SRBIJA PRED POTRESIMA

Ne vec ima dve zenske osobe jedna je starija jedna mladja.Moze biti da ih vec zna.a mozda tek sretne u 2008.to mora da bude sigurno.


Dalje polako

Ova mladja koju ce da voli imace neku bolest.
lecenje mozda saobracajka ili onako uopste.
Trudnoca izasla isto na karte.Jedna nije iskrena, lukava je nesto, ali ne umem da ocenim koja od njih dve.
 
Ма, има ту нешто.
Ево, ноћас био земљотрес, с епицентром око 20 км јужно од Београда.
Јесте, додуше, само 3 Меркалија, али, осетио се... ;)
 
Sta vi mislite od ovakvih sharlatanima???

:lol::lol::lol:



SRBIJA PRED POTRESIMA
Narednu godinu obeležiće zemljotres, eksplozije u rudnicima, nemiri na Kosovu, skandali vezani za privatizaciju, predviđa astrolog Zlatko Zlatković

Prema predviđanjima astrologa Zlatka Zlatkovića, Srbiju u 2008. očekuju poplave na jugu zemlje i u području Tise krajem januara, a u maju zemljotres na tromeđi Srbije, Bosne i Crne Gore. Eksplozije u rudnicima na jugoistoku Srbije moguće su u februaru, junu i oktobru. Januar naredne godine obeležiće i pojačani skandali vezani za privatizaciju.

Zlatković predviđa atentat na Džordža Buša, i to u maju 2008. godine.
- Atentat na Buša desiće se u periodu od 1. do 15. maja 2008. godine, kad će on biti na putovanju po Aziji - naglasio je Zlatković.

Glavna borba na predstojećim predsedničkim izborima biće između Tomislava Nikolića (u znaku Vodolije) i Borisa Tadića (u znaku Jarca).
- Glavna borba na izborima vodiće se između Tadića i Nikolića, što je i očekivano, jer je vladalac oba znaka u kojima su rođeni planeta Saturn. Očekujem ubedljivu pobedu Tomislava Nikolića, što će izazvati nezadovoljstvo Zapada. Doći će do koalicije Srpske radikalne stranke i Demokratske stranke Srbije, ali i do jačeg uticaja Rusije na našu zemlju - ističe Zlatković.

Astrolog Zlatković naglašava da će Albanci 7. februara 2008. godine proglasiti nezavisnost, ali Kosovo niko neće priznati kao državu.

- Doći će do pojačanja tenzija u Preševskoj dolini, Albanci s Kosova će tražiti referendum i autonomiju, što naše vlasti neće dozvoliti. Do provokacija, pa čak i napada s njihove strane na našu zemlju, doći će u doba pomračenja Sunca i Meseca oko 7. i 21. februara, kao i 1. i 16. avgusta - kaže astrolog.

U periodu od 23. marta do 23. maja doći će, ističe Zlatković, do jedinstva partija građana muslimanske veroispovesti, koje će tražiti autonomiju i održavanje referenduma. Srbi u Republici Srpskoj naredne godine tražiće referendum za pripajanje Srbiji, a do pripajanja će doći najkasnije do 2010. godine.
Haški optuženici, prema Zlatkovićevim rečima, ni 2008. godine neće biti uhvaćeni.

- Evropska unija, koja se nalazi u sazvežđu Ovna, ima problem u ophođenju prema Srbima, i to će morati da promeni. Tribunal u Hagu imaće problema u suđenju Vojislavu Šešelju, koji će imati velike uspehe u svojoj odbrani - naglasio je Zlatković.
Prema njegovim prognozama, očekuje nas blaga zima, a leto s temperaturama uobičajenim za to doba godine.

SPS VERUJE ZVEZDAMA

Najviše poverenja u astrologe, prema Zlatkovićevom iskustvu, imaju članovi Socijalističke partije Srbije.
- Uglavnom dolaze majke i supruge političara, ali oni lično ne. Verovatno se plaše da ih neko ne fotografiše. Ne mogu da kažem njihova imena, jer poštujem astrološku etiku - zaključuje Zlatković.

Šta sve neću večeras pročitati..
 
Ma dajte ljudi,pa citala sam nekidan da su se toboznja prorocanstva tih samozvanih vidovnjaka izjalovila...Nema sanse da verujem u te gluposti..Ne kazem da nesto mozda i ne pogode,ali da idem panicariti zato sto je neki lik rekao da ce biti potresa i sl. gluposti..ma nema teorije..
 

Back
Top