STA DEVOJKE MISLE O MUZICARIMA

Electra:
myst:
DAJ VISE OVE ZENSKE I NJIHOVA PSIHA. CIM CUJU DA NEKO SVIRA GITARU ODMA POCNU DA BALAVE ZA NJIM KO DA JE NEZNAM STA. STA, I JA PRAVIM MUZIKU NA KOMPU I IMAM USPEHA, PA ME I DALJE NI JEDNA RIBA NE SLJIVI, A DA UZMEM GITARU, MA KEEPER VAM JE VEC OBJASNIO. ISTI SLUCAJ JE I SA KOLIMA, IMAM STARU BUBU A KAD ME UPOZNAJU SVE SUPER DOK NE VIDE U CEMU SE VOZIM. MA STA REKLE SVE ZENSKE SU SPONZORUSE U DUSI.

Izvini ali ja mislim da nisi u pravu! Mene boli uvo sta decko vozi, sto se mene tice, moze da vozi i poniku, ako mi se svidja to je jedna vrlo, vrlo nebitna stvar

Eh kad bi sve devojke tako razmisljale... :roll:
 
Bleak WinterFullMoon:
SisaDaPimp:
Pa glupacicu kao ti ;)

Hahahah...nemoj tako Siso,vidis da kaze da nije znala :lol:
To sto su tvoji bivse decaci takvi ne znaci da su svi muzicari isti...A i ti si mi neka riba,bila si sa pola benda...To bas i nije nesto cime se treba ponositi :lol:

hvala na podrsci...! a sto se tice benda - kad se zaljubis mnogo u nekog ne razmisljas mnogo da li je on prijatelj nekog s kim si bio pre sto godina...

osobe kojima su takvi moralni aspekti vazniji od ljubavi najiskrenije zhalim... "vise je za zhaljenje onaj ko zbog pameti izgubi ljubav nego onaj ko zbog ljubavi izgubi pamet" - n.k.
 
myst:
mortishaaa:
Keeper:
Bleak WinterFullMoon:
Keeper:
je8ote, stvarno ne razumem zenske, u srednjoj me nijedna nije fermala nimalo, a kad smo jednom doneli gitaru i izasli u dvoriste i ja uzeo malo one sladunjave hitice, sve sam navukao na vrat .....
strasno. sviras nothing else matters, zalepe ti se metalke ..... sviras under the bridge, zalepe ti se jos neke ....... itd itd ..... strasno :lol:

Ma bruka,al ne mogu to da sviram vala muka mi je od toga.Umesto toga uzmem da ih smaram nekim morbidnim instrumentalima (za koji provereno nisu culi) i onda svi pobegnu u fazonu 'smaras'.Eto ti korisnog saveta :wink:

ma znam ........ ne, pazi, prvo sam ih bacio u trans sa "knockin' on the heavens door", a onda kad sam presao na Neil Young-a samo su me ostavili/e na miru :lol:
:shock: a kada ces meni da sviras :cry: :cry: :cry:

nego.. ja volim muzicare.. jer bi i sama volela da nesto sviram.. :roll: ma ne znam ni sama da objasnim :wink:
SAMO TI ZEZAJ
:shock: JA??? :shock:
 
Bleak WinterFullMoon:
Electra:
/quote]
Eh kad bi sve devojke tako razmisljale... :roll:

hi hi hi... pa gde je tu raznolikost misljenja, etc etc.. :wink:
normalno, ne mozes ocekivati da sve tako razmisljaju (ma kontam ja da ne ocekujes :wink: ) ali meni je to LOGICNO, ja sam ipak malo staromodna, znas ono, ljubav bez obzira na drustveni sloj, debljinu novcanika, muziku...... 8)
 
Electra:
Bleak WinterFullMoon:
Electra:
/quote]
Eh kad bi sve devojke tako razmisljale... :roll:

hi hi hi... pa gde je tu raznolikost misljenja, etc etc.. :wink:
normalno, ne mozes ocekivati da sve tako razmisljaju (ma kontam ja da ne ocekujes :wink: ) ali meni je to LOGICNO, ja sam ipak malo staromodna, znas ono, ljubav bez obzira na drustveni sloj, debljinu novcanika, muziku...... 8)

Pa nisi jedina :wink:
 

Back
Top