Quantcast

Šta kupiti devojci za 14.2 i 8. mart ?

DiscoScience

Poznat
Poruka
9.695
To mi je devojka, nije žena, nije isto kupiti poklon devojci sa kojom možda i ne završite i supruzi !
Dva puta sam se tako opekao sa bivšim devojkama, pa poučen iskustvima sada i u jogurt duvam. Očigledno nisam stipsa ali između ostalog ne želim ni da je razmazim jer ste vi žene tada najgore.

Anyway, minđuše su prilično skupe, reći ću joj da sam se dosta otvorio za njih i da joj je to za oba, i gotovo. Plus njeno omiljeno cveće za 8. mart.
Ne govori ništa. Samo joj pokloni karanfil za osmi mart. (Ako ne trolaš)

Primordial

Ističe se
Poruka
2.666
Mene toliko boli briga oko izbora cvijeća da bih sigurno i tu pogriješio. :D

A ne crvena ruža, to se poklanja ljubavnicima.
A ne žuta ruža, to se poklanja majkama.
Plava babama.
Visibaba komšinicama.
Karanfili se nose na groblje.
Žalfija kad za nekim žališ.
Ne paran broj nego neparan.

Ajde...šta sve neće izmisliti, cvijeće je cvijeće.

Ljubičica pametnim simpatijama.

црна брада

Veoma poznat
Poruka
14.966
Samo da javim da sam i definitivno uzeo minđuše, najavio sam joj da sam kupio neki nakit i rekla je da je to super poklon.
Rekao sam joj i da sam se poprilično istrošio pa da joj možda ne uzmem ništa za 8.3 na šta je rekla da je to OK.
To je to, happy end za mene ove sezone ženskih praznika :D
Idemo dalje...
Za dalje pokušaj da saslušaš šta ona priča kad ste zajedno.

Tonci Provala

Veoma poznat
Poruka
12.019
To mi je devojka, nije žena, nije isto kupiti poklon devojci sa kojom možda i ne završite i supruzi !
Dva puta sam se tako opekao sa bivšim devojkama, pa poučen iskustvima sada i u jogurt duvam. Očigledno nisam stipsa ali između ostalog ne želim ni da je razmazim jer ste vi žene tada najgore.

Anyway, minđuše su prilično skupe, reći ću joj da sam se dosta otvorio za njih i da joj je to za oba, i gotovo. Plus njeno omiljeno cveće za 8. mart.
trazi da ti potpise revers za te mindjuse u slucaju raskida

limunada

Veoma poznat
Poruka
14.961
Samo da javim da sam i definitivno uzeo minđuše, najavio sam joj da sam kupio neki nakit i rekla je da je to super poklon.
Rekao sam joj i da sam se poprilično istrošio pa da joj možda ne uzmem ništa za 8.3 na šta je rekla da je to OK.
To je to, happy end za mene ove sezone ženskih praznika :D
Idemo dalje...
Čuješ najavio joj je da je kupio poklon za nju :roll: i da je u pitanju nakit, i da se istrošio. :roll: i da možda ništa neće dobiti za 8. Mart. :D
Nema faktora iznenadjenja,osim da mindjuse budu bizuterija. Ili jednu mindjusu da joj da sutra,a drugu osmog narta? :)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.