Srpska žena je heroj

Ali ako zanemarimo mišljenje o Bobicki ništa ona pogresno nije rekla. Možda je malo patetično,ali je živa istina da se nase žene snalaze za mnogo stvari koje su u nekim sredinama normalne. Da velika većina majki "ne voli' meso,recimo. Da se žrtvuje,sklapa,rasklapa,prekraja jer mora.
Зар нису све нормалне жене такве?
 
Ako te Srbija muči, brine, izaziva nervozu, strahove, i čini da gubiš smisao života, da zapadaš u depresiju i da ne vidiš izlaz
.........postoji samo jedan savet koji daje rezultate: ugledaj se na srpsku ženu.

Srpska žena je heroj. Ovo nije feministička priča, ovo su činjenice:

Osvrni se okolo i videćeš armiju fenomenalnih i dalje nasmejanih, lepo obučenih i doteranih žena koje uspevaju da, uprkos svemu, pronađu smisao,
zagrle decu, skuvaju ručak, odu na posao, srede gajbu i odu na počinak, sanjajući, poput junakinja romantične literature, da je sutra novi dan i da će biti bolje.

Srpska žena je maštovita, i sa njom je uvek ceo svet: i kineska pijaca za nju može da bude Peta avenija, turske gaće na pijaci su za nju Viktorija Sikret,
razgaženost prošlogodišnjih cipela zabašuriće tako što stavlja jači karmin, a tašnu prepunu računa za struju i infostan, nosiće sa osmehom.

Srpska žena ume da od 300 grama mesa napravi musaku za četvoročlanu porodicu, ume da izmisli kolač od dva jajeta, i da buketom zimskih ruža razbije sivilo dana.
Srpska žena izmišlja život, i zbog toga je prava umetnica. Čak i kad gleda turske serije, to je zato što tamo još uvek nisu zaboravili na one tri slatke reči.

Ako niste shvatili, srpska žena se ne predaje. Ona će da izmisli more na Adi Ciganliji, umesiće sva južna ostrva od hleba, isheklaće sve paket aranžmane
na koje nije otišla, i tegle ajvara slagaće kao što druge žene slažu nakit.

Jer, ona je ukapirala.
Od samog života, mnogo je važnija njegova interpretacija.

Mirjana Bobić - Mojsilović

Ona prva je ta tipicna zena pa je resila da iskoristi svaku vezu, stranku i coveka za svoju korist.

Da je primenila jednu stvar iz ovog traktata na sebi pa da ima mrvicu prava da soli pamet drugima.
Za retko koga mogu da kazem da je ispiracica mozga, ali ona taj opis zasluzuje.
 
Kao i sva druga sirotinja na planeti. Al koristiti tu očiglednu činjenicu da natrpaš nekoliko tupavih rečenica da bi zaradila pare na klikove, a izdaješ se za književnicu, to je već prevara.
Ja nju ne vidim kao knjizevnicu neku posebnu. Nije mi simpaticna ni kad prica,jako je glasna i da sjedim s njom imala bi utisak da će me osamariti koliko mladi rukama,a prica iz supljeg u prazno.
Зар нису све нормалне жене такве?
Normalne da.
 
Ja nju ne vidim kao knjizevnicu neku posebnu. Nije mi simpaticna ni kad prica,jako je glasna i da sjedim s njom imala bi utisak da će me osamariti koliko mladi rukama,a prica iz supljeg u prazno.

Normalne da.

Prica iz supljeg u prazno dok je svoju cerku na vezu ugurala kao profesora na najelitniji beogradski fakultet.

Sto se nije zaustavila pa kazala, cekaj, da pustimo talentovano dete ove srpske majka koja je krpila carape i pekla ajvar na selu...ali avaj, zasto bi ona propustila nekog heroja ispred sebe.
Neka nastavi ta da krpi carape dok joj se cerka iseljava iz zemlje dok ce Mira da vice kako samo izdajice odlaze iz svog sela.
 
Prica iz supljeg u prazno dok je svoju cerku na vezu ugurala kao profesora na najelitniji beogradski fakultet.

Sto se nije zaustavila pa kazala, cekaj, da pustimo talentovano dete ove srpske majka koja je krpila carape i pekla ajvar na selu...ali avaj, zasto bi ona propustila nekog heroja ispred sebe.
Neka nastavi ta da krpi carape dok joj se cerka iseljava iz zemlje dok ce Mira da vice kako samo izdajice odlaze iz svog sela.
На ком факултету јој ради ћерка?
 
