STA MISLITE O POLICIJI ?

von Richthofen:
Whitenicky vidim da ti je zao sto ti je Slobica pao u "Mardelj" ali jbg.... Sta je tu je.... vase vreme je proslo... Nece vise biti tenkova i maltretiranja demonstranata po ulicama... Uopste ne kapiram takve kao ti sto se jos uvek loze na panduraciju! Budi ti PANDURCINA u svojoj kuci sa svojim tatom i mamom a nas normalne zaobidji

Lep ti avatar , sigurno si ljubitelj SS DIVIZIJE :) !!!
 
whitenicky:
@ Pjer - pozdrav brate , ali cim vidim KRIZINU na vratu odmah se setim NACISTA :)
100% si u pravu ovoga puta W.N. I ja sam to primetio da ima dosta ovde napaljenih na nazi-nemacku sto je neverovatno koja je ubila veliki broj Srba stvorila ndx i dala hrvatskoj svete srpske teritorije, dala kosovo albancima,banat rumunima,backu madjarskoj,ist. srbiju bugarskoj......
Nazalost istu taktiku su usvojili i amerikanci slaba Srbija-jak balkan.To treba svim silama menjati jer cemo proci kao u ww2.
 
Biti policajac je uzasno tesko zanimanje . Narocito u drustvu kakva je Srbija danas .
Zemlja koja je izgubila sve ratove koje je vodila u zadnjih 15 godina , ili su joj bili nametnuti .S uzasno slabom platom korumpiranim vodstvom , policajci su ogledalo Srbije .
Kud dalje .
 
Sta zavrse neki kurs od 6 meseci i posle imaju istu platu kao lekari, specijalisti. A jos i uzimaju mito. A kad hirurg uzme mito(koji je MINIMUM 10 godina ucio) i to mito je u vecini slucajeva da kupi lek, instrument... onda ga nabede da je lopov. Mislim zemlja nam je strava.
 
borisbg:
Kakve veze ima koliko je ko godina ucio, sa tim sto uzima mito?
Lopov je lopov, bez ozira na posao kojim se poslom bavi.

koren se sece u korenu

bez obzira koje mito je u pitanju bio doktor, pandur, salter radnici ili nas guverner

ljudi sta bi sa guvernerom i onom aferom oko dacica i kompanije jel ih murija prosledila sudstvu
 
KiZo:
100% si u pravu ovoga puta W.N. I ja sam to primetio da ima dosta ovde napaljenih na nazi-nemacku sto je neverovatno koja je ubila veliki broj Srba stvorila ndx i dala hrvatskoj svete srpske teritorije, dala kosovo albancima,banat rumunima,backu madjarskoj,ist. srbiju bugarskoj......
Nazalost istu taktiku su usvojili i amerikanci slaba Srbija-jak balkan.To treba svim silama menjati jer cemo proci kao u ww2.

To sto si ti napaljeni rusofil ne znaci da sam ja napaljen za naci nemacku. O kakvoj ti svetoj srpskoj zemlji pricas covece!? Pa takvi stavovi kao sto su tvoji i slicnih su nas upravo i doveli ovde gde smo sada!!! Stvaranje "Velike Srbije" se poklapa sa stavovima nacista koje ti tako osiono prozivas!! Ako ti se ratuje, idi sinko pa ratuj negde!! Ako ti je stvarno stalo do tog Kosova, Banata, Backe itd. idi pa je brani, a ne da ovde prosipas neki "so called" patriotizam!! uzas.....

P.S.Napisi po jedno pisamce Slobi i Shekiju koji su u Hagu ,izjadaj im se, i osecaces se bolje... Garantovano
 
von Richthofen:
To sto si ti napaljeni rusofil ne znaci da sam ja napaljen za naci nemacku. O kakvoj ti svetoj srpskoj zemlji pricas covece!? Pa takvi stavovi kao sto su tvoji i slicnih su nas upravo i doveli ovde gde smo sada!!! Stvaranje "Velike Srbije" se poklapa sa stavovima nacista koje ti tako osiono prozivas!! Ako ti se ratuje, idi sinko pa ratuj negde!! Ako ti je stvarno stalo do tog Kosova, Banata, Backe itd. idi pa je brani, a ne da ovde prosipas neki "so called" patriotizam!! uzas.....

P.S.Napisi po jedno pisamce Slobi i Shekiju koji su u Hagu ,izjadaj im se, i osecaces se bolje... Garantovano

Slazem se i takvo je razmisnjanje velikog dijela naroda dovelo do tuzbe BIH protiv SCG.Al boli mene to je vas problem. Ja sam iz RS(BIH).
 
dr.koki:
Sta zavrse neki kurs od 6 meseci i posle imaju istu platu kao lekari, specijalisti. A jos i uzimaju mito. A kad hirurg uzme mito(koji je MINIMUM 10 godina ucio) i to mito je u vecini slucajeva da kupi lek, instrument... onda ga nabede da je lopov. Mislim zemlja nam je strava.

Hirurg uzima mito da bi kupio lek ili instrument? VERUJES LI TI U TO? Vidim sirote hirurge kako stoje u redu da kupe instrumente i lekove... daj molim te...
 
Ja hirurge ne gledam u redu kako kupuju. Ja mnoge od njih odlicno znam, a mnogima sam i iz inostranstva nabavljao instrumente.A drugo da bih postao hirurg treba da se skolujes 22 godine(minimum, osnovna+srednja+fakultet+spec), i mislim da zasluzuju vecu platu od pandura.
 

Back
Top