сРЕЋАН ПРАЗНИК ПРАВОСЛАВНИМ ВЕРНИЦИМА

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Naprotiv, ja mislim da će svaki pravi vjernik da se složi sa mnom da veličanje ratnog zločinca i ubice ne ide uz Vaskršnju čestitku

Ја мислим да свики човек прво буде осуђен па онда носи титуле злочина који је урадио
За Ратка Младића то није случај нити је радио злочин ,нити имате право уности своје неумесне комнетаре!
 
Ја мислим да свики човек прво буде осуђен па онда носи титуле злочина који је урадио
За Ратка Младића то није случај нити је радио злочин ,нити имате право уности своје неумесне комнетаре!

Pa kako može da bude osuđen, kad 15 godina bježi od suda? :hahaha:
 
Мислим да је моја тема сасвим коректна и ако нисам верник истима пожелех срећан празник.А ви изгледа и нисте вреници стога вас молим да заобиђете ову тему.

Хвала и до свитања

Niko ne dovodi u pitanje korektnost tvoje teme, tema zaista jeste korektna.
Što se mene tiče, u pravu si, ja sam agnostik, ali praznike slavim više iz tradicionalnih razloga.
 
Ратко Младић је Комуниста,злочинац,кукавица и безбожник.

Па не мора да значи да је безбожник ако је комуниста ,он и даље поштује православне обићаје и исте слави.За разлику од мене ,ја сам атеиста ..постоје комунисти који то нису као што је Ратко!
 
Па не мора да значи да је безбожник ако је комуниста ,он и даље поштује православне обићаје и исте слави.За разлику од мене ,ја сам атеиста ..постоје комунисти који то нису као што је Ратко!

Ништа ме не чуди ви комунисти сте склони камуфлирању у Словенске,Православне,Националистичке и Монархистичке идеје.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top