Sta igrate online

Uzo sam da igram ovu novu blizzardovu mobu - Heroes of the Storm, ali pošto imam reflekse ko mrtav konj, obično mi se svaka partija svede na to da me klinci od 12 god. psuju u dupe i govore mi da sam n00b, a ja starno volim mobe kao žanr. Tako da povremeno upalim poigram, steknem socijalne fobije, ugasim, etc...
 
Uzo sam da igram ovu novu blizzardovu mobu - Heroes of the Storm, ali pošto imam reflekse ko mrtav konj, obično mi se svaka partija svede na to da me klinci od 12 god. psuju u dupe i govore mi da sam n00b, a ja starno volim mobe kao žanr. Tako da povremeno upalim poigram, steknem socijalne fobije, ugasim, etc...

Čekaj, kako to misliš, da ti stvarno voliš mobe? Možeš li mi ovde podneti na uvid nekakav sinopsis svog života, znači ne samo CV, nego neku biografijicu, uz propratne komentare dva tri člana uže porodice, a kada smo već tu odradi i labaratoriju krvi, i eho abdomena, MRI celog tela, alergotest, audiometriju, neuropsihijatriju, horoskop. I postavi mi ovde da te posmatram. Želim da te bolje razumem.
 
Besplatna je na ogranicen vremenski period, ili je i inace besplatna?

I dalje je u Early Access-u ali mislim da ce i nakon njega biti besplatna, naravno za 40-ak eura mozes da kupis neke pekove za herojima

Meni se jako dopao Overwatch ali nemam jaku masinu da je pokrenem dok je ova igra besplatna a ima jako malo razlika u odnosu na njega (malo slabija grafika i drugacija vrsta heroja)
 
Ja sam kupio 3 online igre insurgency za evro i po i day of infamy i chivalry : medieval warfare za po 5-6 evra, pa sad malo igram. Nisam nesto u fazonu online igara posto me ubiju nakon par sekundi, al ajde ovo bilo na popustu ;p
 

Back
Top