Šta bi ste uradili da ste žensko jedan dan?

Verovatno bih pop**deo,TAKAV EXPERIMENT MI NE TREBA,jer, mada tako ne izgleda...
THIS IS A MAN'S WORLD... :oops:

altough,voleo bih,mozhda je neko i pomenuo,da osetim kakav je osetjaj imati bebu u stomaku :wink: ...kako izgleda kada me "osvoji" mushkarac 8) ...ma,svet je toliko zaje**n da ne postoji,nazhalost,mnogo stvari koje ne mogu i kao mushkarac...zhene su te koje su uskratjene za mnoge stvari... :( jbg...
 
vaga55:
argumentum:
Ovo za pishu... :oops: nije uredu... :(
Ispada da,ko shta radi, samo se drzhimo za onu stvar... :roll: :)
sve nazovi intelektualne teme savremenih muškaraca se svode na potrebu da ponize ženu :roll: to nije fer :?: dovoljno smo emancipovane, samosvesne,dostojanstvene i inteligentne da ne pristanemo na ovakve kvalifikacije :P ovo izaziva kod žena otpor i gađenje :?:

Jel' sam ja negde pogreshio?Ako se neko osetio povredjenim,ponizhenim...stvarno mi je zhao :oops:
 
Savremeno doba ponižava žene na taj način, i to same žene kreiraju.

Ako imaš pet drugarica koje su "one night stand" ili ptičice za jednu noć, svako tretiranje tebe na taj način , od strane nekog poznanika nebi trebalo da bude uvreda za tebe.....
Jedino što moraš prilagoditi svoje reakcije na predrasude koje su opravdano stvorene...

I ne treba se toliko užasavati predrasuda, one su samo početni stav, korekcije su itekako moguće....

U psihologiji je "dobar dan" da su žene podložnije stereotipima , ovde je to kao jeres, (moda se slučajno lakše prima kod žena).
 
argumentum:
vaga55:
argumentum:
Ovo za pishu... :oops: nije uredu... :(
Ispada da,ko shta radi, samo se drzhimo za onu stvar... :roll: :)
sve nazovi intelektualne teme savremenih muškaraca se svode na potrebu da ponize ženu :roll: to nije fer :?: dovoljno smo emancipovane, samosvesne,dostojanstvene i inteligentne da ne pristanemo na ovakve kvalifikacije :P ovo izaziva kod žena otpor i gađenje :?:

Jel' sam ja negde pogreshio?Ako se neko osetio povredjenim,ponizhenim...stvarno mi je zhao :oops:

ma daaaj, nije se niko uvredio. Pusti ovo dvoje pacijenata.
kakav otpor, prema duhovitosti i samoironiji? NIKAD. 8)
 
Tuzni_patak:
Savremeno doba ponižava žene na taj način, i to same žene kreiraju.

Ako imaš pet drugarica koje su "one night stand" ili ptičice za jednu noć, svako tretiranje tebe na taj način , od strane nekog poznanika nebi trebalo da bude uvreda za tebe.....
Jedino što moraš prilagoditi svoje reakcije na predrasude koje su opravdano stvorene...

I ne treba se toliko užasavati predrasuda, one su samo početni stav, korekcije su itekako moguće....

U psihologiji je "dobar dan" da su žene podložnije stereotipima , ovde je to kao jeres, (moda se slučajno lakše prima kod žena).
pročitala sam knjigu:moć podsvesti :idea: kao da si prepisao neke delove a nisi :idea:
 
Nešto što vas interesuje kako izgleda iz ženskog ugla.
Ili što nemožete kao muškarac....
Ili bilo šta.....
занимљива тема...патак, не знам шта те нагнало да поставиш ово питање, тог празничног јутра пре скоро четири године.
што се мене тиче, вероватно би се потрудио(ла) да затрудним тог дана.
 
Smesta bih otišao na Brazilsku depilaciju, pa na kupanje sa ........................... Pre ulaska u bazen, skinule bismo sve sa sebe i odskakutale pod tuš. Svih pet bi mi trljale leđa, vulkanske grudi i prale mi je'bozovno dupence, a samo bih.............dozvolio da mi petlja oko bikini-zone i da je sapunja. Nakon toga otišle bismo na neko pićence, sele za sto i... krenule da ogovaramo onog smarača, Kojota.

Ostatak dana, proveo bih proveravajući da li je tačna tvrdnja nemačkih naučnika, da Bayerov aspirin može poslužiti kao izvanredno sredstvo za kontracepciju, ako se koristi na sledeći način: jednu tabletu Bayerovog aspirina, kažiprstom desne ruke, prislonite uz levo koleno. Zatim primaknite desno koleno uz tabletu, lagano izvucite kažiprst, i to je to. Potrudio bih se, da mi do jutra, aspirin ne ispadne.
 
Poslednja izmena od moderatora:
izvinte što nisam čitao celu temu nimalo, nego me zaintrigirao naslov.
(u stvari to je nešto o čemu često razmišljam, još od najranijih dana moje sexualne misli,
i uvek kada zamišljam sebe kao devojku, uvek sam neka mnogo dobra riba i dajem se
meni-muškom bez pogovora)

ali šta bih ja radio da sam žensko jedan dan ?
važan uslov koji odmah pretpostavljam je da sam super riba, a ne neka ružna jadnica.

pa prvo bih onanisao da vidim kako je taj njihov orgazam drugačiji od muškog.
onda bih se pipao i mazio, jer imam tu svilenkastu i nežnu kožu.
i onda bih se upustio u lezbejski sex sa nekom do jaja ženskom.
koristili bi strap-on, opet u funkciji mojeg otkrivanja kvalitativne razlike ženskog orgazma.

a ako bi mi ostalo vremena, otišao bih u prodavnicu poršea i izmajmunisao
prodavca da se malo provozam, naravno on bi dobio samo lažni flert.
 
1.)Mesio bi sebi sise ceo dan, dobro ne baš ceo al bar celo pre podne
2.)Piškio bi stojeći (da vidim šta će da se desi)
3.)Prdnuo bi (opet, da vidim šta će desi)
4.)Tračario bih sa drugaricama da vidim kakav prilaz vole, šta ih privlači kod muških i tako to.
Al to da sam dobra ženska

Da sam neka ružna debela obuko bu se onako S/M sa sve bičOm i bodljama i darkerskom šminkom i išo bi okolo i šokirao mirne građane :twisted:
 

Back
Top