Sta je bolje za seks? Bilder ili Mrsavko.

razlikuju se bilderi po mnogo cemu : neki koji idu da se samo izdefinisu i oni koji se nagutaju hemije i narastu kako kvasac dizajuci sto vece tezine ( e taj sam ja :)))))) ) , a to sto neke zene vole ovakve i onakve to su samo reci i postovi , one devojke sto su u braku najvise vole pivski stomak :))))))))
 
Svaka zena, makar podsvesno ne zeleci da prizna, trazi zastitu u muskarcu (musko zenski odnosi od kad je sveta i veka), sto znaci da bi i vizuelno on trebalo da bude krupniji od nje(utisak jacine bla bla).
I ne vidim sta je lose u tome sto muskarac zeli da brine o svom telu. Odma komentari iskompleksiranih muskaraca kako su bilderi impontentni.
A i izmedju bildera i mrsavka postoji i zgodan, ali krupniji muskarac koji je idealan :D
 
Kad sam bio 192 i 75kg cistih misica nekima sam bio idealan a nekima opet mrsav, sad imam istu visinu ali 96kg i pored misica picajzle nadju i malo stomaka, zato batalite to oko izgleda i da si idealan ni jedna devojka ti to nece priznati. Ako vam se devojka svidja skupite m'da i samo napred...
 

Back
Top