Sreća u životu

bice da nema mnogo zainteresovanih za taku "srecu" u zivotu.
Ko se ne "snadje" do kraj 30-tih, tesko da ce se privoleti porodicnom gnezdu. To su take osobe koje , kobajagi, oce a nece, nesigurni u partnerstvo, brak, porodicne obaveze...............narocito ako ih dohvati pred-klimaktericna kriza.......ne pada im na pamet da imaju bilo kakvu obavezu prema eventualnom partneru.

Sve je to lepo ali postoje osobe koji srećom smatraju upravo to sto im je sve ove godine bilo nedostižno

Recimo kao majka i supruga lako je pričati “možda ste već srećni “ i nesporim da ima osoba koji kontaju biti sam je apsolutno uredu ali postoje i osobe kojima to nije uredu i o njima je reč
Nisam mislila ništa loše. Kad sam pročitala "sreća" pao mi na pamet ovaj citat Duška Radovića. A to da li sam majka i supruga i da li sam srećna, ne bih o tome.

Ko se ne "snadje" do kraj 30-tih, tesko da ce se privoleti porodicnom gnezdu. To su take osobe koje , kobajagi, oce a nece, nesigurni u partnerstvo, brak, porodicne obaveze...............narocito ako ih dohvati pred-klimaktericna kriza.......ne pada im na pamet da imaju bilo kakvu obavezu prema eventualnom partneru.
Jednom rečju - samoživi.

ovo nije tachno

Ništa što se radi iz interesa na kraju ne izađe na dobro.
U braku iz interesa oboje samo "pred publikom" sijaju, a duboko u sebi su nesrećni, jer im život prolazi uz nekog kog ne vole i kog "opslužuju"... iz interesa.
Ne, nikako.

Back