Šta biste uradili kad biste pouzdano znali da vas niko ne vara?

Pazi kad nisam, nego se secam kad mi je lik na moje "sta ima veze", rekao "pa da ti neko uzme nesto sto je tvoje" :P

Ja jesam, zato i kažem :D Tek kad sam završavao sa njima onako ostanem sam i zapitam se, pa da li i ova nekome priča da joj je ceo svet, da ga voli i da je ne znam ni ja šta, a vrlo lagano proguta sve moje i ode istoj toj kući. Ume to da bude za*ebano. :D
 
Ja jesam, zato i kažem :D Tek kad sam završavao sa njima onako ostanem sam i zapitam se, pa da li i ova nekome priča da joj je ceo svet, da ga voli i da je ne znam ni ja šta, a vrlo lagano proguta sve moje i ode istoj toj kući. Ume to da bude za*ebano. :D
A cuj, naravno da prica, no seks je cista mehanika, ne bi bilo samo varanja, nego i napustanja da su u pitanju emocije :P
 
A cuj, naravno da prica, no seks je cista mehanika, ne bi bilo samo varanja, nego i napustanja da su u pitanju emocije :P

Pitanje je koliko se kome isplati da vara... Onaj ko vara ne vara samo emocijama ili strašću, tu se doooobro uključi i mozak i šta se gubi, dobija... Nije to baš tako, znam ih sijaset koje muža praktično ne mogu da smisle, ali svejedno radi preko, dolazi ponekad, pa kao donese i neke novce, a u međuvremenu ona ovde sama da se udara kao Kličko :D
 
a mozda bi je prituko polutkom od cigle i uzido u stepenice
a da trepnuo ne bi

a mozda bi je oplakivao posle i poludeo i propo i propijo se

zavisi u stvari to od niza faktora

a jel sa crncem da me vara ?
Neće sigurno s japancem, to bi bio debakl, evo pitaj @Radovan Četvrti on kaže da su japancima mali...

Ne, ovo je upravo suprotno od tvoje teme, to je kao kad bi rekla muškarcu koji se obukao kao muškarac da je ukrao ideju ženi koja se obukla kao žena!

Odvezala mi se patika
Džaba se savijaš da vežeš pertlu, if ju no vodaj miin :))))
 
Ма то човек кад примети да луди од размишљања и љубоморе одмах треба да пресече престанком те везе. Чим сумњаш у њу значи да немаш оно поверење које је неопходно за заједнички живот. Замисли да цео живот стрепиш и размишљаш о томе. Као мој деда алкос што је убијао бабу од љубоморе која је била 16 година млађа од њега и терао је под батинама, и то годинама да призна да деца нису његова. И њој једном докурчи и каже му "Е овај старији је твој а овај млађи није......њега је правио Радоје "Карлаш" горе из села" !! Аууууууу.....овај ти испизди и прекосутра оде у градске новине и да оглас да се одриче мог ћалета као сина и кад је умро није му оставио ни део куће ни део имања.
 
Ма то човек кад примети да луди од размишљања и љубоморе одмах треба да пресече престанком те везе. Чим сумњаш у њу значи да немаш оно поверење које је неопходно за заједнички живот. Замисли да цео живот стрепиш и размишљаш о томе. Као мој деда алкос што је убијао бабу од љубоморе која је била 16 година млађа од њега и терао је под батинама, и то годинама да призна да деца нису његова. И њој једном докурчи и каже му "Е овај старији је твој а овај млађи није......њега је правио Радоје "Карлаш" горе из села" !! Аууууууу.....овај ти испизди и прекосутра оде у градске новине и да оглас да се одриче мог ћалета као сина и кад је умро није му оставио ни део куће ни део имања.
da li si ti realan :D
 

Back
Top