Quantcast

Šta ima posno u McDonaldsu?

Stojkov Menidjer

Veoma poznat
Poruka
11.800
A ovako kad su mrsni dani ima nekih zakonitosti....

McDonalds na Terazijama ima najbolje odradjene burgere a pića su im sačuvaj Bože razvodnjena, krompirići onako.
McDonalds na Zelenom Vencu ima najbolje ispečen pomfrit i posoljen a zemičke su im tradicionalno bajate
McDonalds kod Pravnog ima najbolju kafeteriju i pića ali zajebavaju sa recepisima i sosovima za burgere, pomfrit varira

Stojkov Menidjer

Veoma poznat
Poruka
11.800
Pa pljeska ima 250g a mek 50 pa se jede samo zemicka
Vidim da nisi obuhvatio izmene i dopune, nema veze...
Roštiljdžije svašta trpaju i previše loja i soju, naguraju vode da bude gramaža kad se meri posle se to skvrči na veličinu čizburgera...

Mislim, posle dosta kusanja da je čizburger mnogo bolji od BigMac-a
A po meni najukusniji je Royal Burger
Pazi ni chickenburger nije naivan ako si gladan a imaš ga u Mix2

Sotir zvani djubre

Elita
Moderator
Poruka
18.138
Vidim da nisi obuhvatio izmene i dopune, nema veze...
Roštiljdžije svašta trpaju i previše loja i soju, naguraju vode da bude gramaža kad se meri posle se to skvrči na veličinu čizburgera...

Mislim, posle dosta kusanja da je čizburger mnogo bolji od BigMac-a
A po meni najukusniji je Royal Burger
Pazi ni chickenburger nije naivan ako si gladan a imaš ga u Mix2
Sta jedes to djubre brate, uzmi Burrito odma pored Meka na Terazijama, da vidis sta je eksplozija ukusa.. :aha2:

Kamael

Buduća legenda
Poruka
37.939
Ej narode, jel zna neko šta je sve posno u McDonaldsu?
Ja sam vernik od skoro pa bi sad da nadoknadim

Mala salata je posna, krompirići su posni... Fanta i Coca Cola su isto posni...
Koka kola nije vegan, sadrzi tragove ribljeg zelatina koji se koristi kao stabilizator za boju.

E sad ne znam sta podrazumevas pod POSNO, jer po veganima riba i produkti od ribe nisu posni. Riba sto je naucno dokazano oseca bol i nije humano (necu da kazem hriscanski) da se jede bice koje se pre toga davilo.

Po meni je post voda i hleb, cak i striktno ishrana plodovima bilja nije posna, ali svako ima svoje.

Stojkov Menidjer

Veoma poznat
Poruka
11.800
Koka kola nije vegan, sadrzi tragove ribljeg zelatina koji se koristi kao stabilizator za boju.

E sad ne znam sta podrazumevas pod POSNO, jer po veganima riba i produkti od ribe nisu posni. Riba sto je naucno dokazano oseca bol i nije humano (necu da kazem hriscanski) da se jede bice koje se pre toga davilo.

Po meni je post voda i hleb, cak i striktno ishrana plodovima bilja nije posna, ali svako ima svoje.
Ti si neki sektaš... Fanta jel posna?

Kamael

Buduća legenda
Poruka
37.939
Cekaj bre stvarno je dozvoljeno da se o ovome pise na forumu? Ta pitanja lepo postavis radniku Meka ili pogledas meni a ne na forum to...
Forum sluzi tome da se razmenjuju informacije. Posni pasulj u konzervi koji ima naziv firme koja je po delatnosti KLANICA, ne moze da bude posno jelo jer se bave KLANJEM.

Jeo sam jedno vreme taj pasulj u konzervi, zaboravih koji proizvodjac je KOLJAC, mislim da je Karneks pa sam imao nocne more.

Stojkov Menidjer

Veoma poznat
Poruka
11.800

I biljke oseċaju bol - jel si gledao onaj snimak gde stave vrtlarske makaze pored ruže pa se ona uvija dalje od njih?
I vegani su ubice!

Peconi123

Primećen član
Poruka
548
Forum sluzi tome da se razmenjuju informacije. Posni pasulj u konzervi koji ima naziv firme koja je po delatnosti KLANICA, ne moze da bude posno jelo jer se bave KLANJEM.

Jeo sam jedno vreme taj pasulj u konzervi, zaboravih koji proizvodjac je KOLJAC, mislim da je Karneks pa sam imao nocne more.
pa ne bas da razmenjujes ovakve informacije jer kao sto rekoh to se pita u Meku pa ti kazu

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.