koja bi trajala dugo,pa onda brak i deca.Drugo,ni ne znam koliko on ima godina.Treće nije da patim za vezom,brakom ili decom,samo ne volim takve tipove koji lažu.Ne mozeš da glumiš da si tip koji voli ozbiljnu vezu,a ovamo da salećeš jednu,pa drugu,pa treću.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.