Quantcast

STA DEVOJKE MISLE O MUZICARIMA

Tusenfryd

Poznat
Poruka
7.649
Trenutno mi se uzhaaaaaaaasno svidja jedan ,,muzicar'' kako ti rece... rocker je i svira gitaru u bendu cije ime naravno nije bitno... ali ne samo sto svira nego je apsolutno savrsen... jao, zgodan, duhovit, pametan, ambiciozan, super drug... mmmm.... jos samo kad bi obratio paznju na mene :(
Ali, mislim, nije bitno da li je neko muzicar ili ne... kao sto rece Sisa ili Keeper, ne znam ko to bese, sta sad, hocu s njim ako je muzicar, ako ne nek se... to je glupo, sve je ustvari u onom CLICK-u o kom smo toliko razglabali... znaci HEMIJA... kakva bre muzika :wink:

myst

Zainteresovan član
Poruka
416
DAJ VISE OVE ZENSKE I NJIHOVA PSIHA. CIM CUJU DA NEKO SVIRA GITARU ODMA POCNU DA BALAVE ZA NJIM KO DA JE NEZNAM STA. STA, I JA PRAVIM MUZIKU NA KOMPU I IMAM USPEHA, PA ME I DALJE NI JEDNA RIBA NE SLJIVI, A DA UZMEM GITARU, MA KEEPER VAM JE VEC OBJASNIO. ISTI SLUCAJ JE I SA KOLIMA, IMAM STARU BUBU A KAD ME UPOZNAJU SVE SUPER DOK NE VIDE U CEMU SE VOZIM. MA STA REKLE SVE ZENSKE SU SPONZORUSE U DUSI.

B

balavica

Gost
myst:
DAJ VISE OVE ZENSKE I NJIHOVA PSIHA. CIM CUJU DA NEKO SVIRA GITARU ODMA POCNU DA BALAVE ZA NJIM KO DA JE NEZNAM STA. STA, I JA PRAVIM MUZIKU NA KOMPU I IMAM USPEHA, PA ME I DALJE NI JEDNA RIBA NE SLJIVI, A DA UZMEM GITARU, MA KEEPER VAM JE VEC OBJASNIO. ISTI SLUCAJ JE I SA KOLIMA, IMAM STARU BUBU A KAD ME UPOZNAJU SVE SUPER DOK NE VIDE U CEMU SE VOZIM. MA STA REKLE SVE ZENSKE SU SPONZORUSE U DUSI.
jaooooooo dechko kad bi ti znao kako ja lepo balafimmmmmmmmm... promeni bi misljenje iz momenat :P :P :P

myst

Zainteresovan član
Poruka
416
balavica:
myst:
jaooooooo dechko kad bi ti znao kako ja lepo balafimmmmmmmmm... promeni bi misljenje iz momenat :P :P :P
HM SVASTA SAM CUO ALI DA NEKO LEPO "BALAFI" NISAM :?:

lolla

Aktivan član
Poruka
1.010
myst:
lolla:
papa:
ja sam bubnjar i slusam metal,rock,jazz,blues,fusion itd, sta vi mislite o tome kao pripadnice zenskog pola
Sve je to lepo i krasno, ali za druzenje ili vezu nije presudan muzicki ukus.. bar ja tako mislim.
JEDNA U 150, ALI KAD BI BIO U POZNATOJ MUZICKOJ GRUPI......

