sta da radi zena koja zeli seks samo sa svojim muzem, a on t

Zene cim muz nije raspolozen za ex misle da ima drugu, to je verovatno zato sto su u dusi i same neverne, ali posto si rekla da tvoj muz nema posao to moze da predstavlja problem jer verovatno se oseca inferiorno. a posto je u nama ostalo po malo zivotinjskog to znaci da se on povlaci. A mi alfa- muzjaci tada nastupamo :lol: shalim se za ovo zadnje, ali mislim da je stvar u njegovom nezadovoljstvu samim sobom i nedostatkom samopouzdanja. svojim pritiskom ga jos vise guras na dno jer sad verovatno ima i osecaj obaveze da odradi sex, a to je jos jedna cigla na njegovim ledjima
Pozdrav
 
nazalost, i ja se slazem da ima neku sa strane.
Ne sumnjam u tvoje sposobnosti, ali ako neko hoce da te vara nema tog traga koji se ne moze prikriti da ga provalis. uostalom kako oni razmisljaju - u pitanju je cist seks. Ni ja mog bivseg nisam mogla da provalim, sedeo je ko baba po ceo dan u kuci, kad vraga, nadjoh jedan dan prezervative u dzepu od jakne.
Ironija je da me nije uzbudilo uopste jer sam cekala da ga napucam za krivicu da je on rasturio brak, a ja ustvari jedva cekala da zbrisem.
Probaj neke "erotske igre", mrtav bi se zaineresovao makar u donjem delu tela, a ako to ne pomogne, definitivno ima drugu
 
zardoz:
da li se nekome od vas zena to desavalo- vi izgarate od zelje da sa svojim muzem vodite ljubav, a njega to uopste ne interesuje?
Mene to muci, sekira i izludjuje, pa pucam na sve strane, jer ovako je vec vise od godinu dana. Stvarno me interesuje sta mi zene savetuju.
Bilo bi lako kada bih ja zelela nekog novog partnera, molim ne takvu vrstu saveta...
Znam da je sigurno grozno i frustrirajuce...ako si spremna da saznas istinu...za njim...vidi gde je kud je sta radi kad ne radi i sl. Nisam za pracenje ali ako dasa pada u trans na drugom mestu a kuci se izmotava definitivno bezi iz tog braka...nemoj mu uzvracati ostani na nivou ali imas pravo na normalan zivot...zar ne?
 
ariela:
zardoz:
da li se nekome od vas zena to desavalo- vi izgarate od zelje da sa svojim muzem vodite ljubav, a njega to uopste ne interesuje?
Mene to muci, sekira i izludjuje, pa pucam na sve strane, jer ovako je vec vise od godinu dana. Stvarno me interesuje sta mi zene savetuju.
Bilo bi lako kada bih ja zelela nekog novog partnera, molim ne takvu vrstu saveta...
Znam da je sigurno grozno i frustrirajuce...ako si spremna da saznas istinu...za njim...vidi gde je kud je sta radi kad ne radi i sl. Nisam za pracenje ali ako dasa pada u trans na drugom mestu a kuci se izmotava definitivno bezi iz tog braka...nemoj mu uzvracati ostani na nivou ali imas pravo na normalan zivot...zar ne?
Mada stvarno da ne crnim coveka mozda ima problema koji mu ne dopustaju da u tom smislu bude ok...samo sto to jako dugo traje i sto ovde tesko da ces naci odgovor...pokusaj da iskreno razgovaras sa njim...pa zena si mu...tesko onima koji cekaju da se smilije i dodje pa dok ga navedu da prica...pa stvarno ko zna gde je i s kim je...ovako kad dodje kuci opricajte brate.
 

Back
Top