Šta biste uradili kad biste pouzdano znali da vas niko ne vara?

"Лепи"......јеси ти то нашо "чичу" да јеббеш на неке труле, клиначке урбане форице ! Ради то својим другарима.
ja ne razumem sta nije jasno
lepo sam postavio pitanje
pa onda jos i pojasnio na sta se odnosi
i vi se kolega ljutite i posezete za psovkama ...

ja ne znam kako bukvalnije i jasnije i konciznije i decidnije da kazem ono sto sam vec rekao :(
 
ja ne razumem sta nije jasno
lepo sam postavio pitanje
pa onda jos i pojasnio na sta se odnosi
i vi se kolega ljutite i posezete za psovkama ...

ja ne znam kako bukvalnije i jasnije i konciznije i decidnije da kazem ono sto sam vec rekao :(
Па наравно да сам реалан у свему што мислим, радим, говорим, планирам ! :) Зар може другачије код нормалних људи.
 
Ма то човек кад примети да луди од размишљања и љубоморе одмах треба да пресече престанком те везе. Чим сумњаш у њу значи да немаш оно поверење које је неопходно за заједнички живот. Замисли да цео живот стрепиш и размишљаш о томе. Као мој деда алкос што је убијао бабу од љубоморе која је била 16 година млађа од њега и терао је под батинама, и то годинама да призна да деца нису његова. И њој једном докурчи и каже му "Е овај старији је твој а овај млађи није......њега је правио Радоје "Карлаш" горе из села" !! Аууууууу.....овај ти испизди и прекосутра оде у градске новине и да оглас да се одриче мог ћалета као сина и кад је умро није му оставио ни део куће ни део имања.
Ali mu zato Radoje ostavio 25 hektara šume, vinograd, dvorište, voćnjak, kuću, 2 njive i gomilu stoke i sitne peradi. Za to ćutiš, a?
 
Ne volim je zato što sam našao riđe brkove u njenim gaćicama?

Ok, gaćama.

Da nije Đilas? :eek: :lol:

Ako si ozbiljan sad sa ovom temom, (s tobom se nikad ne zna kad se šališ) reći ću ti da je miris važniji. Normalno gaćice nakon dana nošenja ne smrde i nemaju neke fleke ako žena nije bolesna. Možda malo, ali ako ih je nosila posle odnosa onda je drugačije zbog tečnosti i hormona. Naročito ako nije imala prilike da se istušira.
 
Da nije Đilas? :eek: :lol:

Ako si ozbiljan sad sa ovom temom, (s tobom se nikad ne zna kad se šališ) reći ću ti da je miris važniji. Normalno gaćice nakon dana nošenja ne smrde i nemaju neke fleke ako žena nije bolesna. Možda malo, ali ako ih je nosila posle odnosa onda je drugačije zbog tečnosti i hormona. Naročito ako nije imala prilike da se istušira.
Ha, otkud ti to sve znaš, a? Eto, i kako posle ovoga čovek da ne sumnja u tebe? Zašto si ti uopšte razmišljala o temi vezanih za tragove i mirise pomoću kojih muškarac može da zaključi da ga ženka vara?

A eto i primera, ja recimo uprkos ovome gore znam da ti mene ne varam!

?
P.S. Idem redovno!
Ako ti dosadi - inbox.

Ha, otkud ti to sve znaš, a? Eto, i kako posle ovoga čovek da ne sumnja u tebe? Zašto si ti uopšte razmišljala o temi vezanih za tragove i mirise pomoću kojih muškarac može da zaključi da ga ženka vara?

A eto i primera, ja recimo uprkos ovome gore znam da ti mene ne varam!


Ako ti dosadi - inbox.
I sad se nekome dopadne ovo za primer i lajkne mi a ja mislim dopalo mu se ovo gore ...
 
Ha, otkud ti to sve znaš, a? Eto, i kako posle ovoga čovek da ne sumnja u tebe? Zašto si ti uopšte razmišljala o temi vezanih za tragove i mirise pomoću kojih muškarac može da zaključi da ga ženka vara?

A eto i primera, ja recimo uprkos ovome gore znam da ti mene ne varam!


Ako ti dosadi - inbox.


I sad se nekome dopadne ovo za primer i lajkne mi a ja mislim dopalo mu se ovo gore ...

Ne bi mi verovao kad bih ti rekla :lol: Rekao nam je profesor kriminalistike na jednom od predavanja. Ne sa toliko detalja već kad smo radili tragove da obratimo pažnju na mirise i kao ako sumnjate da vas partner/ka vara pomirišite im donji veš i onda je nastavio o telesnim tečnostima, itd.
 
Ne bi mi verovao kad bih ti rekla :lol: Rekao nam je profesor kriminalistike na jednom od predavanja. Ne sa toliko detalja već kad smo radili tragove da obratimo pažnju na mirise i kao ako sumnjate da vas partner/ka vara pomirišite im donji veš i onda je nastavio o telesnim tečnostima, itd.
Ok, verujem ti zato što je i nama profesor koji nam je predavao organsku hemiju isto pričao :))))))
 
Ne bi mi verovao kad bih ti rekla :lol: Rekao nam je profesor kriminalistike na jednom od predavanja. Ne sa toliko detalja već kad smo radili tragove da obratimo pažnju na mirise i kao ako sumnjate da vas partner/ka vara pomirišite im donji veš i onda je nastavio o telesnim tečnostima, itd.
Наопако ако као човек спаднем на то да миришем доњи веш због сумње !! А можда је постављач теме у "коколд" фазону ! :)
 
Šta je kokold fazon?
Па оно......жена ти нареди да је гледаш док је **** швалер а ти је држиш за сисе да не падне а после те натера да му га ти блајвиш заједно са њом и њих двоје ти се смеју. У принципу....."Рогоња" или хјумилиејшн. Неки и то воле.
 
Па оно......жена ти нареди да је гледаш док је **** швалер а ти је држиш за сисе да не падне а после те натера да му га ти блајвиш заједно са њом и њих двоје ти се смеју. У принципу....."Рогоња" или хјумилиејшн. Неки и то воле.
E to ne znam
 

Back
Top