Šta čitate?

Hazarski rečnik - najgluplja i najnepotrebnija knjiga srpske lektire.

Ja sam to odbio da čitam, jer ne dozvoljavam da mi se svakakve intelektualne zavrzlame bez duha poturaju kao pogodno štivo. Glupost.
 
Poslednja izmena:
danas zavrsila Kafkin Proces
znaciiii, lik je luuuud totalno, istripovao me pricom o jebeno prokletom lavirintu pravnog sistema da sad nzm kako cu profesorici ustava na oci :lol:
a veceras se po milioniti put bacih na Bukovskog iako sam Post Office citala vec par puta...a nemam nista njegovo sem te knjige i Prica o obicnom ludilu
ej, Buki, Buki, prokleti nadrkani ciniku, vece si mi ulepsao :)
a Sofijin svet ostavih na pola, tj. stigla sam do Platona i tu ostadoh
a cekaju me Aristotel, Seneka i Frojd
hihih, divan izbor, cestitam sama sebi
viiiiiiiiiiiiii
 
Franc Kafka- Proces

bas sam se skoro bacila na Kafku i iako sam na nekim mestima htela da prekinem sa citanjem, (jer sam se gubila u tom njegovom zakonodavnom fakd ap lavirintu) je knjiga bas dobra i kao sto rekoh u nekom od postova ovde, nzm kako cu profesorici ustava na oci posle citanja Procesa :lol:

a ne znam, stvarno ne znam sta da uzmem da citam
vec mesec ipo dana sam zatvorena u sobi i nista, nijedna knjiga, nijedna stvar me ne privlaci vise
fakd ap
mislim, cim je meni palo na pamet da citam Gospodju Bovari, onda definitivno nesto nije u redu sa mojim mozgicem :lol:
dok se brejn situacija ne sredi, citacu postove na Krstarici, Politikin Zabavnik i blogove
 
bas sam se skoro bacila na Kafku i iako sam na nekim mestima htela da prekinem sa citanjem, (jer sam se gubila u tom njegovom zakonodavnom fakd ap lavirintu) je knjiga bas dobra i kao sto rekoh u nekom od postova ovde, nzm kako cu profesorici ustava na oci posle citanja Procesa :lol:

a ne znam, stvarno ne znam sta da uzmem da citam
vec mesec ipo dana sam zatvorena u sobi i nista, nijedna knjiga, nijedna stvar me ne privlaci vise
fakd ap
mislim, cim je meni palo na pamet da citam Gospodju Bovari, onda definitivno nesto nije u redu sa mojim mozgicem :lol:
dok se brejn situacija ne sredi, citacu postove na Krstarici, Politikin Zabavnik i blogove

ume da bude konfuzan indeed...o.O al za sad mi drzi paznju...

pa koje zanrove volis??
 
mmm, pa mogu samo reci da ne volim ljubavne romancice
bacam peglu kad ih vidim
a u poslednje vreme nekako zongliram izmedju naucne fantastike, filozofije, psihologije i psihodelije :lol:
trenutno jurim Acid house i nikako da nadjem..

ja imam drugaricu koja je bas zagrejana za naucnu fantastiku, i kaze da su dobre knjige "Crveni mars" (nzm ko je napisao) i "Hiperion" i nastavci od Dena Simonsa...pa probaj ako ti se dopada to...:)
 

Back
Top