Srecan rodjendan generale

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Neka su živi i zdravi svi Srbi na ovom svetu!
Dabogda nadživeli sve naše dušmane!
Neka su nam živi i zdravi naši branioci!

Prekratko je ovo vreme za istoriju. Tek će se utvrditi ko je izdajnik a ko patriota. Zaboraviste naš pretke poneti emocijama i svetlima zapada.

Pa mrav u mravinjaku se žrtvuje za svoje! Da li bi bilo mrava kada bi svaki čuvao samoga sebe?
 
Djesi Djenis I:
Znam ja take ko sto si ti. Imaju m ud a samo preko tastature! Ili su bili u pelenama dok sam ja isao odavde da krvarim po Mostaru (dobio sam metaku rame!)! Za koga? Za sta? I ti ces nesto da mi kazes. E moj Srbine nemas pojma gde zivis.
Dosta mi je vise toga da se ovi preko Drine kurche i s ERU kao da su vece patriote od nas. Neka prestanu da vode politiku drzave Srbije
 
pilgrim_kg:
Dali je moguce?40-ta poruka po redu,a prva normalna?
Kakav srecan rodjendan?Srecan put u Hag!!!

Jos cu da mu slavim rodjendan?A ko ce da zali one koje je ubio?
Nishta se ti ne boj njih ima ko da zali, bez Mladica ne bi imao ko tebe da docheka kada dodjesh u Republiku Srpsku, ili bi morao da se malkice premaskirash, turbanche i shalvare bi bile od koristi.
 
Lucky Luck:
Nishta se ti ne boj njih ima ko da zali, bez Mladica ne bi imao ko tebe da docheka kada dodjesh u Republiku Srpsku, ili bi morao da se malkice premaskirash, turbanche i shalvare bi bile od koristi.


nisam sigurna da li ti to od mene ocekujes da mu kazem Hvala zato sto je ubio onolike hiljade da bi ja mogla da se setam po 100 kvadratnih kilometara?
Izvini nije trebalo, bar ne u moje ime!

A i ustalom, ajde lepo on u Hag da odgovara sto mi je to "omogucio", pa neka tamo dokaze da je to bilo dobro!!!
Smesno!
 
pilgrim_kg:
nisam sigurna da li ti to od mene ocekujes da mu kazem Hvala zato sto je ubio onolike hiljade da bi ja mogla da se setam po 100 kvadratnih kilometara?
Izvini nije trebalo, bar ne u moje ime!

A i ustalom, ajde lepo on u Hag da odgovara sto mi je to "omogucio", pa neka tamo dokaze da je to bilo dobro!!!
Smesno!
Imas ti PROBLEM svega mi!!!!!! VELIKI PROBLEM!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top