Prica iz supljeg u prazno dok je svoju cerku na vezu ugurala kao profesora na najelitniji beogradski fakultet.

Sto se nije zaustavila pa kazala, cekaj, da pustimo talentovano dete ove srpske majka koja je krpila carape i pekla ajvar na selu...ali avaj, zasto bi ona propustila nekog heroja ispred sebe.
Neka nastavi ta da krpi carape dok joj se cerka iseljava iz zemlje dok ce Mira da vice kako samo izdajice odlaze iz svog sela.
Ne mogu o kćerki jer ne znam o njoj ništa. Mozda je zasluzila to mjesto.
Mira mi je sva pretjerana. Ne znam kako bih to drugačije rekla.
 
На ком факултету јој ради ћерка?

Arhitektonskom...verovala ili ne.

Zamisli kako je majkama koje su odvajale bukvalno od usta da odskoluju talentovanu decu iz neke Surdulice na faksu sa najskupljim skolarinama u Srbiji.

Preteruju...te komunjare jednostavno prelaze svaku granicu i makar da cute pa da ne bodu ljudima oci ovakvim glupostima.
Umisljeno do oblaka, sve im pripada.
 
Arhitektonskom...verovala ili ne.

Zamisli kako je majkama koje su odvajale bukvalno od usta da odskoluju talentovanu decu iz neke Surdulice na faksu sa najskupljim skolarinama u Srbiji.

Preteruju...te komunjare jednostavno prelaze svaku granicu i makar da cute pa da ne bodu ljudima oci ovakvim glupostima.
Umisljeno do oblaka, sve im pripada.
Ја се сећам да је она некада водила Београдску хронику, позвала је у госте тадашњег градоначелника, окорелог црвеног, и након нимало пријатног разговора истог дана отерана са РТС-а. Дуго ни као гост није могла да привири.
Знам и да је рано, са 29 година остала удовица, и сама подизала то дете.
С те стране је врло поштујем.
 
Ја се сећам да је она некада водила Београдску хронику, позвала је у госте тадашњег градоначелника, окорелог црвеног, и након нимало пријатног разговора истог дана отерана са РТС-а. Дуго ни као гост није могла да привири.
Знам и да је рано, са 29 година остала удовица, и сама подизала то дете.
С те стране је врло поштујем.

Pa nije podizala sama, ona je iz bogate porodice. Sestra joj je profesor na Filoloskom, njena je cuvena afera sa preskupim stanom u Parizu i Borisom Tadicem, bila je postavljena kao neki atase tamo za nenormalne pare iz naseg budzeta pa je pukla bruka.

Istina je da je ona uvek bila zestoko pomagana. Bez mrve licnih zasluga i talenta.
Koliko je puta samo pricala o njenoj muci kao samohrana majka dok je iza nje stajao Papic, ona je ekskluzivac Lagune i voditelj koji nice kao feniks sa televizije na televiziju vec par decenija.

Inace, sama je potomak crvenih komunista te je stvarno ruzno da ona proziva neke od njih. Dok su bili na vlasti - valjali su joj. Kada se drmalo protiv njih kao se bunila, kada su dosle demokrate - usvojili su ih, sada i sa naprednjacima dobro stoji.

Sve su one cerke komunista koje su menjale strane.
One uvek dobro stoje...zato i jesu licemerne i iritantne.
Uvalis cerku na Arhitektonski a onda objavis kako je ona skromna (za razliku od drugih devojaka!) pa je otisla na medeni mesec u banju Vrujci.
Vredja ljudima pamet.
 
Ona je gospođa za nas, nešto je makar napravila. Daj mi tvoju neku knjigu da čitam!
Kako možeš pljuvati tako, a gotivim te kao Forumaša, na bilo koga ko je kreator?
Ćuti tamo, smrdi u svom špajzu. Trebalo bi te biti sramota da ljagaš sunarodnicu ili komšinicu divnog duha.
Kako, bre, možeš???
Volim te, ali, odakle ti taj detest?
Ne znam ko si ali ko god da si nemoj da me volis molim te
Samo me skroluj
 
