sta mislite o bilderima

Nijedno profesionalno bavljenje sportom nije zdravo (mislim mnogo je zdravije rekreativo trcati nego ici na olimpijadu i takmiciti se za zlato)

U bodi bildingu je mozda to naglasenije zbog koriscenja steroida

Sta bi ste uradili da vam neki prijatel koga poznajete vec godinu dana kaze odjednom kaze da ide redovno u teretanu (a pre je svoj izged pravdao dobrom genetikom i vezbanjem kod kuce) dali bi to promenilo vase mislenje o njemu dali biste idalje ostali jednako dobri prijatelji
 
Овако прво то су све нарциси и сваки билдер кога ја знам је тако накурчен да мисли да је Бога ухватио за муда зато што има те мишиће. Доста њих користе разна срања типа стероиди, креатини, протеини... и доста тих срања није штетно, али брате јебо то, то само показује како су натриповани. У реду је ићи у теретану изгледати нормално, али претеривање је већ нешто друго. То је болес'!
 
Сем пар људи које познајем и који иду у теретану, а ЗНАЈУ шта раде, већина су кретени (то ми и кажу ови које знам). Само се кљукају разном хемијом и дижу више него што могу (али ја на бенчу могу *** kg). Већина њих једва може да претрчи 100 м, о некаквој, не дај Боже утакмици нећу ни спомињати. Колико њих има уништене зглобове и тетиве, не вреди ни куцати. Постали су деде са 30 и којом годином. Тужно шта рекламе учине од човека... :roll:
 
haha sta sve nisam ovde procitao !! pocevsi od toga da su proteini stetni pa do toga da je dobro da se onako povremeno ide u teretanu :-D

to da je povremeno odlazenje u teretanu dobro je jos i najjace, ko da kazes "u redu je da vezbas, ali da se ne umaras mnogo" :-D bez kontinuiteta u vezbanju nista se ne moze postici (znam iz iskustva). to da su vezbaci narcisi i da su svi nakurceni je smesna generalizacija, naravno da ima takvih, ali oni su u manjini. ja kada sam pocinjao sa teretanom svi od iskusnijih vezbaca su bili spremni da pomognu sto je u pocetku vrlo znacajno... i postoji razlika izmedju uzimanja kreatina, proteina i dekstroze i uzimanja steroida. dekstroza je grozdjani secer, kreatin je takodje potpuno prirodan, ima ga u ribi i sta ja znam... ma koga zanima on ce da sazna...

a i uostalom sta ima vi da mislite o bilderima, ne misle ni oni o vama :mrgreen:
 
pacer:
to da su vezbaci narcisi i da su svi nakurceni je smesna generalizacija, naravno da ima takvih, ali oni su u manjini
А ја баш мислим да су у већини. Пошто 10 од 10 које ја познајем, су истриповани до зла Бога... Значи то стално покушавање да доведу своје тело до некаквог ''савршенства'' је по мени мало мнеприродно... Не кажем да су сви такви има и нормалних наравно, али по мени више има ових других ;)
 
pacer:
haha sta sve nisam ovde procitao !! pocevsi od toga da su proteini stetni pa do toga da je dobro da se onako povremeno ide u teretanu :-D

to da je povremeno odlazenje u teretanu dobro je jos i najjace, ko da kazes "u redu je da vezbas, ali da se ne umaras mnogo" :-D bez kontinuiteta u vezbanju nista se ne moze postici (znam iz iskustva).

Са овим се слажем.

pacer:
to da su vezbaci narcisi i da su svi nakurceni je smesna generalizacija, naravno da ima takvih, ali oni su u manjini.

У Сомбору већина, а то кажу старији и искуснији.

pacer:
ja kada sam pocinjao sa teretanom svi od iskusnijih vezbaca su bili spremni da pomognu sto je u pocetku vrlo znacajno...

Проблем је у томе што младе генерације неће да послушају старије, па одмах набаце ненормалну тежину.

pacer:
i postoji razlika izmedju uzimanja kreatina, proteina i dekstroze i uzimanja steroida. dekstroza je grozdjani secer, kreatin je takodje potpuno prirodan, ima ga u ribi i sta ja znam... ma koga zanima on ce da sazna...

