Šta ima posno u McDonaldsu?

A ovako kad su mrsni dani ima nekih zakonitosti....

McDonalds na Terazijama ima najbolje odradjene burgere a pića su im sačuvaj Bože razvodnjena, krompirići onako.
McDonalds na Zelenom Vencu ima najbolje ispečen pomfrit i posoljen a zemičke su im tradicionalno bajate
McDonalds kod Pravnog ima najbolju kafeteriju i pića ali zajebavaju sa recepisima i sosovima za burgere, pomfrit varira
 
Pa pljeska ima 250g a mek 50 pa se jede samo zemicka
Vidim da nisi obuhvatio izmene i dopune, nema veze...
Roštiljdžije svašta trpaju i previše loja i soju, naguraju vode da bude gramaža kad se meri posle se to skvrči na veličinu čizburgera...

Mislim, posle dosta kusanja da je čizburger mnogo bolji od BigMac-a
A po meni najukusniji je Royal Burger
Pazi ni chickenburger nije naivan ako si gladan a imaš ga u Mix2
 
Vidim da nisi obuhvatio izmene i dopune, nema veze...
Roštiljdžije svašta trpaju i previše loja i soju, naguraju vode da bude gramaža kad se meri posle se to skvrči na veličinu čizburgera...

Mislim, posle dosta kusanja da je čizburger mnogo bolji od BigMac-a
A po meni najukusniji je Royal Burger
Pazi ni chickenburger nije naivan ako si gladan a imaš ga u Mix2

Sta jedes to djubre brate, uzmi Burrito odma pored Meka na Terazijama, da vidis sta je eksplozija ukusa.. :aha2:
 
Ej narode, jel zna neko šta je sve posno u McDonaldsu?
Ja sam vernik od skoro pa bi sad da nadoknadim

Mala salata je posna, krompirići su posni... Fanta i Coca Cola su isto posni...
Koka kola nije vegan, sadrzi tragove ribljeg zelatina koji se koristi kao stabilizator za boju.

E sad ne znam sta podrazumevas pod POSNO, jer po veganima riba i produkti od ribe nisu posni. Riba sto je naucno dokazano oseca bol i nije humano (necu da kazem hriscanski) da se jede bice koje se pre toga davilo.

Po meni je post voda i hleb, cak i striktno ishrana plodovima bilja nije posna, ali svako ima svoje.
 
Koka kola nije vegan, sadrzi tragove ribljeg zelatina koji se koristi kao stabilizator za boju.

E sad ne znam sta podrazumevas pod POSNO, jer po veganima riba i produkti od ribe nisu posni. Riba sto je naucno dokazano oseca bol i nije humano (necu da kazem hriscanski) da se jede bice koje se pre toga davilo.

Po meni je post voda i hleb, cak i striktno ishrana plodovima bilja nije posna, ali svako ima svoje.
Ti si neki sektaš... Fanta jel posna?
 
Cekaj bre stvarno je dozvoljeno da se o ovome pise na forumu? Ta pitanja lepo postavis radniku Meka ili pogledas meni a ne na forum to...
Forum sluzi tome da se razmenjuju informacije. Posni pasulj u konzervi koji ima naziv firme koja je po delatnosti KLANICA, ne moze da bude posno jelo jer se bave KLANJEM.

Jeo sam jedno vreme taj pasulj u konzervi, zaboravih koji proizvodjac je KOLJAC, mislim da je Karneks pa sam imao nocne more.
 
Koka kola nije vegan, sadrzi tragove ribljeg zelatina koji se koristi kao stabilizator za boju.

E sad ne znam sta podrazumevas pod POSNO, jer po veganima riba i produkti od ribe nisu posni. Riba sto je naucno dokazano oseca bol i nije humano (necu da kazem hriscanski) da se jede bice koje se pre toga davilo.

Po meni je post voda i hleb, cak i striktno ishrana plodovima bilja nije posna, ali svako ima svoje.

I biljke oseċaju bol - jel si gledao onaj snimak gde stave vrtlarske makaze pored ruže pa se ona uvija dalje od njih?
I vegani su ubice!
 
Forum sluzi tome da se razmenjuju informacije. Posni pasulj u konzervi koji ima naziv firme koja je po delatnosti KLANICA, ne moze da bude posno jelo jer se bave KLANJEM.

Jeo sam jedno vreme taj pasulj u konzervi, zaboravih koji proizvodjac je KOLJAC, mislim da je Karneks pa sam imao nocne more.
pa ne bas da razmenjujes ovakve informacije jer kao sto rekoh to se pita u Meku pa ti kazu
 

Back
Top