Ali ako zanemarimo mišljenje o Bobicki ništa ona pogresno nije rekla. Možda je malo patetično,ali je živa istina da se nase žene snalaze za mnogo stvari koje su u nekim sredinama normalne. Da velika većina majki "ne voli' meso,recimo. Da se žrtvuje,sklapa,rasklapa,prekraja jer mora.
U svakom delu svets imas drustvo u klasama, iz svakog dela sveta da uzmes zenu nize klase uklopice se u onaj kic gore bobickin
Tako da ne postoji klasa srpska zena
 
Pa nije podizala sama, ona je iz bogate porodice. Sestra joj je profesor na Filoloskom, njena je cuvena afera sa preskupim stanom u Parizu i Borisom Tadicem, bila je postavljena kao neki atase tamo za nenormalne pare iz naseg budzeta pa je pukla bruka.

Istina je da je ona uvek bila zestoko pomagana. Bez mrve licnih zasluga i talenta.
Koliko je puta samo pricala o njenoj muci kao samohrana majka dok je iza nje stajao Papic, ona je ekskluzivac Lagune i voditelj koji nice kao feniks sa televizije na televiziju vec par decenija.

Inace, sama je potomak crvenih komunista te je stvarno ruzno da ona proziva neke od njih. Dok su bili na vlasti - valjali su joj. Kada se drmalo protiv njih kao se bunila, kada su dosle demokrate - usvojili su ih, sada i sa naprednjacima dobro stoji.

Sve su one cerke komunista koje su menjale strane.
One uvek dobro stoje...zato i jesu licemerne i iritantne.
Uvalis cerku na Arhitektonski a onda objavis kako je ona skromna (za razliku od drugih devojaka!) pa je otisla na medeni mesec u banju Vrujci.
Vredja ljudima pamet.
Њена сестра ми је била асистент, Етику и естетику је предавала...али нама је увек било боље кад дође Мирјана да је замени, имала је више енергије и предавања су била занимљивија.
 
Prica iz supljeg u prazno dok je svoju cerku na vezu ugurala kao profesora na najelitniji beogradski fakultet.

Sto se nije zaustavila pa kazala, cekaj, da pustimo talentovano dete ove srpske majka koja je krpila carape i pekla ajvar na selu...ali avaj, zasto bi ona propustila nekog heroja ispred sebe.
Neka nastavi ta da krpi carape dok joj se cerka iseljava iz zemlje dok ce Mira da vice kako samo izdajice odlaze iz svog sela.
Da li pouzdano znas da je mala upala na vezu?
I etf i gradjevina a i arhitektura i dalje imaju saradnju sa stranim univerzitetima, rade inostrane projekte, fakulteti ze odvazuju da budu najvisi strucni saradnici kada se jave problemi u drzavnim projektima i asistente su birali iz kruga najboljih studenata.
Obicno po pozivu, vec kao studentima nude angazovanje na katedri.
Profesori na arhitektonskom imaju zivu naucnu karijeru, pa imaju statuse mentora. Neke moje kolege doktoriraju na arhitektonskom, ne moraju da cekaju mentora deset godina.
Mozda se arhitektura izvitoperila pa da asistente tako bira, ali to onda vise nije nimalo elitni fakultet, ako je tako.
 
Њена сестра ми је била асистент, Етику и естетику је предавала...али нама је увек било боље кад дође Мирјана да је замени, имала је више енергије и предавања су била занимљивија.

Ama, Mina, nebitno je ko je kome predavao. Mogu misliti kojim povodom dodje sestra da te zameni na radnom mestu i da li bih ja mogla da odem u Nemacku da zamenim sestru jer sam slatka njenim pacijentima.

Moj najbolji profesor je okoreli SPS-ovac. On jeste bio dobar profesor ali je istovremeno on produkt omladine komunista i mnogi ljudi su pretrpeli debelo da bi on bio gde jeste i mnogi su otisli iz drzave jer se pozicije kod nas nasledjuju.

Ne mozete biti protiv vlasti a za one koji koriste vlast za svoju vajdu.
I da nije Vucic, i kada je bio Tadic isto je bilo jer se dopustalo decenijama da nam cerke djenerala drve o Vrujcima.
Ili o cemu god...i Duska je cerka djenerala, Jadranka je cerka djenerala.
Nebitno je da li Jadranka zna da potrefi notu, poenta je koga je istisla, ko je nadrljao da bi one bile gde jesu.