Проблем је у количини. Колико њих знамо који су за месец дана успели да се набију, само ми објасни како? Од трске су постали товљени биволи.
 
skoro sam saznao sledece''mogu da ti zavide samo oni koji su na tvom nivou'',ne mislim kao bilo kakvu uvredu,a taj nivo mozhe da se primeni na sve profesije,a kao pravi bodibilder jedino sam na razumevanje nailazio kod drugih pravih bodibildera....zato od vas koji neznate nishta o posvecenosti,radu i trudu ne ochekujem da razumete....

p.s.savetujem sve druge,koji imaju cilj i ka njemu tezhe bez obzira na okolnosti da se ne osvrcu na tvrdnje ''obichnih smrtnika''koje zvuche neshto kao''ne treba preterivati'',''treba biti umeren u svemu''....fala bogu ja nisam sklon promenama,pa mene nisu povukli,shvatio sam svoju svrhu i pokushavam da ispunim svoj potencijal:D....i naravno ako hocete ''veliki rezultat'',morate da radite ''velike stvari''.....

u suprotnom,nauchite tehniku ''samosugestije''ili doslovno prevedeno''laganje samog sebe'',koje ce vam pomoci da sebe prihvatite kao obichnog mediokriteta...a evo nekoliko primera,citiracu neke likove....

sunshine-mada nije to zdravo(ovo naravno mogu da pobijem bez problema,al ajd neka za sad sluzhi samo kao primer)

nixxx- Значи то стално покушавање да доведу своје тело до некаквог ''савршенства'' је по мени мало мнеприродно

mr.cool-Nijedno profesionalno bavljenje sportom nije zdravo(mislim stvarno,neki se jednostavno izgube u besmislenosti pokushavajuci da ospore profesinalno bavljenje,bilo chime)

micika 015-I ja znam da vecina pije neku hemiju i to mi je grozno...(rech ''znam''je dosta diskutabilna u ovoj rechinici,s'obzirom da nezna ni shta je protein)

coeur-SVE U ODREDJENOJ MERI(mera=granica,ko shvata razumece shta mislim)

BlackDragon-Nabildovane bilmeze a posebno majmune koji pumpaju misice samo da bi se qrcili pred drugima i skretali paznju napaljenim, tupavim klinkama na bazenu, ne podnosim, odvratni su.(kolko je teshko inache skrenuti pazhnju tupavoj klinki,ili koliko je teshko kurchiti se i inache,ocu da kazhem bildovanje je previshe tezhak poso' da bi se postigli tolko plitki ciljevi)

nanncy 90-odvratni su mi likovi koji se mnogo forsiraju(ja se preterano forsiram,a ljudi bash uvek nalaze da sam krajnje prijatna osoba)

ja se izvinjavam ako sam malo skrenuo sa putanje,i sa cilja koji sam hteo da pokazhem,a al vidite sushtinu u svakom sluchaju....
 
daklem. shta ja mislim o bilderima? pa ono nishta posebno.
ali bildovanje samo za sebe ne smatram nechim dobrim, mnogo bolje stvari za telo su neki drugi sportovi kao shto su atletika, plivanje, gimnastika, borilachke veshtine. da bilduju, razumem samo one koji se bave kosharkom il nekim drugim sportom pa im treba snaga za duele i slichno, znachi kao dopunska aktivnost.

uglavnom, bildovanje po meni ima vishe veze sa narcisoidnoshcju i muvanjem riba nego sa pravim sportom, al dobro... to sam samo ja. :)
primer je moj drug koji je kao napucan neshto tamo vamo dizhe tegove a obojica mozhemo da uradimo 30 sklekova u vr' glave. a ja u zhivotu nisam digao teg.

uzgred video sam danas u gradu jednog naucanog..... razbacao se, shirina ramena bukvalno ko dve moje shirine, ledja preko pola ulice, baca se tamo, a na uzici vodi nekog sicjushnog kera koji lichi na chivavu, samo je malo vecji. :lol:
e ako se tad nisam prevrnuo....
 

Back
Top