Šta bi htela, Tinderella?

Ma takvima kao ti se ne obracam. Ne postoje za mene. Ja trazim nasmejanu, vetru, poletnu, uzbudljivu, zensku koja voli topao zagrljaj i neznu rec potvrde.
U dzimu vezbam, th sam da tih sat ili sat i po provedem efektivno u tome
Jer me kuci cekaju deca, skola, ili moj posao.
I jako me iritiraji oni koji sve ostave tu gde su stali... hehhee
 
Kakve to veze ima sa upoznavanjem, zanimljive, opustene, nonsalantne, uzbudljive, nasmejane devojke u teretani?
Pa sad zamisli mene koja u glavi imam svoj plan i program, brojim u sebi ponavljanja, razmisljam o tehnici izvodjenja, da li je pravilno, ispravljam mini greske. Razmisljam o kilazama itd.
I kako ja u svom tom mozganju da idem po teretani i skakucem dok se smejem i kliberim 😅😅😅
Kao da nisam bazdarena haha
 
Pa sad zamisli mene koja u glavi imam svoj plan i program, brojim u sebi ponavljanja, razmisljam o tehnici izvodjenja, da li je pravilno, ispravljam mini greske. Razmisljam o kilazama itd.
I kako ja u svom tom mozganju da idem po teretani i skakucem dok se smejem i kliberim 😅😅😅
Kao da nisam bazdarena haha
Pa zato ti kazem, ja trazim zensku koja nije toliko fokusirana na svakodnevnicu i ume da otvori prostor za izlazenje iz okvira.
I plus! Znaci ne napadam, nego privlacim paznju. Ko paun kad pusti pera. Tako ja u sorcicu kratkom, neke sarene boje, dakle signal za neku veselu, nasmejanu, opustenu, neopterecujucu devojku.
Mrgudi STOP!
 
Ne razumem sta je tu ludilo i sizenje. Kultura govora tela oduvek postoji. Svi to radimo, neko ovako neko onako. Znaci ne one fore ono: e maco, dobra si, al treba ti malo to propadanje da malo vise propadas...
Ne nego slusalice na usi, neki fank, sareno, drecece i koja se upeca na veselo i zabavno.
 
Ne razumem sta je tu ludilo i sizenje. Kultura govora tela oduvek postoji. Svi to radimo, neko ovako neko onako. Znaci ne one fore ono: e maco, dobra si, al treba ti malo to propadanje da malo vise propadas...
Ne nego slusalice na usi, neki fank, sareno, drecece i koja se upeca na veselo i zabavno.
Pa ides da vezbas
A ne da glumis pauna hahhahha
 
Gde je ova sto se naljuti?
Samo ovo da joj kazem,,,
Ti, Nona, znas li ti koliko Nona sam ja u zivotu imao oko sebe? None hodaju okolo ko geshtapo i samo osudjuju i traze razlog da se naljute na mene. Da sam svaku Nonu tako slusao u zivotu, kad god sam hteo da budem poletan a ona ce: Ne ne, to nije za tebe, pa ja bih bio 2 m pod zemljom. Kapiras? Ja tebe ne teram ni na sta, ili sa bilo kime, ali sklon' se, kapiras? Nisi mi ti savet za procedrualno upoznavanje zena ili bilo sta drugo, Kapish? Vredjaj se do ujutru slobodno.
I trigeruj :)
 

Back
Top