Makar Jadranka zna da peva. Bobicka mrvu talenta nema a svira o ovoj zemlji decenijama.
Verujem da njoj valja jer ona kakva je nigde ne bi bila na ovoj poziciji u drustvu. Zato i jeste bahata.
 
Da li pouzdano znas da je mala upala na vezu?
I etf i gradjevina a i arhitektura i dalje imaju saradnju sa stranim univerzitetima, rade inostrane projekte, fakulteti ze odvazuju da budu najvisi strucni saradnici kada se jave problemi u drzavnim projektima i asistente su birali iz kruga najboljih studenata.
Obicno po pozivu, vec kao studentima nude angazovanje na katedri.
Profesori na arhitektonskom imaju zivu naucnu karijeru, pa imaju statuse mentora. Neke moje kolege doktoriraju na arhitektonskom, ne moraju da cekaju mentora deset godina.
Mozda se arhitektura izvitoperila pa da asistente tako bira, ali to onda vise nije nimalo elitni fakultet, ako je tako.

Pouzdano znam.
Okruzena sam njima.

Oni dobiju projekte, saradnju, mentore, sve redom. To su veze da dete zna gde ce zavrsiti u momentu kada upise fakultet.
Oni studiraju tako sto znaju koje korake prave jer im se pomaze od prvog dana.
I ona nije mala, malo je mladja od nas dve.

Samo cu kazati da je moj brat na status redovnog profesora na tom drugom prestiznom fakultetu cekao preko 20 godina.
Na fakultetima su strahovite mutljavine.
Muzu su drzali doktorat dve godine na stendbaju, bez veze si osudjen na jaku borbu, i sto se mentora tice i sto se radova tice.
 
U svakom delu svets imas drustvo u klasama, iz svakog dela sveta da uzmes zenu nize klase uklopice se u onaj kic gore bobickin
Tako da ne postoji klasa srpska zena
ne, uvodni post jeste fantasticno realan
mi jesmo drugacije, ono sto malim prstom postignemo,ko od shale :D vecini deluje kao nemoguca misija za ovog zivota
a lepo je i navedeno zasto je to tako - prirodno smo povezane sa Bozanskim, te je i nasa percepcija kvalitativno posve drugacija.
 
ne, uvodni post jeste fantasticno realan
mi jesmo drugacije, ono sto malim prstom postignemo,ko od shale :D vecini deluje kao nemoguca misija za ovog zivota
a lepo je i navedeno zasto je to tako - prirodno smo povezane sa Bozanskim, te je i nasa percepcija kvalitativno posve drugacija.
Aj sad probaj zeni iz gaze da prodas tu floskulu sto si napisala :lol: zajedno sa bobickon da drzite motivacione govore za zene u gazi recimo

Oce me danas ideje za biznis pa to ti je :lol:
 
ne, uvodni post jeste fantasticno realan
mi jesmo drugacije, ono sto malim prstom postignemo,ko od shale :D vecini deluje kao nemoguca misija za ovog zivota
a lepo je i navedeno zasto je to tako - prirodno smo povezane sa Bozanskim, te je i nasa percepcija kvalitativno posve drugacija.
Mislim da je to, da prostiš, jedenje demonskih govana i čisto romantizovanje siromaštva i bede. Naravno da se snalazimo sa lakoćom jer je u pitanju višegeneracijsko iskustvo.

Ali u tome nema ništa lepo niti pohvalno i to iz nekoliko razloga.

Prvo jer žene jedu pileća leđa da bi deci ostavile batak.

Drugo jer jedu leđa da bi muž dobio belo meso.

I ne sećam se maminog osmeha dok tegljači torbu koju je ponela sa sela, dok se drnda prepunim međugradskim busom, da bismo imale šta da jedemo narednih sedam dana. Jer ne možeš jesti beton.

Ne sećam se njenog karmina jer od plate nije mogla kupiti karmin već samo jogurt i 100g kafe. Osim ako plata ne legne petkom u dva, do ponedeljka je bila bezvredna.

Ali sećam se jednih cipela koje sam delila sa sestrom, srećom pa smo bile različite smene.

Sećam se mamine psorijaze, gotovo generalizovane, jer je ludela od briga i stresa.


Da, žena nastavlja, jer je mama. A mama ne sme da se preda, jer ako se mama preda ništa drugo ne preostaje.
 
