-Sta bi bilo......?-

Kastor

Primećen član
Poruka
596
....he,he,sta bi bilo da nema Biblije i ostalih svetih pisanija?
Jeste li ikada razmisljali o tome?
Hriscani,kako bi se onda ponasali?
Posto bez pomenutog programa ne znate nista drugo i verovatno bi vam bilo izuzetno tesko da se ponasate ispravno. :wink:
 
Kastor:
....he,he,sta bi bilo da nema Biblije i ostalih svetih pisanija?
Jeste li ikada razmisljali o tome?
Hriscani,kako bi se onda ponasali?
Posto bez pomenutog programa ne znate nista drugo i verovatno bi vam bilo izuzetno tesko da se ponasate ispravno. :wink:

To sto je tebi tako lose u zivotu jeste tuzno, ali to sto ne pomazes sebi, nego sanjaris kako bi drugima moglo da bude jos teze te nece izvuci iz zatvorenog kruga. Zavist, zavist... :wink:
 
tanidad:
Kastor:
....he,he,sta bi bilo da nema Biblije i ostalih svetih pisanija?
Jeste li ikada razmisljali o tome?
Hriscani,kako bi se onda ponasali?
Posto bez pomenutog programa ne znate nista drugo i verovatno bi vam bilo izuzetno tesko da se ponasate ispravno. :wink:

To sto je tebi tako lose u zivotu jeste tuzno, ali to sto ne pomazes sebi, nego sanjaris kako bi drugima moglo da bude jos teze te nece izvuci iz zatvorenog kruga. Zavist, zavist... :wink:

He,he,he...da jeste,bilo bi tuzno,ali nije.
Promasila si temu skroz,ja nisam covek koji drugima želi zlo,da me poznajes budi ubedjena da bi rekla da sam veci Hriscanin od mnogih vernika,to sto sam ateista ne znači da sam loš čovek ili da nekome želim zlo,grešiš bejbe,ali ajd,oprostiću ti(ovaj put). :wink:
Pozdrav i nemoj ubuduće donositi ishitrene zaključke o nekome! 8)
 
Kastor:
tanidad:
Kastor:
....he,he,sta bi bilo da nema Biblije i ostalih svetih pisanija?
Jeste li ikada razmisljali o tome?
Hriscani,kako bi se onda ponasali?
Posto bez pomenutog programa ne znate nista drugo i verovatno bi vam bilo izuzetno tesko da se ponasate ispravno. :wink:

To sto je tebi tako lose u zivotu jeste tuzno, ali to sto ne pomazes sebi, nego sanjaris kako bi drugima moglo da bude jos teze te nece izvuci iz zatvorenog kruga. Zavist, zavist... :wink:

He,he,he...da jeste,bilo bi tuzno,ali nije.
Promasila si temu skroz,ja nisam covek koji drugima želi zlo,da me poznajes budi ubedjena da bi rekla da sam veci Hriscanin od mnogih vernika,to sto sam ateista ne znači da sam loš čovek ili da nekome želim zlo,grešiš bejbe,ali ajd,oprostiću ti(ovaj put). :wink:
Pozdrav i nemoj ubuduće donositi * zaključke o nekome! 8)


Hvala na oprostaju, uvek dobro dodje. :D I ti oprosti sto nisam bila jasnija. Nisam uopste htela da kazem da mislim da si los covek, niti da drugima zelis zlo. Ovo tvoje pitanje govori o licnom nezadovoljstvu, pa sam ti zato probala da kazem da ne trazis krivce na pogresnom mestu.
Samo ti ostani veci hriscanin od mnogih vernika!
Iskreni pozdrav
 

Back
Top