Sta joj reci?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Danas me zove drugarica, potresena, uplakana..
U vezi je jako dugo..Momak joj je ljubomoran, medjutim po meni nista strasno...malo iznad prosjeka :)
E sad, neki lik mu je rekao da je vidio njegovu dragu sa nekom curom i jos dvojicom u drugom gradu na picu 5-6 puta u poslednjih pola godine..
Dragi vjeruje drugu jer je i drug navodno zna..
Prijateljica je bez teksta. Njena rijec se ne cuje..Nevjeruje joj se..
Pita me sta da radi?
Sta da joj kazem?
ne sumljam ni 1posto u nju.

Pa postoje dve varijante: prva je da ostane sa njim, trpi njegovo ljubomorisanje, uda se, izrodi mu sitnu decu i gleda kako povremeni napadi postaju sve češći i češći, paonda verbalno zlostavljanje pređe u šamaranje pa u pesničenje pa je onda jednog dana raspori kuhinjskim nožem jer mu je neko spustio slušalicu (a u njegovoj bolesnoj svesti to je njen ljubavnik)....; druga varijanta da ga ostavi i nađe normalnog tipa.....
Da sam na tvom mestu, iskopala bih joj ispovesti žena iz sigurnih kuća da se prosvetli kakva je "svetla" budućnost očekuje sa dotičnim....

Stalno optuzuje?gde to pise leba ti..itekako ima veze posto zene predstavljaju muskarca kao posesivnog a one su uvek takve..ali vama to imponuje sto imate pored sebe frajera za kim zene balave..da nije tako ne bi vam bio zanimljiv..ne bi bio nikakav frajer..e s te tacke gledista mi postujemo vas vise i nema potrebe da nam neki lik koji bi ebo sve sto hoda na dve noge dokazuje da imamao dobru ribu pored sebe..samo sto vi to ne provaljujete..po vama ste tom posebne sto bi vas kresnuo a ne znate ceniti sto ste jedine nekom ko vas voli

Ja sam te samo pitala da li bi mogao da budeš sa jednom takvom osobom i dala ti primer, a ti si nervozan k'o da ti rastu kutnjaci.:mrgreen: Odgovor nisam dobila.

i ja sam joj to prvo rekla ali sam se onda zamislila..
dugo su zajedno, porodice se znaju..ako se to ne rascisti ispasce ona neozbiljna klinka koja je tu vezu i planove shvatala neozbiljno..
ili da saceka da se rascisti pa da onda mirne duse ode..?
krecem od sebe.

Vidi, hm, kakve veze ima šta će ona da ispadne?
Znam da je malo teže u nekim društvenim klišeima to pregoreti, ali šta je zabole?
Ako zna da je čista, treba da zaćuti, spakuje se i ode. Pre toga da pokuša da ga razuveri argumentima. A kad ga razuveri, da mu kaže "'baću ti mamicu sledeći put odo' ja pa se ti 'ebi sam!"

A sa druge strane imao sam prilike da je "vidim" na tuđem kursu
i da viče
"nisam i nisam i nisam i nisam
učinilo ti se
nije to što ti misliš"

Tako daa... Beži ti otalen, mak'se i ćutuj jedno vreme...

U vezi je jako dugo..Momak joj je ljubomoran, medjutim po meni nista strasno...malo iznad prosjeka :)
E sad, neki lik mu je rekao da je vidio njegovu dragu sa nekom curom i jos dvojicom u drugom gradu na picu 5-6 puta u poslednjih pola godine..
Pita me sta da radi?
Sta da joj kazem?
pa, to je ljubomora i nepoverenje mnogo iznad iznad proseka
neka brishe odatle, sto pre
:

Е, све већ рекосте!
Наравно да нема шта да тражи са тим типом, јер је ово само ,,врх лденог брега''.
Нисам склона да често кажем да неко треба да неког остави, али..

Стевце, ако ћеш да је саветујеш, не можеш јој рећи да га остави, али можеш казати да треба да јој је јасно да ће он тражити разлоге да је оптужи за нешто, а она сама нека процени...