EEE, ONDA BI ITEKAKO VOLELA DA SI SA NJIM
Sigurno ne bih, iz vishe realoga... pre svega, dosta sam zauzeta, slabo izlazim i svakako ne vodim neki glamurozni zivot..Skoro svo vreme mi ode na ucenje, hobi i treninge.. Ne znam koliko bi to moj 'muzicar' mogao da razume.. posebno shto nemam ni najmanje muzickog talenta i ne bih mogla da ni na koji nacin ucestvujem u toj grupi.. Morao bi da bude zaista zreo i stabilna licnost, pa da poshtuje sve to, tj. moje vreme..A muzicari nisu bash na glasu kao takvi. Naravon, ne bih da globalizujem, i njih ima svakakvih..
Pomenuo si poznatu grupu... tada bi ga vec jurilo sijaset mladih dama, a ja nemam ambicije da ih motkom teram.. Tako da je to josh jedan minus zabavljanju sa poznatim likom..

mortishaaa

Domaćin
Poruka
4.981
Keeper:
Bleak WinterFullMoon:
Keeper:
je8ote, stvarno ne razumem zenske, u srednjoj me nijedna nije fermala nimalo, a kad smo jednom doneli gitaru i izasli u dvoriste i ja uzeo malo one sladunjave hitice, sve sam navukao na vrat .....
strasno. sviras nothing else matters, zalepe ti se metalke ..... sviras under the bridge, zalepe ti se jos neke ....... itd itd ..... strasno :lol:
Ma bruka,al ne mogu to da sviram vala muka mi je od toga.Umesto toga uzmem da ih smaram nekim morbidnim instrumentalima (za koji provereno nisu culi) i onda svi pobegnu u fazonu 'smaras'.Eto ti korisnog saveta :wink:
ma znam ........ ne, pazi, prvo sam ih bacio u trans sa "knockin' on the heavens door", a onda kad sam presao na Neil Young-a samo su me ostavili/e na miru :lol:
:shock: a kada ces meni da sviras :cry: :cry: :cry:

nego.. ja volim muzicare.. jer bi i sama volela da nesto sviram.. :roll: ma ne znam ni sama da objasnim :wink:

myst

Zainteresovan član
Poruka
416
mortishaaa:
Keeper:
Bleak WinterFullMoon:
Keeper:
je8ote, stvarno ne razumem zenske, u srednjoj me nijedna nije fermala nimalo, a kad smo jednom doneli gitaru i izasli u dvoriste i ja uzeo malo one sladunjave hitice, sve sam navukao na vrat .....
strasno. sviras nothing else matters, zalepe ti se metalke ..... sviras under the bridge, zalepe ti se jos neke ....... itd itd ..... strasno :lol:
Ma bruka,al ne mogu to da sviram vala muka mi je od toga.Umesto toga uzmem da ih smaram nekim morbidnim instrumentalima (za koji provereno nisu culi) i onda svi pobegnu u fazonu 'smaras'.Eto ti korisnog saveta :wink:
ma znam ........ ne, pazi, prvo sam ih bacio u trans sa "knockin' on the heavens door", a onda kad sam presao na Neil Young-a samo su me ostavili/e na miru :lol:
:shock: a kada ces meni da sviras :cry: :cry: :cry:

nego.. ja volim muzicare.. jer bi i sama volela da nesto sviram.. :roll: ma ne znam ni sama da objasnim :wink:
SAMO TI ZEZAJ

lolla

Aktivan član
Poruka
1.010
myst:
DOBRO AJDE DA KAZEMO DA JE TAKO ALI SUMNJAM :roll:
Svakako je tvoje pravo da verujesh u shta zelish. Sam zivot ce te vec demantovati i nauciti da predrasude vrlo lako mogu da uticu da pogresno procenjujesh ljude..da ih sve trpash u isti kosh..Mada, kao shto rekoh, mozes da mislish da sve devojke jure muzicare, da sve teze da se ofarbaju u plavo ili shta vec..
Globalizacija je opaki 'virus', vrlo lako unistava medjuljudske odnose (osim shto smanjuje bbjektivnost..)
:twisted:

