Srbija kao regionalni lider i epicentar desavanja - Novi srpski ekspanzionizam?

JankoTheGreat

Buduća legenda
Poruka
27.326
!!! Autorska tema !!!


Svedoci smo kako Srbija pod palicom AV promenila kurs i smer delovanja kada su u pitanju okolni narodi i drzave. Nakon ofanzivnog, destruktivnog pokusaja ekspanzionizma vojnom cizmom is perioda 90ih+ koji se zavrsio potpunim slomom i rasulom, Srbija sada ima drugaciji pristup i koji ne samo da prolazi bolje kod ostalih naroda vec vraca Beograd na tron onoga sto se danas zove, Regija

Srbija vise ne salje tenkove, arkanovce, seseljovce, bele orlove i slicno vec injekcije, pink realitije i sve slicne aktivnosti koje spadaju pod domen tzv meke moci.

Ovo podseca na Japan koji je indoktriniran svojom agresivnom i fanaticnom religijom, sintoizam vrsio agresivnu i nasilnicku politiku prema susednim drazavama nedu kojima je bio i mastodon Kina. Sve dok nisu nalupani u WWII i onda su to pretocili u drugu vrstu invazije putem svojim proizvoda (Toyota, Sharp, JVC, Sony, Mazda, Fanuc itd)



Izgleda da se desava isto i sa Srbijom. To ukazuje i ova vest



Srbija: 10.000 vakcina za imunizaciju privrednika iz regiona​

0
BY BIZNISINFO ON 24/03/2021VIJESTI U FOKUSU

U Beogradu će ovog vikenda biti organizovana vakcinacija za privrednike i njihove zaposlene iz BiH, Crne Gore, Sjeverne Makedonije, Albanije i Kosova, a osigurano je 10.000 vakcina, rekao je danas predsjednik Privredne komore Srbije Marko Čadež.​


https://www.biznisinfo.ba/srbija-osigurala-10-000-vakcina-za-imunizaciju-privrednika-iz-regiona/



Kakva su vasa miseljanja u vezi ovoga. Senka Srbije se lagano nadvija nad regijom. Meka sila i sirenje kulturnog uticaja. Uskoro skidanje ikona s tavana po Bosni i Albaniji i regiji?

Sve mirise na to. Pink i Zvezde Granda postizu ono sto nije imalo produ sa M84 i MIG21
 
Može nam se.

Imamo sve. I tenkove, i avione, i zvezde Granda, i vakcine, i Vučića, i Biljanu Srbljanović, i Sonju Biserko, i Noru, i Šumadiju, i auto-puteve, i Kineze, i Ruse, i Blera i Genšera, i Bajdena i Trampa. Čak i Kosovo još uvek imamo, ne mogu bez nas ni da prdnu.

Bošnjani, hebali ste ježa.

Mi imamo sve, vi ste goli ******.
 
Može nam se.

Imamo sve. I tenkove, i avione, i zvezde Granda, i vakcine, i Vučića, i Biljanu Srbljanović, i Sonju Biserko, i Noru, i Šumadiju, i auto-puteve, i Kineze, i Ruse, i Blera i Genšera, i Bajdena i Trampa. Čak i Kosovo još uvek imamo, ne mogu bez nas ni da prdnu.

Bošnjani, hebali ste ježa.

Mi imamo sve, vi ste goli ******.


Ocito da preferiras pristup iz 90tih+. Pregazilo te vreme
 
Ocito da preferiras pristup iz 90tih+. Pregazilo te vreme

Pa jesi ti ođe počeo da shereš o nekoj srpskoj "mekoj" moći, koja, eto, preti da zavlada Bošnjanima Dobrim, svetom do Tokija, i sunčevim sistemom?

Ko bez prekida ***** mantru iz 90-tih, o srpskoj opasnosti, ti, ili ja?

Ko još živi u 90-tim?

Ti, ili ja?

Eeeeee, moj Bošnjanine...pa vas nije pročitao samo onaj ko vas čitao nije... :hahaha:
 
Pa jesi ti ođe počeo da shereš o nekoj srpskoj "mekoj" moći, koja, eto, preti da zavlada Bošnjanima Dobrim, svetom do Tokija, i sunčevim sistemom?

Ko bez prekida ***** mantru iz 90-tih, o srpskoj opasnosti, ti, ili ja?

Ko još živi u 90-tim?

Ti, ili ja?

Eeeeee, moj Bošnjanine...pa vas nije pročitao samo onaj ko vas čitao nije... :hahaha:
Ali ovo što sad radite je novi Šinto.

Japan ono što nije uspeo bajonetom uspeo je mikročipom.

Tako i Gordana Čomić danas osvaja Viroviticu kovaxx programom i Zadrugom
 
Ali ovo što sad radite je novi Šinto.

