Шта мислите о завештању органа?

Pijanista:
Јел' си луд не говори никоме док не осетиш да си близу краја. Конспирација ником није штетила. Јел' ти треба да се излајеш, па кад дође криза да те поједе мрак.
Мене ово већ забрињава, мислим ово што их нема. Можда су постали донатори ''пре рока'', далеко било. Можда усфалило органа. Не би ме ништа чудило, а да ипак контактирамо органе реда.

Dižeš frku bez veze, vidiš da su svi tu sa svim organima. A ti odma organe reda.
 
За завештање органа, потребна је озбиљна правна држава и пратећи закони који би регулисали ову област, у противном могуће су најдрастичније злоупотребе.
У овако "уређеној" држави никада не бих била донатор.
 
BG1109:
Dižeš frku bez veze, vidiš da su svi tu sa svim organima. A ti odma organe reda.
Изгледа да је др Менгеле на годишњем. Ко зна можда ови што се јављају као донатори раде за медицинску мафију. 'Оће да врбују раднике, сељаке и поштену интелигенцију.
 
Pijanista:
Изгледа да је др Менгеле на годишњем. Ко зна можда ови што се јављају као донатори раде за медицинску мафију. 'Оће да врбују раднике, сељаке и поштену интелигенцију.


Ja sebe ubrajam u seljaka sa poštenom inteligencijom, nisam u opasnosti.
 
darkoje:
Данас сам завештала своје органе па ме интересује ваше мишљење о томе.Да ли је то добро дело или карта за чудновату смрт.
sad nema nishta od vaskresenja
dabl dare

:D :D :D

bbbbbbbbbuuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhaaaaaaaa
:D
 
crow:
sad nema nishta od vaskresenja
dabl dare

:D :D :D

bbbbbbbbbuuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhaaaaaaaa
:D


ti izgleda veze nemaš sa hrišćanstvom :roll:
to što si ti kazao podržavaju Jehovini svedoci, oni su protivnici davanja organa , krvi i sl.
a oni nikako ne priznaju vaskrsenje!
a ostalo, pogledaj u Novom zakonu.
 
crow:
sad nema nishta od vaskresenja
dabl dare

:D :D :D

bbbbbbbbbuuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhaaaaaaaa
:D

Овако нешто могу да кажу само они који немају везе са Православљем.Ти си оптерећен грехом,када у теми која се Бога и вере не дотиче ти их спомињеш. Ти и теби слични пагани знате само да '' лајете ''' а када треба нешто да урадите тишина.Што и ти ниси нешпто урадио, можда ти је Перун забранио?
 
Стварно мислим да је то веома , племенито, храбро. И свако ко је то урадио заиста заслужује све похвале. Заиста!!!

А мало и да се нашалим да разбијем ову малу монотонију. Ја бих завештао један мој орган једном одавде другу органу, да га носи увек у себи!!!!
 
Хаџија:
Стварно мислим да је то веома , племенито, храбро. И свако ко је то урадио заиста заслужује све похвале. Заиста!!!

А мало и да се нашалим да разбијем ову малу монотонију. Ја бих завештао један мој орган једном одавде другу органу, да га носи увек у себи!!!!
Primljeno K znanju.
 

Back
Top