Mislim da je to, da prostiš, jedenje demonskih govana i čisto romantizovanje siromaštva i bede. Naravno da se snalazimo sa lakoćom jer je u pitanju višegeneracijsko iskustvo.

Ali u tome nema ništa lepo niti pohvalno i to iz nekoliko razloga.

Prvo jer žene jedu pileća leđa da bi deci ostavile batak.

Drugo jer jedu leđa da bi muž dobio belo meso.

I ne sećam se maminog osmeha dok tegljači torbu koju je ponela sa sela, dok se drnda prepunim međugradskim busom, da bismo imale šta da jedemo narednih sedam dana. Jer ne možeš jesti beton.

Ne sećam se njenog karmina jer od plate nije mogla kupiti karmin već samo jogurt i 100g kafe. Osim ako plata ne legne petkom u dva, do ponedeljka je bila bezvredna.

Ali sećam se jednih cipela koje sam delila sa sestrom, srećom pa smo bile različite smene.

Sećam se mamine psorijaze, gotovo generalizovane, jer je ludela od briga i stresa.


Da, žena nastavlja, jer je mama. A mama ne sme da se preda, jer ako se mama preda ništa drugo ne preostaje.
❤️

Joj kad pomenu... Moj sismis, nije bilo para za uloske i vate 90ih...pa je stare moje pamucne pelene cepala i sklapala pa to nosila umesto ulozaka, godinama tako

I onda dodje ovaj razmazeni snob pa mi prodaje fazone salonskog socijalizma....Gledala siromastvo iz loze ko predstavu .... More znas sta.... Bolje da ne lajem samo mi se dize zivac
 
Sa tim ne bih ni počinjala, prosto mi je muka od velikosrpskog mučenistva i bozanskog dodira.

Budalastina.

Istina je da taj presveti srpski narod, skupa sa tim presvetim srpskim majkama cija je vrhunska pohvala sto se nisu preudale iako debelo podmazivane bez dana mucenja u zivotu, blage veze nemaju kako je kasirki, razvedenoj nastavnici sa troje dece, majkama dece invalida, pristojnim zenama koje gutaju svaku nepravdu ne bi li decu izvele na put.

Bukvalno se podsmeva takvim zenama dok sedi sa svim svojim konekcijama u luksuzu, u Srbiji koju je koristila vrlo uspesno po sebe, dok su njene koleginice zaposlene u marketima po Amerikama jer sa tom strukom mozes guzicu da obrises van zemlje a odlazile su zbog porodice i dece.

Podsmeva se mojoj prijateljici kojoj je dete umrlo pre mesec dana. Samo, kod kuce, ona ga je sama negovala deset godina od 38 000 dinara mesecno. Dvoje dece i ona od toliko para mesecno.
Dete sa misicnom distrofijom. Lekarke su okrenule ledja, te bozanske zene, a sta je prvo ucinila gospodja iz Centra? Prvog u mesecu posle smrti je ukinula tih 38 000.
Nije imala ni mesec dana da odtuguje.
Isla je od butika do butika da se zaposli, sina da hrani.

Sve te vajne herojaste, zaposlene preko sto i jedne veze nemaju pojma kakav je jedan dan ove zene.

I zato preterano...bas preterano seru.
Neka su pokupile sta jesu, da imaju mrvu srama pa da cute.

Mi smo posrnulo drustvo koje preti u potpunosti da se raspadne ako se ne dozove razumu.
Ovaki traktati sluze u propagandne svrhe.
Mi ne vidimo svinjac, mi ne vidimo korupciju, mi ne vidimo da Srba nece biti za dva veka, mi smo nadljudi.
Mnogo je los covek.
 
Sa tim ne bih ni počinjala, prosto mi je muka od velikosrpskog mučenistva i bozanskog dodira.
E znas na sta ne podseca ovo prosipanje na temi.... Vrti se vec par dana jedan klip po drustvenim mrezama, jeza me prolazi kad ga vidim
Idu slike sa met gale i ono proserravanje tamo ravno psipatologiji izivljavanju....A onda slike gaze... Pa onda slike iz igre gladi kad je bal u prestonici...Pa slike siromasnih distrikta.... A u pozadini ona muzika iz igre gladi
Izvolte gospodo film uzivo

