STA JE LjUBAV

  • Začetnik teme LUDO ROMANTICAN
  • Datum pokretanja
gossca:
Ko razume, tesko njemu... :lol:
Gošćica, primer ekstremnomentalne kazuistike! Šuma svetskosti! Kad bi nekom srećom Sigmund bio živ, ili makar Džonsonova, da vidi ovaploćenje svojih najsmelijih nadanja! Niko ne doživi trijumf sopstvenog dela. Tragični bilans emancipovane civilizacije. Teško meni :)
 
Ljubav...je kada dve osobe mogu da se isprde jedno pred drugim, a da ih nije sramota...
Kada dele sve, posebno kada su jedno drugome to isto sve...
Kada ih nije blam da kenjaju jedno pred drugim(bukvalno)...
Kada ih sve boli kada su razdvojeni i osecaju blago kidanje u stomaku(da ne kazem leptirice)kada treba da se nadju u gradu, iako su vec dve godine zajedno...
Kada partner zna sta onaj drugi misli i oseca, iako ni rec nije rekao...
 
pa to je jedan divan osečaj ako si srečno zaljublen. ako nisi i dotični/dotična je iskoplekisirana budala koja dobro izgleda a u stvari nema 3 čiste u glavi i našo/našla tebe da šiša i na tebi da leči komplekse...e da, upucaj se na licu mesta da se poštediš muka

a inače...

Ja nisam ona sto bi pala na koljena
a znas da nisam nikog tako voljela
a ti, ime mi ne spominjes
a ti, od mene glavu okreces

Ja nisam ona sto bi stope ti ljubila
znas da je ljubav samo korak do ludila
a ti, ti mi blago nudio
a ti, svijetlo u mrak pretvorio
 
Meni je to ok ako se stvarno volimo i nemamo nikakve tajne jedno pred drugim... To su totalno prirodne stvari... Zamislite dvoje u braku koje ne smeju da kenjaju jedno pred drugim? Daaaaaaaaaaaj, to nije brak... Slicno je i sa ovim... Ako ne mozes da budes prirodan/prirodna pored osobe koju volis, da li je to ljubav?
 
ja sam se razvela posle sest meseci jer sam shvatila da vise ne volim svog muza. prosto sve sto je bilo lepo u pocetku i sto nas je vezivalo je nestalo, cini mi se onog dana kad smo se vencali. da li je taj papir uticao na nasu ljubav ili nesto trece ne znam, ali vise jednostavno nije islo i sve se okrenulo naopako. definitivno u ljubavi ne treba da postoje kompromisi. ili jeste ili nije
 
kojote:
Gošćica, primer ekstremnomentalne kazuistike! Šuma svetskosti! Kad bi nekom srećom Sigmund bio živ, ili makar Džonsonova, da vidi ovaploćenje svojih najsmelijih nadanja! Niko ne doživi trijumf sopstvenog dela. Tragični bilans emancipovane civilizacije. Teško meni :)
:lol: :lol: :lol:
Sto tesko tebi? Na muci se poznaju junaci :D
 
kojote:
Gošćica, primer ekstremnomentalne kazuistike! Šuma svetskosti! Kad bi nekom srećom Sigmund bio živ, ili makar Džonsonova, da vidi ovaploćenje svojih najsmelijih nadanja! Niko ne doživi trijumf sopstvenog dela. Tragični bilans emancipovane civilizacije. Teško meni :)
Ovo je ljubav :-D :-D :-D

@Tema
Ne bih znala tacan odgovor. :|
Ljubav nije samo osecanje, definitivno. Sta to znaci? Znaci da ako ne osecate leptirice, to ne znaci da ne volite. ;)
Takodje ljubav nije ni ponasanje... sta to znaci? To znaci ako vam nije kupio poklon za rodjendan, po najnovijim teorijama, to ne znaci da vas ne voli... :-D
 

Back
Top