Sta joj reci?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
i ja sam joj to prvo rekla ali sam se onda zamislila..
dugo su zajedno, porodice se znaju..ako se to ne rascisti ispasce ona neozbiljna klinka koja je tu vezu i planove shvatala neozbiljno..
ili da saceka da se rascisti pa da onda mirne duse ode..?
krecem od sebe.

A da,
šta ja znam,

sačeka jedno 10 godinica braka s kretenom
i dvoje, troje dece...?
 
Meni je svaka devojka bila itekako ljubomorna i retko koja to pokaze..ali vidim naravno..posto zna sta mislim o pravljenju partnera ljubomornim ili flertu to jes prevari..normalno da cu komentarisati izgled drugih devojaka sto po ulici sto na tvu i pored ljubomore ne ostavljam im prostora za dalja razmisljanja da li bi se sve zavrsilo na komentaru..ako mene ili ja devojku zelim prevariti nista me u tome nece spreciti narocito ne neki ispadi i tripovi..cudo jedno kako zene naprave od muskarca idiota ako pokaze ljubomoru a one se kao samo uvrede ako je pricao s drugom devojkom..najbolje kad bi se tako rastajali svi redom i smisljali scenarija umesto sve na cistac

dobro, ali moras da uzmes u obzir da ima nevidjenih ludaka, koji su patoloski ljubomorni i od takvih je tesko da se otkacis, to su klasicni progonitelji...
na kraju se takvi u braku pretvaraju u monstrume i njihova agresivnost koja se tad pokaze u svoj svojoj velicini ne moze da se meri sa tom ljubomorom o kojoj ti pricas..
pogledao si zgodnu zenskicu,pa ti riba gundja..:roll:
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top