Srbija i migranti iz ratom zahvaćenih i ostalih područja

од куд знаш да неће Срби ван Србије да се усељавају ..погледај реално на ситуацију у свету , зар не мислиш да је могуће.

веровао или не али 2020 ће година великог повратка српске имиграције
šta si ti pila vako na sabajle, staljina ti?
 
Веровала ти или не, Срби се масовно исељавају и из Србије и из Српске и из других околних земаља.

Сви ми познајемо гомилу људи која се исељава.

Ти, да ниси стално затворена у Лази и да имаш социјални живот, знала би да се људи масовно исељавају.

Гледање у астролошке појаве на оног твог квазиполитичког аналитичара није доовљно да поверујемо да ће 2020. бити година повратка.
I Hrvati se iseljavaju iz Hrvatske.I Mađari iz Mađarske.I Bugari iz Bugarske.
Ali niko ne prima migrante.
 
Ti imaš poteškoća da vidiš širu sliku i sve posmatraš kroz novac što govori mnogo o tebi kao čoveku.Nemci kao narod ima samo štete od migranata.Korist ima mali procenat tzv elite koja kao ti sve posmatra kroz evro i boli je dupe za Nemačku.
moj poznanik u nemackoj uzeo na kredit nekakvu napustenu industrijsku halu, minimalno je adaptirao i ponudio taj prostor opstini za prihvat migranata. Mesecno dobija od vlade 80 000 evra za smestaj migranata i odrzavanje objekta za tu svrhu. Za dve godine postao milioner.ALI, (ovo je mnogo vazno), imao je svoje ljude u pokrajinskom parlamentu koji mu obezbedjuju sve potrebne dozvole i pare.
Drugi, koji je hteo isto, nije uspeo jer "u tom regionu kvota migranata je dostignuta".
 
Пре извесног времена, аустријски министар унутрашњих дела је изјавио на телевизији да је Аустрија са Србијом закључила споразум о враћању миграната у СРбију.

Велики број миграната шета по СРбији, по колективним центрима или у близини границе, односно у близини аутобуских и железничких станица.

Вучић је у изјави Танјугу (више волим да напишем Тањугу) изјавио да ће до 2030. године бити већи број оних који ће се усељавати у СРбију од оних који ће из СРбије одлазити (сигурно није мислио на Србе ван СРбије који ће се усељавати, већ на мигранте из Сирије, Ирака, Тунгузије и осталих дивљина) ПС. Знам да је Тунгузија у Русији, али је чињеница да је Тунгузија симбол за дивљину у сРпском језику).

Како се Србија поставила поводом мигрантске кризе, а како је требала да се постави?

Србија мора да се бори против миграната, Ангеле, Путина, Колинде, Куртија, Едија и Ердогана!

Све у свему, битно је затворити границе, да мигранти чудне боје коже не могу да уђу. Могу у сРбију да мигрирају становници осталих екс Ју земаља, потомци становника екс Југославије и то је то. Можда може по неки Рус или Украјинац и то је све што у Србију треба да мигрира. Сви остали су странци који су добродошли само као туристи или бизнисмени или као квалификована, образована, радна снага.

Све остало, сиктер!

Ajde, što vam fali? Taman ćete povećati broj stanovnika na željeni. Vas i Kurda, Sirijaca, Afganistanaca, Pakistanaca, Iračana, Indijaca, Palestinaca i Libijaca tristo milijuna! :D
 
e.gif


Psovali joj majku srpsku i palili kosu: Migranti napali devojku (24) u Pirotu (FOTO/VIDEO)
http://www.novosti.rs/vesti/srbija....Migranti-napali-devojku-24-u-Pirotu-FOTOVIDEO
 
По ко зна који пут наши грађани су жртве најбруталнијег насиља, али се државни функционери не оглашавају када је у питању миграција.



Зоран Радмиловић из Батроваца недалеко од Шида, постао је жртва напада илегалних миграната, који су се враћали из Хрватске у Србију по свему судећи након неуспелног покушаја да у ту земљу уђу криминалним путем.

Полиција је након одређеног времена дошла на место догађаја и нашла ножеве. Затим су поднете пријаве.

https://srbin.info/drustvo/migranti-kamenovali-srbina-u-sidu-nasi-ljudi-izleteli-iz-kafane-video/

Мештани Батроваца већ годинама уназад немају мира и страхују за безбедност својих породица, недавно је опљачкана и кућа председника месне заједнице.


Рамиловић страхује да ће овакве напада претрпети деца или жене. „Ја бих волео да се ово заврши на мени, овде има деце много овде има жена, ја ви волео да је ово задњи случај, ако је могуће нека се надлежни позабаве овим јер то је њихова дужност“.


