Srbija izbacena sa takmicenja ,politika se umesala.

Sta ko nas gura? Krezubi narod potpomognut sa onima koji taj krezubi narod najvise mrzi- VB, USA i EU. Ali krezubi narod nije dovoljno inteligentan da to vidi, jer je ipak ulje i salama u paketu pred glasanje mnogo bitnija stvar.

Nisu stvari bas tako proste vodoinstalater,kako ih ti vidis.
Dok nije stigla americka demokratija,nije bilo narkomanije na ovim prostorima.
Narkomanija se proporcionalno razvijala uvodjenjem demokratije iz kolonijalnih zemalja zapada.A sa njom i prostitucija...pa beda i nemastina...Itd itd.
 
Poslednja izmena:
Ne brukaj se sa prostaklukom. Nemam nikakve veze za Beogradom, ali imam veze sa tim da je neko rusio glavni grad nocu, zatvarao ljude, nije se odazivao na pozive gradjana.

Bas nam je blistava buducnost u narko kartelu...

Ti moju iskrenu brigu za tvoje radno mesto shvataš kao provokaciju. Čudan si ti čovek

- - - - - - - - - -

Sta ko nas gura? Krezubi narod potpomognut sa onima koji taj krezubi narod najvise mrzi- VB, USA i EU. Ali krezubi narod nije dovoljno inteligentan da to vidi, jer je ipak ulje i salama u paketu pred glasanje mnogo bitnija stvar.

Taj podcenjeni narod potreban je ozbiljnoj opoziciji da bi došla na vlast, tako da je svako njegovo podcenjivanje kontraproduktivno, pogotovo insinuacija da je svoj glas dao zbog ulja i salame. Dao je zato jer nije imao za kog boljeg da glasa a to je prava briga opozicije. nisam ni ja sretan sa Vučićem, volio bih mnogo snažniju nacionalnu politiku, ali kad pomislim na izdajničku žutarsku kliku i crni đavo izgleda kao bolji kandidat
 
Ti moju iskrenu brigu za tvoje radno mesto shvataš kao provokaciju. Čudan si ti čovek

- - - - - - - - - -



Taj podcenjeni narod potreban je ozbiljnoj opoziciji da bi došla na vlast, tako da je svako njegovo podcenjivanje kontraproduktivno, pogotovo insinuacija da je svoj glas dao zbog ulja i salame. Dao je zato jer nije imao za kog boljeg da glasa a to je prava briga opozicije. nisam ni ja sretan sa Vučićem, volio bih mnogo snažniju nacionalnu politiku, ali kad pomislim na izdajničku žutarsku kliku i crni đavo izgleda kao bolji kandidat

Pa dno smo to se vidi i to Vladi i po glasackom telu. Sta da se radi, ne mogu svi biti na vrhu. Mora neko biti i sirotinja na svetu.
 
Nisu stvari bas tako proste vodoinstalater,kako ih ti vidis.
Dok nije stigla americka demokratija,nije bilo narkomanije na ovim prostorima.
Narkomanija se proporcionalno razvijala uvodjenjem demokratije iz kolonijalnih zemalja zapada.A sa njom i prostitucija...pa beda i nemastina...Itd itd.

Nista sad lepo skupi parice pa vrati ovim savezima troskove.Mislim kada podrzavas glupost onda i plati, Nije fer da ovo placaju normalni gradjani Srbije,Verovatno oko 700 000 evra.
 
Dakle evo posle nekih 8 godina od one Tadiceve gej parade ovog puta su huligani po prvi put ustali protiv Vucka i Nese, policija im se predala i dokazala da huligani vode drzavu. Dakle ko sto je Vucko rekao drzava ne moze nista tim grupacijama i oni su izgleda osnovno jezgro SNS. Ocigledno se mislilo da su se oni pacifikovali al nisu.

Šta god da je Vučić uradio u ovoj situaciji nekome ne bi valjalo. Da je pustio da se igra pričalo bi se da je priznao Kosovo. Da je policija na silu spriječila proteste ispalo bi da tuče svoje građane. Realno ta utakmica bi bila bruka.
 
Neka plate oni koji brane državi domacinu da svira svoju himnu na medjunarodnom takmičenju.
Ne znam odakle vam toliko osobina kišne gliste?

Ne lupetaj zivota ti, Uvek se izivljavaju na decom ova imaju po 15~16 godina ili napice Crnu Goru, Makedoniju, hRVATSKU ,bIH a kada dodju Ameri beste deco, Sto se ne isprsite pred Amerima ?Gde su vam tada muda ,pobegla u stomak.
 
Nisu stvari bas tako proste vodoinstalater,kako ih ti vidis.
Dok nije stigla americka demokratija,nije bilo narkomanije na ovim prostorima.
Narkomanija se proporcionalno razvijala uvodjenjem demokratije iz kolonijalnih zemalja zapada.A sa njom i prostitucija...pa beda i nemastina...Itd itd.

A sto sloveni vole te zapadnjacke stvari? :D
 
A sto sloveni vole te zapadnjacke stvari? :D

To je tema za dublju analizu rajko.

Sto su Rimljani voleli Grcke stvari?
Sto su Francuzi voleli Rimske stvari.
Sto su Ameri voleli Francuske stvari?
Tocak civilizacije rajko.
Imali su ranije kontakt sa tehnologijom od slovena.
Sloveni su kasnije dosli u kontakt sa tim.Kao i Japanci.
Sad kad krenu Sloveni sa tehnologijom, pitanje je dokle ce da izguraju.
Sloveni, narocito Rusi sy veliki potencijal.Buducnost je pred nama.
Dalje tu su i Kinezi koji se rapidno razvijaju.
Svi su izgledi da ce u doglednoj buducnosti Azija postati glavni kontinent sa do sada nevidjenom tehnologijom.
 

Back
Top