Japan ono što nije uspeo bajonetom uspeo je mikročipom.

Tako i Gordana Čomić danas osvaja Viroviticu kovaxx programom i Zadrugom
Virovitica ne, ali Bosna je naša, to je jasno.

Pukla je ko zrela lubenica, i nije pitanje da li će, nego kad će se vratiti u tople skute Velike Majke Srbije.

Ti ćeš, Džegi, biti Visoki predstavnik Srbije u Visokom.

Ja te postavljam, lično.
 
Upravo to govorim. AV baca vakvine naokolo. Evo sada ce da mikrocipiju i 10.000 privrednika iz regije. Bice programirani da kupuju samo srpsku robu. Plazma i slicno
Mini šengen srpska zona.

20201130_051756.png
 
Carstvo, velika srbija, kraljevina Jugoslavija, VKV....i sada Srpski svet su samo razlicite verzije iste teznje. D O M I N A C I J A
Vidi, Janko.
Ne mozemo da izgradimo jedan metro vec sto godina.
Svako mesto nema normalnu kanalizaciju.
Izumiremo.
Kidaju nam deo teritorije.

I vi imate i dalje inspiraciju da se sprdate na ovu temu.


Realno nas ne zanimate. Ali: slusate nasu muziku. Gledate nase filmove. Tako da VI NE MOZETE BEZ NAS. Ne obrnuto.
 
Tacno. Da nije bilo politike iz 90-ih vec danas bi Beograd bio centar odluka i celi taj region bi slusao instrukcije iz BG
Vidiš da i ovako sluša, uprkos devedesetim.

Igrate kako vam mi sviramo na Pinku.

Puštamo vas da se kao nešto koprcate na površini, ali igrate... :per:

Nema, pobedili smo.

Ko Nemačka i Japan.

Srpski svet nije ideja, to je fakat.
 
Vidi, Janko.
Ne mozemo da izgradimo jedan metro vec sto godina.
Svako mesto nema normalnu kanalizaciju.
Izumiremo.
Kidaju nam deo teritorije.

I vi imate i dalje inspiraciju da se sprdate na ovu temu.

To je samo faza. Usponi i padovi. Ovo delenje vakcina naokolo ukazuje na uspon moci Srbije i aspiracija ka dominantnoj ulozi. I ocito da to daje rezultate

Zvezde Granda jace od migova
 
Pa jesu.
Skoro sam gledala na Podcast Velebitu -ti ljudi misle da to neko ciljano smislja da unisti mlade Hrvate.:hahaha:

Pa to je istina. Meka moc. Vojnicka cizma nije (vise) jedini nacin okupacije, dominacije i upravljanja nad odredenom teritorijom

Film, muzika, kultura.....a to nude zvezde granda.

VOA- voice of america je medij kojim su ameri sirili svoj uticaj i urusavali Usrani SR, plus holiwood, zvakace gume i cool slike iz Kalifornije
Radio slobodna Evropa - nemacka vizija sveta
Smutnik - ruska verzija

itd

Imas ovo koje je bilo koristeno sve do tokom 90ih + ali to je samo odgurnulo druge od srblja


Sada Beograd nudi nesto drugo. Sise na izvolte na zvezdama granda i pinkovizija, free cipovanje kroz ove injekcije i ped.er premijera kao znak dobre volje i nenasilja
 
Srbija od 1918-te nije bila moćnija, i biće još jača.

Čim smo se oslobodili tereta Jugoslavije, i toga što smo u Jugovini drugima morali da titramo yaya na našu štetu, sve ono što nas je dovelo do dominantne pozicije pre 100 godina, ponovo izbija na videlo...

Nema potrebe za čizmom. Vladamo Cecom i Sekom, respiratorima, vakcinama.

Sutra ćemo vladati auto-putevima, brzim prugama, Plazmom i novim Fiat terencem.

To je jasno i Nemcima, i Turcima, i Amerikancima i Šiptarima.

Mi smo stvoreni da vladamo balkanskom gologuzijom.
 
Srbija od 1918-te nije bila moćnija, i biće još jača.

Čim smo se oslobodili tereta Jugoslavije, i toga što smo u Jugovini drugima morali da titramo yaya na našu štetu, sve ono što nas je dovelo do dominantne pozicije pre 100 godina, ponovo izbija na videlo...

Nema potrebe za čizmom. Vladamo Cecom i Sekom, respiratorima, vakcinama.

Sutra ćemo vladati auto-putevima, brzim prugama, Plazmom i novim Fiat terencem.

To je jasno i Nemcima, i Turcima, i Amerikancima i Šiptarima.

Mi smo stvoreni da vladamo balkanskom gologuzijom.


Srbi jedini drzavotnorni narod izmedu Beca i Stambola
 

Back
Top