Sta je ram :/

QueenOfTheWorld

Zainteresovan član
Poruka
254
Analizirala nam na nekom sajtu dal mogu da instaliram neku igru i sve mi je potvrdno osim


RAM
Minimum: (XP) 1 GB RAM; (Vista/7) 1.5 GB RAM [If built-in graphics then add 0.5 GB additional RAM]
You Have: 511.5 MB
Upgrade Suggested: Unfortunately, your RAM does not meet this requirement. Click here to see some recommendations.

Dakle sta je to ram :/
 
Analizirala nam na nekom sajtu dal mogu da instaliram neku igru i sve mi je potvrdno osim


RAM
Minimum: (XP) 1 GB RAM; (Vista/7) 1.5 GB RAM [If built-in graphics then add 0.5 GB additional RAM]

You Have: 511.5 MB
Upgrade Suggested: Unfortunately, your RAM does not meet this requirement. Click here to see some recommendations.

Dakle sta je to ram :/

Prosto receno:

RAM je Memorija koja se koristi u PC-u za Grafiku, Procesor, Stampanje...etc

Ode mozes proveriti da li tvoj PC moze Pokrenuti neku igru: http://cyri.systemrequirementslab.com/cyri/

;-)

buildpcxp2000ramlocate.jpg
 
Poslednja izmena:
Analizirala nam na nekom sajtu dal mogu da instaliram neku igru i sve mi je potvrdno osim


RAM
Minimum: (XP) 1 GB RAM; (Vista/7) 1.5 GB RAM [If built-in graphics then add 0.5 GB additional RAM]
You Have: 511.5 MB
Upgrade Suggested: Unfortunately, your RAM does not meet this requirement. Click here to see some recommendations.

Dakle sta je to ram :/

Koliko para, toliko muzike.
 

Back
Top