Quantcast

sta mislite o zenama jarcevima?

nevencura

Početnik
Poruka
3
Generalno se sa ostalim jarčicama ne slažem, ili su mi previše zatvorene ili ne pronađemo zajednički jezik jednostavno (iako sam i ja jarčica) :)
Mada sam primetila koliko je svaka jarčica emotivna kada su u pitanju ljudi do kojih im je stalo, da znaju biti jako protektivne.
Ja sam isto jarčica, mada imam mesec u ovnum podznak vodolija i stelijum mi je u kući riba, pa sam možda zbog toga malo više emotivnija i naklonjena ljudima i mogu reći da mi je ljubav bitnija od posla ili nekih materijalnih stvari. Dosta sam čak i neambiciozna i lenja osoba, ali ako treba da budem produktivna, umem :D
Ostale jarčice poštujem zbog njihove iskrenosti i stabilnosti, ali nikada ne dobijem želju da sa njima provodim više vremena nego što je potrebno.
Pozdrav svima :)

Танатос

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.660
gle čuda !!!
Moraću da ih banujem jer na temi o ženama Jarčevima pišu o ženama Jarčevima:zcepanje:
Šalim se naravno,ne bih da nove članice istraumiram
Рекао бих да ових неколико нових чланица се неће више појавити.
Дошле су изненада, испуниле су своју сврху - написале шта су хтеле и прохујале су с вихором!

OneGirl468

Početnik
Poruka
6
Рекао бих да ових неколико нових чланица се неће више појавити.
Дошле су изненада, испуниле су своју сврху - написале шта су хтеле и прохујале су с вихором!
Teško.. mi jarčice uvijek imamo nešto za reć kad se treba izborit za sebe :P
Ali uglavnom, cesto citam sve sto pisete i ne pronalazim se bas u opisima, ali neda se meni prepirat ????

Танатос

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.660
Teško.. mi jarčice uvijek imamo nešto za reć kad se treba izborit za sebe :P
Ali uglavnom, cesto citam sve sto pisete i ne pronalazim se bas u opisima, ali neda se meni prepirat ????
Шта у тим ''описима'' сматраш неадекватним, шта по теби није тачно у описима везаним за Јарчеве које смо колега N3W и ја изнели?

Nisu staložene, čini mi se.
Упорне су, I can tell you that!

OneGirl468

Početnik
Poruka
6
Шта у тим ''описима'' сматраш неадекватним, шта по теби није тачно у описима везаним за Јарчеве које смо колега N3W и ја изнели?

Ha dosta toga.. mislim da svi sude pretjerano površinski.. imam stvarno širok krug prijatelja i poznanika i znaju mi iskomentirat da sam distanciranija osoba i pomalo hladna, ali ne ističu to kao loše osobine.. cak kazu da je to jedan od razloga zasto ih i privlacim, a opet neki, s druge strane, kazu da sam jako nježna i dobra osoba (ne hvalim se samo prenosim opise :) ) tako da mislim da je sve do toga kako si postaviš stvari u glavi. Meni ako netko sasvim odgovara trudit cu se jako oko te osobe, a ako ne, necu i vjerovatno necu posvećivati puno paznje niti osjećaja prema toj osobi.. zasto i bih?
Nije li tako najvise fer?

Танатос

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.660
Ha dosta toga.. mislim da svi sude pretjerano površinski.. imam stvarno širok krug prijatelja i poznanika i znaju mi iskomentirat da sam distanciranija osoba i pomalo hladna, ali ne ističu to kao loše osobine.. cak kazu da je to jedan od razloga zasto ih i privlacim, a opet neki, s druge strane, kazu da sam jako nježna i dobra osoba (ne hvalim se samo prenosim opise :) ) tako da mislim da je sve do toga kako si postaviš stvari u glavi. Meni ako netko sasvim odgovara trudit cu se jako oko te osobe, a ako ne, necu i vjerovatno necu posvećivati puno paznje niti osjećaja prema toj osobi.. zasto i bih?
Nije li tako najvise fer?
Фер би било кад би написала, зашто на форуму пред анонимним људима (људима које не знаш) пишеш о себи, својој природи?
У чему је фора? :dontunderstand:

Зашто би било кога овде интересовала твоја личност?

OneGirl468

Početnik
Poruka
6
Фер би било кад би написала, зашто на форуму пред анонимним људима (људима које не знаш) пишеш о себи, својој природи?
У чему је фора? :dontunderstand:

Зашто би било кога овде интересовала твоја личност?

Možda zato što pišete o ženama jarčevima ???

N3W

Iskusan
Poruka
6.597
large.jpg

Ček da vidim.

Aha...Aha...

error-cfd-does-not-compute-featured.png

Agatha

Legenda
Poruka
66.786
Агата, катанче на ову тему.

Све је апсолвирано у вези женских Јарчева, нема потребе даље (и поново) ићи у што написа колегиница: ''nevencura'' - ''Never-ending discussion''.
nema katanca!:D
A i volim Jarčice,90% odanih prijateljica su mi one:p, mada i da nisu,tema ostaje:)

Танатос

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.660
Sa Jarčevima je problem što su nesposobni za šale. I dosadni do iznemoglosti. A hoće da budu u centru pažnje, a ne ide. :think:
Сада ће уследити жестоки деманти.
Хорде Јарчева (мушки, женски,...) ће насрнути на овај пдф у намери да покажу духовитост.
Ову тему ће преплавити постови са досеткама, доскочицама, јарчевским смислом за оптимизам.

-Lust

Iskusan
Poruka
5.212
Kako se usuđuješ, Agathe da ne poslušaš Tanatosa? Boga humora i svega na ovom podforumu, kompetentnog da ocenjuje duhovitost horoskopskih znakova. Stvarno užas.
Odmah zatvarajte sve teme na ovom pdf-u, jer nema poente komentarisati više, sve je rečeno. Ne, još bolja ideja, zatvorite ovaj forum!

N3W

Iskusan
Poruka
6.597
Сада ће уследити жестоки деманти.
Хорде Јарчева (мушки, женски,...) ће насрнути на овај пдф у намери да покажу духовитост.
Ову тему ће преплавити постови са досеткама, доскочицама, јарчевским смислом за оптимизам.

Saće :mrgreen: sve duhoviti i duhovni ljudi :mrgreen:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.