Daleko mu lepa kuća sa takvom ljubomorom! A i sa drugovima koji tračare i otvaraju mu oči. Videli su je sa drugaricom i nekim momcima u drugom gradu na piću, a dokazi? Baš uvek su išli na isto mesto i baš uvek je tu bio i taj drug? Šta kaže ta drugarica, da li se to uopšte desilo? Ako njen glas u svemu ovome ne treba da se čuje, a bezrezervno se veruje drugu - možda joj je vreme da ode iz te veze?

Pita me sta da radi?
Sta da joj kazem?

Nista ocigledno je kriwa z:D
Ja bih je ostawio odmah, ne bih ni prico wishe sa njom z:D

Pita me sta da radi?
Sta da joj kazem?
Ја бих само једном и смирено рекла мом дечку да то није истина и тражила бих сучељавање са тим његовим другом који из ко зна којих побуда лаже.

Ако ми после тога не поверује, 'ладно бих га пустила да иде с милим Богом.

Ето, ја бих јој посаветовала да то уради.

Nije u pitanju na čiju vodenicu se voda usmerava...
Da li bi ti bio sa ribom koja te stalno optužuje da je varaš...da joj pune uši kako si sedeo sa nekim ribama (čuj sedeo! pa šta?! možda si sedeo i sa sestrom,starom dobrom drugaricom iz razreda koju nisi video 100 godina,zar ne?)... ako pogledaš u prolazu neku ribu, počne da ti prebacuje i pravi ljubomorne scene....ne smeš da se javiš ni jednoj ženskoj osobi a da te ona posle toga ne ispita ko je? šta je?.....
To je čisto smaranje a ne veza.
Pa ti sad meni reci da li bi bio sa takvom osobom ili bi rekao ‚‚ma idi davi nekog drugog‚‚!
Nema to veze da li je u pitanju muško ili žensko kako si ti pokušao da predstaviš.;)

Pita me sta da radi?
Sta da joj kazem?

Ja sam te samo pitala da li bi mogao da budeš sa jednom takvom osobom i dala ti primer, a ti si nervozan k'o da ti rastu kutnjaci.:mrgreen: Odgovor nisam dobila.

I ja tebe pitah gde iz uvodnog posta zakljucujes da je stalno i kako mu nonstop pune usi ''laznim'' pricama?kad neko proizvoljno zakljucuje bez pomisli na drugu stranu price mrzi me da ulazim u svaciju glavu

I ja tebe pitah gde iz uvodnog posta zakljucujes da je stalno i kako mu nonstop pune usi ''laznim'' pricama?kad neko proizvoljno zakljucuje bez pomisli na drugu stranu price mrzi me da ulazim u svaciju glavu

Da ne vidi se tu si u pravu...ali da li je to bilo samo jednom, pošto Stevca kaže da je tip ljubomoran.Ja sam prošla takvu torturu,(kad već moram da iznosim moja životna sranjha), više puta,pošto sam bila u vezi sa sličnom osobom kao što je tip iz uvodnog posta...tako da sam te pitala proizvoljno da li bi ti mogao da budeš sa takvom osobom?
Ja vidiš, nisam mogla više....:neutral:

Meni je svaka devojka bila itekako ljubomorna i retko koja to pokaze..ali vidim naravno..posto zna sta mislim o pravljenju partnera ljubomornim ili flertu to jes prevari..normalno da cu komentarisati izgled drugih devojaka sto po ulici sto na tvu i pored ljubomore ne ostavljam im prostora za dalja razmisljanja da li bi se sve zavrsilo na komentaru..ako mene ili ja devojku zelim prevariti nista me u tome nece spreciti narocito ne neki ispadi i tripovi..cudo jedno kako zene naprave od muskarca idiota ako pokaze ljubomoru a one se kao samo uvrede ako je pricao s drugom devojkom..najbolje kad bi se tako rastajali svi redom i smisljali scenarija umesto sve na cistac

dugo su zajedno, porodice se znaju..ako se to ne rascisti ispasce ona neozbiljna klinka koja je tu vezu i planove shvatala neozbiljno..
krecem od sebe.

On joj ne veruje neke najosnovnije stvari. Kakav će onda oni dalje odnos razvijati?
Mislim da je bolje to da istera na čistac, ko je prioritet tom momku, da li njegov drug ili ona. Pa ako vidi da tu ne može ništa da se uradi, bolje da ode - a porodice nek zajedno čupaju kose od tuge.

