Srbija ništa nije promenila, sve će ostati isto

Zašto narod nije kaznio žutaće, o čemu se radi ? :eek:

Evo i Smajlovićka je frapirana ... rezultatom DS-a.

Evo ja cu ti reci. Zato sto je narod stoka koji se prodaje za 20 evra, cele porodice se prodaju za obecano zaposljenje clana porodice, nasut i asfaltiran put itd.

Svaka vam cast na izboru narode bice jako zanimljivo u dankma koji dolaze kad dodjde MMF i krenu nova poskupljenja i smanjenje plata i penzija.

Pozdrav sa slave :super:
 
Evo ja cu ti reci. Zato sto je narod stoka koji se prodaje za 20 evra, cele porodice se prodaju za obecano zaposljenje clana porodice, nasut i asfaltiran put itd.

Svaka vam cast na izboru narode bice jako zanimljivo u dankma koji dolaze kad dodjde MMF i krenu nova poskupljenja i smanjenje plata i penzija.

Pozdrav sa slave :super:

Želim ti lep provod na slavi. ;)

A izgleda da kao narod i jesmo stoka alava i glupa. :evil: Pozdravio nas i uvećani PDV.
 
Evo ja cu ti reci. Zato sto je narod stoka koji se prodaje za 20 evra, cele porodice se prodaju za obecano zaposljenje clana porodice, nasut i asfaltiran put itd.

Svaka vam cast na izboru narode bice jako zanimljivo u dankma koji dolaze kad dodjde MMF i krenu nova poskupljenja i smanjenje plata i penzija.

Pozdrav sa slave :super:

Narod ce opet biti srecan i glasace za DS nostru.
 
Vladajuca ekipa u pralamentu ima odjednom vecu podrsku nego sto je dosad imala!?
Znaci jedini zakljucak je da 50% Srbiji zivi doyaya ko carevi, verovatno na ustrb onih ostali 50% koji zive ko kmetovi.

Meni se seta malo ulicama...

jedan lik je ovde to lepo sumirao a ja to nazalost odavno znam- u srbiji nikada nije doshjlo do smene vlasti mirnim putem,nego uvek revolucija
i cobe je pobedjivao "legalno" i pobedio bi i 5.oktobra da vlast nije smenjena nasiljem,mozda bi josh uvek vladao i bio ziv
ko moze da tvrdi da ne bi imao koji promil vishe od dos-a?
a to je bila extremno povoljna situacija po opoziciju-svi sem vuka na jednoj strani protiv vlasti,pa je opet bilo fifti-fifti
to je zato shto je cobe projektovao parlamentarizam u srbiji 1990. tako da vladajuca partija ma koliko malo imala uvek bude u vlasti-sps je od 1990. strmoglavo gubio podrshku u p[arlamentu na apsolutno isti nachin ko sada DS a i dalje ostajao faktichki glavna poluga vlasti u drzavi na svim nivoima
u zemlji od 7 miliona glasacha vlast uvek moze 15% da potkupi kroz zaposhljavanje u administraciji a ostale dovoljno razdeli da sa delom napravi koalicioni dil
DS ce sa tih 15% vladati i ako je apsolutna vecina gradjana protiv njega (samo nisu ujedinjeni nego po partijama medjusobno zavadjeni-od radikala do liberala)
 
Demokrate mogu da budu zadovoljne. I Tadić može da bude zadovoljan.

Lepo su odradili i kampanju i antikampanju. Iskoristili su radikale i DSS i sad će ih još 4 godine gledati u opoziciji zajedno s SNS-om.

Žalostan ishod. Po meni. Opet mi se nadanja nisu ostvarila.

Horde su glasale za Djilasa ali ne i za Tadića...
Sa mog biračkog mesta toliko mogu da kažem - kada je bio izbor za gradonačelnika mafija je glasala svog kandidata.
Mnogo "kontroverznih" vlasnika kafića i trange-frange doo će pre glasati za Djilasa nego za Tadića a to je i logično jer Djilas ima izvršnu vlast na lokalu a Tadić može samo da se pederiše po televizijama... što mu nije problem...
 
