Šta kupiti devojci za 14.2 i 8. mart ?

Joj, hvala ti Bože što mi dečko nema para, sram te bilo!
E, da li bi mi pozajmio devojku da je kresnem večeras? Daću ti 200 eura.

To mi je devojka, nije žena, nije isto kupiti poklon devojci sa kojom možda i ne završite i supruzi !
Dva puta sam se tako opekao sa bivšim devojkama, pa poučen iskustvima sada i u jogurt duvam. Očigledno nisam stipsa ali između ostalog ne želim ni da je razmazim jer ste vi žene tada najgore.

Anyway, minđuše su prilično skupe, reći ću joj da sam se dosta otvorio za njih i da joj je to za oba, i gotovo. Plus njeno omiljeno cveće za 8. mart.
 
Anyway, minđuše su prilično skupe, reći ću joj da sam se dosta otvorio za njih i da joj je to za oba, i gotovo. Plus njeno omiljeno cveće za 8. mart.
Hajde što to tebi dođe cista OBAVEZA, nula radosti, I još ćeš to da joj PRIZNAŠ?
Meni kad bi dao poklon koji si kupio samo zato jer misliš da MORAŠ, ja bih te šutnula.
Zapravo, jednom mi se dogodilo...bio mi rođendan, sedim kod dečka u sobi, I u jednom trenutku ulazi njegova majka i ljubi me, srećan rođendan, daje mi poklon, dečko usput govori "Pa, ja se ne razumem u poklone pa sam zamolio mamu da ti uzme nešto"...

Poklon je bio lep (nećeš verovati isto bile minđuše) ali meni je to bilo...bezveze. Nisam materijalista, ne znam, meni ako nešto daš a da nije "od srca", bolje mi nemoj dati ništa
 
E ljudi, reko da vas pitam nešto.
Vezano je za ovaj moj citat od pre neki dan:



Juče sam joj uzeo te minđuše.
Ispostavilo se da koštaju skoro kao 1/3 moje osnovne plate.
Iskreno, nikada nisam kupio nijedan toliko skup poklon, a moja devojka sigurno nikada nije dobila nešto toliko skupo.

Ne žalim što sam kupio, svidele su mi se baš, ali šta mislite da joj (zbog cene) kažem da joj je to poklon i za 14.2 i 8.3, jel nije trulo ?
Ne bi se bunila kad bih joj to rekao sigurno, ali ne znam šta bi mislila.
Ni slucajno!
Ako ti je bilo skupo,nisi trebao ni kupovati.A kad si vec kupio,ne moras s tim poklonom izmirivati sve naredne,niti "nabijati na nos" cijenu.Nekako si sav proracunat,bolje da nista ne poklanjas.Nista ti nekako nije od srca,vec sve reda radi.
 
Meni je jedan bivši tako kupio minđuše i sat za 8.mart.Kad smo raskinuli, keva me smarala da poklon(minđuše su od belog zlata) i sat spakujem u jednu kutiju i da mu vratim.Ja sam nosila sat, jer mi se mnogo dopao i kažem kevi da nema teorije da vratim sat!Onda sam mu poslala poruku kako nameravam da mu vratim poklon, mada sam znala sam da ga neće uzeti natrag.Čisto da skinem kevu s vrata. Ali dok sam čekala odgovor, zamišljam kako onaj lepi sat pakujem i stavljam u kutuju da mu vratim... koja tuga, samo što se nisam zaplakala! Nisu mi suze pošle ni kad smo raskinuli, a sad skoro pa sam se rasplakala zbog sata.Uglavnom,stigla je poruka da ne vraćam poklon, jer je bio meni namenjen. Tako da je sat 'fala bogu ostao sa mnom:heart:
:kez:
 
Poslednja izmena:
Nije da mi nije palo na pamet, ali nikada nisam tražio poklone nazad od bivših.
Mislim da je to nekako ispod svakog nivoa :D

Bivšoj sa kojom sam bio baš dugo sam između ostalog poklonio bisere sa Ohrida, za njih mi je bilo posebno krivo jer su bili mnooogo lepi, ali sam se suzdržao.