Stalno optuzuje?gde to pise leba ti..itekako ima veze posto zene predstavljaju muskarca kao posesivnog a one su uvek takve..ali vama to imponuje sto imate pored sebe frajera za kim zene balave..da nije tako ne bi vam bio zanimljiv..ne bi bio nikakav frajer..e s te tacke gledista mi postujemo vas vise i nema potrebe da nam neki lik koji bi ebo sve sto hoda na dve noge dokazuje da imamao dobru ribu pored sebe..samo sto vi to ne provaljujete..po vama ste tom posebne sto bi vas kresnuo a ne znate ceniti sto ste jedine nekom ko vas voli

Meni je svaka devojka bila itekako ljubomorna i retko koja to pokaze..ali vidim naravno..posto zna sta mislim o pravljenju partnera ljubomornim ili flertu to jes prevari..normalno da cu komentarisati izgled drugih devojaka sto po ulici sto na tvu i pored ljubomore ne ostavljam im prostora za dalja razmisljanja da li bi se sve zavrsilo na komentaru..ako mene ili ja devojku zelim prevariti nista me u tome nece spreciti narocito ne neki ispadi i tripovi..cudo jedno kako zene naprave od muskarca idiota ako pokaze ljubomoru a one se kao samo uvrede ako je pricao s drugom devojkom..najbolje kad bi se tako rastajali svi redom i smisljali scenarija umesto sve na cistac

:worth::worth::worth::worth::worth: Brate minli ko da sam ja napisao :super::super::super:

Pita me sta da radi?
Sta da joj kazem?

najgore dapocne sa objasnjavanjima, pravdanjima i molbama da joj veruje.
neka kaze jasno i glasno d aje preterao i da se povuce iz svega.

U vezi je jako dugo..Momak joj je ljubomoran, medjutim po meni nista strasno...malo iznad prosjeka :)...

Odredjena doza ljubomore je ok, ali ako je preterana... Mrka kapa... S kim god da je vidi, pomislice da je prevaren. Tesko da ce tu biti srece i zadovoljstva. Bar meni ne deluje.

Uvek mozes pazljivo reci svoje misljenje, ako si pitana, a odluku ostaviti onome ko ti je trazio savet.

Pita me sta da radi?
Sta da joj kazem?
Ништа ти ту не можеш.
Она мора сама да одлучи.
Чим је она дуго са љубоморним типом, сигурно јој прија.
Мало љубоморе ту и тамо јој сигурно није сметало.
Чак јој је то говорило да је воли (:roll:).
Ова ситуација је добродошла да размисли у шта би јој се претворио живот са таквим човеком. :neutral:

krecem od sebe.

Znaju se dugo... porodice...

I sta sad - pored svega on vise veruje nekom trecem. Treba da raskrsti sa njim.

Uzgred - sta ako je bila na picu? Znaci sme samo da izlazi sa rodbinom, decom i drugaricama?

Uzgred - ne razumem tvoju ulogu u dogadjanju - ako nisi znala sta da odgovoris - to je tvoj odgovor.

Sta sad znaci - mi ovde prodiskutujemo temu s tobom, a ti onda nju pozoves (solo - bez drugara :mrgreen:) i budes naknadno pametna?!

Uzgred - ne razumem tvoju ulogu u dogadjanju - ako nisi znala sta da odgovoris - to je tvoj odgovor.

Sta sad znaci - mi ovde prodiskutujemo temu s tobom, a ti onda nju pozoves (solo - bez drugara :mrgreen:) i budes naknadno pametna?!

bas tako :mrgreen:
nije ni cekala moj odgovor vec ja nisam znala sta joj reci u toj situaciji, na koji nacin.
onda dodjoh do zakljucka, da se apsolutno ne mjesam u njenu vezi.
sto niko od forumasa na ovoj temi nije dao kao moguci savjet

Poslednja izmena:
bas tako :mrgreen:
nije ni cekala moj odgovor vec ja nisam znala sta joj reci u toj situaciji, na koji nacin.
onda dodjoh do zakljucka, da se apsolutno ne mjesam u njenu vezi.
sto niko od forumasa na ovoj temi nije dao kao moguci savjet

Da sad mnogo ne razlazem - svakako bi bila kriva.

Odslusas, kazes da stvarno ne znas sta da joj kazes i da je podrzavas, koliko mozes.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back