Bleak WinterFullMoon

Aktivan član
Poruka
1.414
lolla:
myst:
DOBRO AJDE DA KAZEMO DA JE TAKO ALI SUMNJAM :roll:
Svakako je tvoje pravo da verujesh u shta zelish. Sam zivot ce te vec demantovati i nauciti da predrasude vrlo lako mogu da uticu da pogresno procenjujesh ljude..da ih sve trpash u isti kosh..Mada, kao shto rekoh, mozes da mislish da sve devojke jure muzicare, da sve teze da se ofarbaju u plavo ili shta vec..
Globalizacija je opaki 'virus', vrlo lako unistava medjuljudske odnose (osim shto smanjuje bbjektivnost..)
:twisted:
Istina.Predrasude su tako pogresna star...ali nazalost nase drustvo je preplavljeno istim :roll:

Markoni_kv

Primećen član
Poruka
582
Bleak WinterFullMoon:
inica:
Nemam bas lepo misljenje o muzicarima(imam lose iskustvo).Oni u svakom mestu imaju po neku...I nemojte mi reci da nisu svi takvi kada znam da jesu!!!ODVRATNI SU!!!! :(
Kakva je to glupost...ja se bavim muzikom od 4. razreda osnovne i definitivno nemam 'po jednu u svakom mestu' :lol:
Realno ja sviram od 6 razreda,al sviram narodnjake ima tu devojcica ali ne nista preterano mnogo pa da kazu po jedna na svakih 100m.
Gluposti 8) 8)

guitarrr_babe

Domaćin
Poruka
3.894
Meni je to sve jako divno, moram da priznam... I frajeri na pozornici izgledaju:
1) mocno,
2) samosvesno,
3) jako,
4) drugacije,
5) sigurno,
6) zabavno.
Poenta je sto jeste tako!!! To je sto se tice balavljenja za njima. A posle, ako mozete da razgovarate... eto nama ljubavi!!!

Osim toga, svaki covek koji ima neko posebno interesovanje, poseban je i vredan divljenja. Zato, kao i Nancy, mislim da je svaka umetnost divna!!!

Bleak WinterFullMoon

Aktivan član
Poruka
1.414
guitarrr_babe:
Meni je to sve jako divno, moram da priznam... I frajeri na pozornici izgledaju:
1) mocno,
2) samosvesno,
3) jako,
4) drugacije,
5) sigurno,
6) zabavno.
Poenta je sto jeste tako!!! To je sto se tice balavljenja za njima. A posle, ako mozete da razgovarate... eto nama ljubavi!!!

Osim toga, svaki covek koji ima neko posebno interesovanje, poseban je i vredan divljenja. Zato, kao i Nancy, mislim da je svaka umetnost divna!!!
Naravno.Svaki chovek treba da stremi ka ljubavi i umetnosti. :wink:

maral86va

Zainteresovan član
Poruka
214
Bleak WinterFullMoon:
guitarrr_babe:
1) mocno,
2) samosvesno,
3) jako,
4) drugacije,
5) sigurno,
6) zabavno.

Naravno.Svaki chovek treba da stremi ka ljubavi i umetnosti. :wink:
bas ti si pametnica :D :D :D :D :D
poz

G

gloc-gloc!

Gost
ja sam kao teenage girl furala dugo sa jednim gitaristom, a kasnije sa bubnjarem koji je svirao sa njim u bendu... :wink:
pa ne znam, ja npr nisam imala srecu da kapiram muzicare, volela sam njihovu muziku ali mi je STRASHNO smetalo neumereno konzumiranje tableta... a sa njima sam furala jer su mi delovali ok, ono kad smo se muvali pricali smo o knjigama i filmovima, uopste mi nije dopiralo do mozga da se muvam sa muzicarem sto mi se kasnije obilo o glavu... :cry:
po meni se ne razliqju mnogo vise od drugih likova, jedino sto su u plusu sto kad raskinu vezu lako nadju novu glupacicu koju loze pricom kako imaju bend... :roll: :roll: :roll:

Tusenfryd

Poznat
Poruka
7.649
myst:
Izvini ali ja mislim da nisi u pravu! Mene boli uvo sta decko vozi, sto se mene tice, moze da vozi i poniku, ako mi se svidja to je jedna vrlo, vrlo nebitna stvar

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.