Srbija da nađe načina da valja Ukrajinsku pšenicu po EU jer jedina je na svetu koja to može

nesko101

Elita
Poruka
18.168
AUTORSKA
Da su Srbi na primer Slovenci sada bi se obogatili kao nikada.Jedina smo zemlja na svetu koja u ovom trenutku ima najbolje odnose sa Rusijom a i sa Ukrajinom nisu toliko loši da ne možemo da budemo distributeri i dileri za njihovu pšenicu.Kada bi postali kraljevi trgovinom pšenice niko ne bi ni pomislio da nam uvede bilo kakve sankcije.
Alo Vučiću, misli malo o tome ako imaš sa čim.Moj utisak je da Vučić misli kako mu predlažu savetnici a oni nemaju takav stav da se Srbija tako obogati iako je tako u mogućnosti.
Ova tema nije za Ustaše jer oni pucaju kao zvečke od ljubomore kada se priča ovako.
 
AUTORSKA
Da su Srbi na primer Slovenci sada bi se obogatili kao nikada.Jedina smo zemlja na svetu koja u ovom trenutku ima najbolje odnose sa Rusijom a i sa Ukrajinom nisu toliko loši da ne možemo da budemo distributeri i dileri za njihovu pšenicu.Kada bi postali kraljevi trgovinom pšenice niko ne bi ni pomislio da nam uvede bilo kakve sankcije.
Alo Vučiću, misli malo o tome ako imaš sa čim.Moj utisak je da Vučić misli kako mu predlažu savetnici a oni nemaju takav stav da se Srbija tako obogati iako je tako u mogućnosti.
Ova tema nije za Ustaše jer oni pucaju kao zvečke od ljubomore kada se priča ovako.
Slovenci su ocerupani ko kokoska u loncu.Desetine hiljada slovenaca svako jutro prelazi austrijsku granicu da tamo radi. Ovi koji ostanu, doguse su u krediti i dugovi. Svi domaci kapaciteti su pod nemackom kontrolom. Nemaju vise nijedan brend za izvoz............osim Krempite, a i one su iz zapadne Srbije.
Od nekadasnje balkanske svajcarske, slovenija je danas na disajnim aparatima. Kad je ona propala u EU sta bi tek bilo sa nama.
 
AUTORSKA
Da su Srbi na primer Slovenci sada bi se obogatili kao nikada.Jedina smo zemlja na svetu koja u ovom trenutku ima najbolje odnose sa Rusijom a i sa Ukrajinom nisu toliko loši da ne možemo da budemo distributeri i dileri za njihovu pšenicu.Kada bi postali kraljevi trgovinom pšenice niko ne bi ni pomislio da nam uvede bilo kakve sankcije.
Alo Vučiću, misli malo o tome ako imaš sa čim.Moj utisak je da Vučić misli kako mu predlažu savetnici a oni nemaju takav stav da se Srbija tako obogati iako je tako u mogućnosti.
Ova tema nije za Ustaše jer oni pucaju kao zvečke od ljubomore kada se priča ovako.
Da postanemo ratni profiteri.ne bi me cudilo da ova vlast i to uradi.
 
Nesko, -U-stasiji kao prvim susjedima obavezno dati popust.
Sjeti se na cije se gorivo Srbija vozila za vrijeme sankcja.

:heart2: :heart2: :heart2:
Dal ce hrvati dobiju lebac iz Srbije , videcemo kad se zavrsi glasanje u NATO za prijem S i FYN u NATO.
Za prijatelje nema problema al za neprijatelje treba im i vazduh uzeti..............nek crknu. Kakav lebac.

Da postanemo ratni profiteri.ne bi me cudilo da ova vlast i to uradi.
ako moze amerika sto da ne mozemo i mi.
 
Dal ce hrvati dobiju lebac iz Srbije , videcemo kad se zavrsi glasanje u NATO za prijem S i FYN u NATO.
Za prijatelje nema problema al za neprijatelje treba im i vazduh uzeti..............nek crknu. Kakav lebac.
Bog ce te kazniti.

ooooo.gif
 
Dal ce hrvati dobiju lebac iz Srbije , videcemo kad se zavrsi glasanje u NATO za prijem S i FYN u NATO.
Za prijatelje nema problema al za neprijatelje treba im i vazduh uzeti..............nek crknu. Kakav lebac.


ako moze amerika sto da ne mozemo i mi.
A sto moramo mi biti kao amerika.to su gnjide,nisu ljudi.
 

Back
Top