Sta koristite poslije brijanja?

neko mleko nemam pojma...izlgleda kao svrsh...svaki put kad ga tresnem iz flashice ta mi asocijacija u glavi...stari su to chinili rakijom?...nisu ni chinili?...ja sam par puta zaboravio da stavim faca mi se naduje sav oteknem...mrzim da se brijem a i kosa pochela da me smara ponekad...nema ovih nisam hteo da pishem al dosadno mi nachisto...e guchi novosadjanka nam yeba mater svima...ajd bre oladi jbte...navadila ove s ljis i niki nanjushio...i livija nas spamuje...navukle nam bedu zavrat...nekad su bre ovde dismisal i piaf pisali...a vid sad...gomila pi.chkopatjenika i poneki amater...nema chovek shta da prochita...ajd shto nema shta da prochita nego nema ni shta da pishe prosto sramota prekidati produktivne dijaloge...shit breeee...samo qkam...jeste al shta da radim na netu?...mislim nije kao sretjan sam i zadovoljan i kao odem na forum da pishem...mislim ovo je smaranje ovo je vrhunac smaranja ovo je svrsh smaranja...ovo je posle brijanja???...e serem drago mi je shto ste ovde silni ste ljudi...znate onu stvar liberate?...znate tuki al nema veze...danas sam u kafitju u kom inache pijem kafu pre posla...otisho u wc i kao shoram gledam okolo i snimim neq kao lajsnu od drveta...reko jbte ovo je prava stvar za shtek...i zavuchem ruq...nadjem shpric i improvizovanu kashiq od konzerve koka kole...divno jbte...a tu dolaze svi od starijih malih privrednika do srednjoshkolaca...razocharao sam se totalno...e al qpuju novine svakodnevno...chak i one kao mushke s golim zhenama brzim kolima i glupim humorom...mislim da tju zazhmureti na gan i sve...a video sam i konobara kako zavrshava gudru...vido i on da ja vidim od tada smo super chak sam pio na recq ono kao zaboravio pare u jakni ...kopka ih ko sam odakle sam malo je to mesto svako svakog zna a ko sam ja a ko sam ja...mada mislim da su me provalili previshe vremena je proshlo...to kao utisak dana a?...ma shta ja koji moj vama pishem bre niste zasluzhili redka jednoga...
 
niveaassensitivbalsam.jpg
 

Back
Top