Sta bi uradili..?

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
333.571
Da imate sada ovog trenutka 100.000 evra.



Nije to ni velika ni mala cifra..Da li bi ulozili u neki mali biznis,u banku, ulozili u deonice..otisli na neki put..kupili stan ili.. sve potrosili..?



Ako bi sve spiskali na sta bi to bilo i kako?..:D
 
пу преви (***** мрви)

петину бих потрошио одма на путавања и тако то, од остатка би купио пар златних полуга.
евро може да пропадне, злато никад, тако кажу јевреји. можда би урадо и златне зубе.
 
Oko 3700 da isplatim dugove.
Odvojio par stotina za materijal za diplomski.
Nešto za put da vidim sestru.
Ostalo dao nekoj budali da se on misli šta će sa njima, šta ja znam, da sam zaradio tih sto milja znao bih šta ću sa njima, da mi dođe kao što neće samo samo bih se zbunio i trošio dok se ne zadužim još toliko.
 
pola bi verovatno spiskao na razne zezancije koja i ovako kupio samo nemam za sve odjedared(nov komp mada mi i ovaj za sad ok,nov regal,dobar tepih,okna za prozore,nov krevet...itd. pa dokle stignem)
pola u slamaricu...da je normalna zemlja stavio bi u banku mozda i orocheno ali poshto je srbija to otpada
 
Da imate sada ovog trenutka 100.000 evra.



Nije to ni velika ni mala cifra..Da li bi ulozili u neki mali biznis,u banku, ulozili u deonice..otisli na neki put..kupili stan ili.. sve potrosili..?



Ako bi sve spiskali na sta bi to bilo i kako?..:D

iz tvoja usta u božje uši...

...prvo bi kupijo nekretninu, pa bi kupijo par kretnina...pa bi kupijo lokal ili još jedan stan i izdavo...

...mism...pun mi je ****** lopata...red je nekad i ja da odmorim...
 
Da imate sada ovog trenutka 100.000 evra.



Nije to ni velika ni mala cifra..Da li bi ulozili u neki mali biznis,u banku, ulozili u deonice..otisli na neki put..kupili stan ili.. sve potrosili..?



Ako bi sve spiskali na sta bi to bilo i kako?..:D

kupio stan na novom kod arene i izdavao ga..
svaki mesec samo ubires pare i na kraju ti ostaje stan..
najsigurniji biznis..
 

Back
Top