SRBIJA

Mali_Oglasi

Aktivan član
Poruka
1.887
Vise mi je dosadilo da citam ovde sve sem Srbije. Ako neko i spomene Srbiju onda je to u vidu mrznje prema zapadu ili istoku... Kako cemo da ocekujemo da nas neko postuje ili voli ako ga mrzimo???
SRAMOTA ZA TEME koje pokusavaju da dokazu koliko je Srbija podeljena... I onda krenu da te prozivaju da si kvisling i prozapadnoorijentisan...
Nisam za zapad a nisam ni za istok...

Dakle samo Srbija... Bez mrznje, samo Srbija! Pa da krenemo od onoga sto nam je najsvetlije :)
Koliko bi nam bilo bolje kada bi srpski poslanici voleli vise Srbiju od one mrznje prema zapadu ili istoku... Gde bi nam bio kraj :))


mada nije lose ni ovako ;)

 
Licni interesi iznad srbije...
Poslanicka plata je tolika da mogu da uzivaju u svom zivotu... Dok malo veca vecina po Srbiji gladuje... Svi su isti i ne treba ih razlikovati i deliti...

Naravno da su isti. Sve to treba najuriti is Skupstine, samo ne znam ko da dodje umesto njih.

Ne dozvoljavaju da se iko novi pojavi, drze narod u pokornosti.
 
Naravno da su isti. Sve to treba najuriti is Skupstine, samo ne znam ko da dodje umesto njih.

Ne dozvoljavaju da se iko novi pojavi, drze narod u pokornosti.

Ne znam, novi bi pomogli Srbiji... Ili da se stari menjaju, ako je to moguce...
A to sto ne dozvoljavaju, to je narod kriv... Narod je u zabludi sa istokom i zapdom... Sve zbog politicara... Pogledaj samo nasta ovaj forum lici... Cist primer...
 
Bas me zanima koliko imas godina,cini se da jos uvek imas neke ideale u vezi sa ovom rupom od zemlje...mada i ta bolest prodje godinama,na kraju shvatis da je ta voljena zemlja na nivou jedne Moldavije i Albanije i da se tu nista nece promeniti u narednih 1000 godina...
 
Bas me zanima koliko imas godina,cini se da jos uvek imas neke ideale u vezi sa ovom rupom od zemlje...mada i ta bolest prodje godinama,na kraju shvatis da je ta voljena zemlja na nivou jedne Moldavije i Albanije i da se tu nista nece promeniti u narednih 1000 godina...

Kakve veze imaju moje godine sa ovom temom?
Hoces da kazes da ne vredi biti Srbin? Da ne trebamo biti ponosni na to? Kao gradjanin Srbije meni nista drugo ni ne ostajem nego da se nadam. Ne znam zasto mislis da smo na nivou jedne Moldavije ili Albanije?
Pogledaj sportiste! Cist primer da nisi u pravu!
Ko god omalozava zemlju u kojoj zivi omalozava jednim delom i sebe.. Da je lose, lose je za neke stvari, ne za sve..

Bice bolje kada promenimo politicare... A ako ni sa tim novim politicarima ne valja i njih cemo menjati... Dok ne bude bolje!
 
Bas me zanima koliko imas godina,cini se da jos uvek imas neke ideale u vezi sa ovom rupom od zemlje...mada i ta bolest prodje godinama,na kraju shvatis da je ta voljena zemlja na nivou jedne Moldavije i Albanije i da se tu nista nece promeniti u narednih 1000 godina...

Rekao bih da po tome kako rezonuje ima nesto manje od 13 godina....
 
Rekao bih da po tome kako rezonuje ima nesto manje od 13 godina....

I ta deca od trinaest godina vise postuju Srbiju od tebe i od onog zajedno... Mada ne pricamo o mojim godinam, to nije tema... Tema je Srbija... Ako nemas sta da napises o Srbiji, nemoj da se javljas i vredjas...
I sta fali onome sto sam napisao? Srbija na prvom mestu...
 
Poslednja izmena:
Zar niko nista ne zna lepo da napise o Srbiji? Stavio sam ovu temu a vecina forumasa bez reci... Ili jos gore, vredja se i pokusava da dokaze kolika im je inteligencija.
Sto dokazuje da je vecini ovde da se svadjaju i pljuju i mrze...
Veooooooma zanimljivo.
 
Vise mi je dosadilo da citam ovde sve sem Srbije. Ako neko i spomene Srbiju onda je to u vidu mrznje prema zapadu ili istoku... Kako cemo da ocekujemo da nas neko postuje ili voli ako ga mrzimo???
SRAMOTA ZA TEME koje pokusavaju da dokazu koliko je Srbija podeljena... I onda krenu da te prozivaju da si kvisling i prozapadnoorijentisan...
Nisam za zapad a nisam ni za istok...

Dakle samo Srbija... Bez mrznje, samo Srbija! Pa da krenemo od onoga sto nam je najsvetlije :)
Koliko bi nam bilo bolje kada bi srpski poslanici voleli vise Srbiju od one mrznje prema zapadu ili istoku... Gde bi nam bio kraj :))


mada nije lose ni ovako ;)


http://forum.krstarica.com/group.php?groupid=1011 , dođi , upoznaj nas, uživaj u objavljenim slikama pa ako želiš ti nam se priključi ...pozz MI VOLIMO SRBIJU!
 
Zar niko nista ne zna lepo da napise o Srbiji? Stavio sam ovu temu a vecina forumasa bez reci... Ili jos gore, vredja se i pokusava da dokaze kolika im je inteligencija.
Sto dokazuje da je vecini ovde da se svadjaju i pljuju i mrze...
Veooooooma zanimljivo.

Pa nije ovo podforum Knjizevnost da se o domovuini pisu pesme i ode...
 
Vole oni svoj dzep, ni Srbiju, ni istok, ni zapad.

l7i-money-.jpg
 
Pa nije ovo podforum Knjizevnost da se o domovuini pisu pesme i ode...

Ovde je rec o politici koju tooooliko slepo podrzavaju... O podelama... Zute, zelene, narandzaste... Niko da napise nesto o politici i sta treba da menjaju... Nego samo ne na zapad, ne na istok...
Mada kada citam toliko mrznje, mozda i odem na neki drugi pod forum...
 

Back
Top