Jedino što bih definitivno tražio nazad je porodični prsten koji su moji dali meni da verim neku devojku...
 
Nije da mi nije palo na pamet, ali nikada nisam tražio poklone nazad od bivših.
Mislim da je to nekako ispod svakog nivoa :D

Bivšoj sa kojom sam bio baš dugo sam između ostalog poklonio bisere sa Ohrida, za njih mi je bilo posebno krivo jer su bili mnooogo lepi, ali sam se suzdržao.

Jedino što bih definitivno tražio nazad je porodični prsten koji su moji dali meni da verim neku devojku...
Sve se slažem... meni bi jako teško palo da sam morala rastati se sa satom. Minđuše bi vratila bez problema.
 
  • Haha
Reactions: DUH
Anyway, minđuše su prilično skupe, reći ću joj da sam se dosta otvorio za njih i da joj je to za oba, i gotovo. Plus njeno omiljeno cveće za 8. mart.
Nemoj da pričaš o tome koliko koštaju pokloni.Žene za čas saznaju cenu za Netu.A ako ti ne služi samo za sex, poslušaj nekad šta priča o svojim željama.
 
Najbolje je da joj to pokloniš po sredini, izmedju ta dva datuma, znači 25. ili 26. februar.

Taman testiraš, npr. da imam djevojku i da se naljuti zbog toga što nije dobila poklon - raskid.

Kupiš joj cvijeće i 14. i 8. a poklon možeš i sjutra. Kakve veze imaju datumi...nekako mi je glupo. Daj joj to odmah šta praviš neku dramu oko gluposti. :)
 
Sta normalan covjek ima devojci kupovati na 14.02.?
Odes u trgovinu, kupis poklon, trcis, sve se jos lupas nogama u guzicu da dragoj predas poklon, koji predstavlja tvoju cistu ljubav, a zapravo si nekom krupnom proizvodjacu slatkisa, neplanirano tutnuo pare u dzep.... koji te gleda, smije se i misli si - gle majmuna!
I u pravu je.
Zelis pokazati neku ljubav, a zapravo slavis kapitalistickog sveca.

Sto se tice 8. marta, kupite babama i materama nesto, kakve veze danasnje devojke (i momci), imaju s 8. martom?

J*ebalo vas Valentinovo, da vas j*ebalo.
 
Sta normalan covjek ima devojci kupovati na 14.02.?
Odes u trgovinu, kupis poklon, trcis, sve se jos lupas nogama u guzicu da dragoj predas poklon, koji predstavlja tvoju cistu ljubav, a zapravo si nekom krupnom proizvodjacu slatkisa, neplanirano tutnuo pare u dzep.... koji te gleda, smije se i misli si - gle majmuna!
I u pravu je.
Zelis pokazati neku ljubav, a zapravo slavis kapitalistickog sveca.

Sto se tice 8. marta, kupite babama i materama nesto, kakve veze danasnje devojke (i momci), imaju s 8. martom?

J*ebalo vas Valentinovo, da vas j*ebalo.
Pa šta? Svi ljudi moraju od nečega živeti.
 
Nije da mi nije palo na pamet, ali nikada nisam tražio poklone nazad od bivših.
Mislim da je to nekako ispod svakog nivoa :D

Bivšoj sa kojom sam bio baš dugo sam između ostalog poklonio bisere sa Ohrida, za njih mi je bilo posebno krivo jer su bili mnooogo lepi, ali sam se suzdržao.

Jedino što bih definitivno tražio nazad je porodični prsten koji su moji dali meni da verim neku devojku...

Najbolje da dajes djevojkama poklone na revers.☺
Ako raskinete duzna je da ti vrati.
Tako se radi u preduzecima.
Nema lazi,nema prevare. 😐
 

Back
Top