Poslednja izmena:
jedan lik je ovde to lepo sumirao a ja to nazalost odavno znam- u srbiji nikada nije doshjlo do smene vlasti mirnim putem,nego uvek revolucija
i cobe je pobedjivao "legalno" i pobedio bi i 5.oktobra da vlast nije smenjena nasiljem,mozda bi josh uvek vladao i bio ziv
ko moze da tvrdi da ne bi imao koji promil vishe od dos-a?
a to je bila extremno povoljna situacija po opoziciju-svi sem vuka na jednoj strani protiv vlasti,pa je opet bilo fifti-fifti
to je zato shto je cobe projektovao parlamentarizam u srbiji 1990. tako da vladajuca partija ma koliko malo imala uvek bude u vlasti-sps je od 1990. strmoglavo gubio podrshku u p[arlamentu na apsolutno isti nachin ko sada DS a i dalje ostajao faktichki glavna poluga vlasti u drzavi na svim nivoima
u zemlji od 7 miliona glasacha vlast uvek moze 15% da potkupi kroz zaposhljavanje u administraciji a ostale dovoljno razdeli da sa delom napravi koalicioni dil
DS ce sa tih 15% vladati i ako je apsolutna vecina gradjana protiv njega (samo nisu ujedinjeni nego po partijama medjusobno zavadjeni-od radikala do liberala)
Realno je pitanje da li je ovde ikad i bilo promene "vlasti" od kralja Aleksandra "ujedinitelja".
 
Realno je pitanje da li je ovde ikad i bilo promene "vlasti" od kralja Aleksandra "ujedinitelja".

pa bilo je promena vladajuce partije ali sve ostalo je isto u principu vladavine i nachinu smenjivanja-revoluciji
monarhija-komunisti-socijalisti-dos-dss-ds
mi imamo lazni parlamentarizam koji je namerno tako konstruisan da ne oslikava narodnu volju
kad ds jednom padne nasilno oni ce se ko i sps posle 5.oktobra boriti za cenzus jer ce im gro biracha zavisiti od pristupa drzavnim fondovima
a pobednik ce preuzeti njihovu ulogu isto onako kako je ds samenio sps
uvke ce biti tako dok je glavna cucla za finansiranje stranaka budzet
 
pa bilo je promena vladajuce partije ali sve ostalo je isto u principu vladavine i nachinu smenjivanja-revoluciji
monarhija-komunisti-socijalisti-dos-dss-ds
mi imamo lazni parlamentarizam koji je namerno tako konstruisan da ne oslikava narodnu volju
kad ds jednom padne nasilno oni ce se ko i sps posle 5.oktobra boriti za cenzus jer ce im gro biracha zavisiti od pristupa drzavnim fondovima
a pobednik ce preuzeti njihovu ulogu isto onako kako je ds samenio sps
uvke ce biti tako dok je glavna cucla za finansiranje stranaka budzet
Razumeo si me sta sam hteo da kazem ;)
Treba ih sve skupiti na gomilu i pokaciti po banderama sirom Srbije.
 
понедељак, 07. мај 2012.
Цесид (условна процена расподеле мандата): листа "Покренимо Србију - Томислав Николић" освојила је 72 мандата, листа "Избор за бољи живот - Борис Тадић" 67, листа "Ивица Дачић - СПС, ПУПС, ЈС" 48,листа "Демократска странка Србије - Војислав Коштуница" 20 мандата.Листа "Чедомир Јовановић - Преокрет" освојила је 19 мандата, листа "Уједињени региони - Млађан Динкић" 17, листа "Савез војвођанских Мађара - Иштван Пастор" 6 и листа "Ниједан од понуђених одговора"један мандат.
Parlamentarni-cesid-0005.jpg
Могуће је да у коначном исходу још неке мањинске листе освоје мандате, радикали остали испод црте.
(РТС)
 

Back
Top