Sto bi lane reko ne znam sto sam ovo napisala ali ne moze da skodi

Generalno mi ovaj salonski socijalizam i narcisticki altruizam koji se propagira, ne samo kod bobicke nego kod vecine meistrim likova, sa sve aplauzima od strane i forumasa na temi i ljudi iz rl, onako opasno ide na k
Dva dana ta bobicka ne bi izdrzala da bude siromasna dajem desnu ruku
 
E znas na sta ne podseca ovo prosipanje na temi.... Vrti se vec par dana jedan klip po drustvenim mrezama, jeza me prolazi kad ga vidim
Idu slike sa met gale i ono proserravanje tamo ravno psipatologiji izivljavanju....A onda slike gaze... Pa onda slike iz igre gladi kad je bal u prestonici...Pa slike siromasnih distrikta.... A u pozadini ona muzika iz igre gladi
Izvolte gospodo film uzivo

Sto bi lane reko ne znam sto sam ovo napisala ali ne moze da skodi

Generalno mi ovaj salonski socijalizam i narcisticki altruizam koji se propagira, ne samo kod bobicke nego kod vecine meistrim likova, sa sve aplauzima od strane i forumasa na temi i ljudi iz rl, onako opasno ide na k
Dva dana ta bobicka ne bi izdrzala da bude siromasna dajem desnu ruku

Mi vise nemamo lekare, bog sa njom, o cemu ona govori...moja majka je imala nulti stadijum, bukvalno su ubili zenu, jedna nesposobna naslednice lekarske struke od tate lekara dok je cerka moje majke morala da ide jer za nju mesta nema.

Nemamo sestre, nemamo lekare, nemamo profesore, nemamo ucitelje...sta lupeta, mada mi se psuje silno...bozanski cemo da poumiremo od zagadjenja i bolesti koje se lece.
Ali ne moramo da brinemo, oni ce imati para za privatne doktore.

K'o Tomica Milosavljevic kada je kao ministar zdravlja izjavio da se leci u inostranstvu na sta ga je pitala novinarka zasto se ne leci kod onih kojima je ministar a on sokirano odgovorio "vi hocete da ja umrem!?".
Cuj ti to...pa neka umru drugi samo tvom dupetu da je dobro.
 
Mi vise nemamo lekare, bog sa njom, o cemu ona govori...moja majka je imala nulti stadijum, bukvalno su ubili zenu, jedna nesposobna naslednice lekarske struke od tate lekara dok je cerka moje majke morala da ide jer za nju mesta nema.

Nemamo sestre, nemamo lekare, nemamo profesore, nemamo ucitelje...sta lupeta, mada mi se psuje silno...bozanski cemo da poumiremo od zagadjenja i bolesti koje se lece.
Ali ne moramo da brinemo, oni ce imati para za privatne doktore.

K'o Tomica Milosavljevic kada je kao ministar zdravlja izjavio da se leci u inostranstvu na sta ga je pitala novinarka zasto se ne leci kod onih kojima je ministar a on sokirano odgovorio "vi hocete da ja umrem!?".
Cuj ti to...pa neka umru drugi samo tvom dupetu da je dobro.
Mi ne moze da se resimo tog smrada koji nam se uvukao jos od posle ww2 na ovamo
Daj sve na vezu, daj sve na foru, daj sve sad odmah, ma daj sve! Beskrupuloznost i totalno odsustvo empatije koje vlada vec evo ga cirka 80god.... Koliko je to generacija zatrovano i unazadjeno
Jjebo ih i kominizam i post komunizam i neuspeli pokusaj socijalizma, onda ona kvazi demokratija od par meseci, pa neo komunizam koji nam sad buja
I produkti tih ljudi su nam vladali i vladace, kad kazem vladaju mislim na sve vodece fukncije, od sefa u marketu do velikog nam vodje
I nece biti bolje sve dok taj uzegli smrad ne isperemo sa sebe....sto ce se desiti kad pomru sve generacije zahvacene tim modelom razmisljanja...znaci nikad...

Nemas strucnjaka ni u jednoj oblasti...
I to nije sad, to je tako decenijama
Sad je samo izbilo ko kad nakupljeni pritisak probije branu, pa sad iskace problem i udara te u facu kad vidis da te vozi srilancanin koji ne zna jezik i ne zna gde je doso mucenik
Ne znam koga vise da zalim, da l njih koji su od muke dosli, ili nas koji cemo najjebati sa tom najezdom nestrucnih lica
 

Back
Top