Зид ћутње у полицији


Како истичу новинари током припремања прилога редакција локалне телевизије, није добила никакав одговор из полиције поводом свирепог напада.
 
Mediji su pod kontrolom prvorodjenog koji služi nečastivom.Misliš da se slučajno sastaje sa sorošem?

Pogledajte prilog 635558

Састаје се са свима, није то поента. Занима ме какву политику држава води према мигрантима. Било је примера, фотографија кад људи ухвате мигранта у кући и савладају га. У главним медијима, ништа а на пример кад појуре Весића смрдљивка онда ричу као говеда са свих медија.
 
Састаје се са свима, није то поента. Занима ме какву политику држава води према мигрантима. Било је примера, фотографија кад људи ухвате мигранта у кући и савладају га. У главним медијима, ништа а на пример кад појуре Весића смрдљивка онда ричу као говеда са свих медија.
Upravo to je poenta.Jel soroš državnik neke zemlje?Ko stoji iza talasa migranata?Nije teško sastaviti dva plus dva i zaključiti zašto nema ništa u medijima pod kontrolom vučića o njihovim zločinima.
 
По ко зна који пут наши грађани су жртве најбруталнијег насиља, али се државни функционери не оглашавају када је у питању миграција.



Зоран Радмиловић из Батроваца недалеко од Шида, постао је жртва напада илегалних миграната, који су се враћали из Хрватске у Србију по свему судећи након неуспелног покушаја да у ту земљу уђу криминалним путем.

Полиција је након одређеног времена дошла на место догађаја и нашла ножеве. Затим су поднете пријаве.

https://srbin.info/drustvo/migranti-kamenovali-srbina-u-sidu-nasi-ljudi-izleteli-iz-kafane-video/

Мештани Батроваца већ годинама уназад немају мира и страхују за безбедност својих породица, недавно је опљачкана и кућа председника месне заједнице.


Рамиловић страхује да ће овакве напада претрпети деца или жене. „Ја бих волео да се ово заврши на мени, овде има деце много овде има жена, ја ви волео да је ово задњи случај, ако је могуће нека се надлежни позабаве овим јер то је њихова дужност“.


Зид ћутње у полицији


Како истичу новинари током припремања прилога редакција локалне телевизије, није добила никакав одговор из полиције поводом свирепог напада.
Moram ovo da proverim, da ne bi bilo da verujem raznim sajtovima, ali kako sam odgledala video, i kako sam iz Srema, deluje mi istinito. Naravno, uvek postoji mogućnost da su Batrovčani u kafani sami napali migrante, počeli da ih psuju i teraju ili šta god pa je tako došlo do incidenta, ali pri tom treba uzeti u obzir da je celoj šidskoj opštini migranta i izgreda u vezi njih već godinama preko glave.

Nekoliko sam već puta pisala ovde o problemima s migrantima u Šidu, ali kako smo postali politički korektno društvo, takve je teme postalo praktično nemoguće zapičinjati ili o njima diskutovati.
 
Najviše što mogu reći, jeste da se nakon incidenta u Šidu, od pre neke 2 godine, kad je migrant upao u kuću sa sekirom u po bela dana u kojoj su bile dve devojčice, šidska policija (nezvanično) u razgovoru s roditeljima izjasnila da oni nemaju OVLAŠĆENJA nad migrantima, bukvalno tim rečima.
A da je neko od nas samo šutno paštuna imali bi ovlašćenje da nam odbiju bubrege..i prave i bele..panduri-psi svake vlasti..
 
Ako su ga kamenovali neka i on kamenuje njih. Kakav je to Srbin da dozvoli da ga kamenuju migranti.

Ove vesti treba uzimati sa rezervom, masa vesti je bila da kao siluju zene po BG, tuku decu i slicno.
Ajde molim te, sad će da se gađa s migrantima, a oni zaštićeni ko beli medvedi.
Slažem se s tobom da svaku takvu vest treba uzimati s rezervom, i ja bih ovu prezrela da nisam iz tog kraja i da ne znam šta se sve izešavalo godinama unazad o čemu novine praktično nikad nisu pisale i ostatak Srbije pojma nema.
Opet bih bila rada da ovu konkretnu vest još jednom proverim, i potrudiću se da vidim šta se u stvari desilo, i da li je tačno sve što klip kaže.
 
Najviše što mogu reći, jeste da se nakon incidenta u Šidu, od pre neke 2 godine, kad je migrant upao u kuću sa sekirom u po bela dana u kojoj su bile dve devojčice, šidska policija (nezvanično) u razgovoru s roditeljima izjasnila da oni nemaju OVLAŠĆENJA nad migrantima, bukvalno tim rečima.
Ovo bi trebalo da se zapise u anale 'verovali ili ne'. Policija nema ovlascenja da stiti gradjane od napada!? Pa ovo je kraj sveta
 

Back
Top