Србин, Рус, Кинез, Украинац, Еуропљан, Американац, Македонац, Словенац, Хрват, Бошњак

Браво.
Онда бошњак, украјинац, еуропеац
Хмм, ако је православна саветујем да избегне бошњака, нигде неће бити лако прихваћени, на жалост то је факат, различите традиције, васпитање..може да успе али доста тешко.

О украјинцима мало знам, али оне које познајем, додуше углавном жене ми се никако не допадају.
Еуропеац је широк појам. Ту бих једино издвојила чехе, остало не баш. Превише програмирани и прорачунати чак и хладни.
 
Комшика има могућност да се уда за неког горе поменутих. Ко је најбољи избор? Сва искуства мишљења добродошла. Политика је не занима. Мачор и љубав мање битни. Само квалитет и квантитет је занимају што би се казало какав хе човек.

Не политизовати, не сексуализовати, гај искуства нису пожељна на теми.
Помозите комшиници
Pa ako ih poznaje, valjda zna kakvi su ljudi, sta ima mi da joj savetujemo, otkud znamo mi ovde kakav je ko od njih covek, kad ih ne poznajemo? :D
 
Pa ako ih poznaje, valjda zna kakvi su ljudi, sta ima mi da joj savetujemo, otkud znamo mi ovde kakav je ko od njih covek, kad ih ne poznajemo? :D
Браво.
Комшика је савремена жена упознаје се путем интернета
 
Браво.
Погодак као са прст у...

А како се ти декларишеш?

Као Црногорац или Бојбођанин?

Ово комшика ти је из завичаја или из нове адресе у Бојбодини?
 
А како се ти декларишеш?

Као Црногорац или Бојбођанин?

Ово комшика ти је из завичаја или из нове адресе у Бојбодини?
Декларишем се онако како јесам, Српкиња.
Превише си паметан да то схватиш исто као и то да неко воли своју земљу без обзира на тренутну политику.
Политика није тема други пут
 
Poslednja izmena:

Back
Top