Srbija ce da izgubi i onih 49% udela u NIS zbog pljacke zute mafije

Ebote, pa ti ne prestaješ.

Kako bi definisao onoga ko zna da ga kradu, onoga koga konstantno kradu? I uz to takvi ne mogu da učine ništa po tom pitanju iako cvile k'o prasići pred klanje?
Glupav? Lud? Iskompromitovan? Nesposoban? Gori?

taj kojeg konstantno kradu se zove zrtvom

Evo mene ste samo na racunu za mobilni opljackali ovaj mesec za 1100 dinara sto na PDV sto na porez na upotrebu mobilnog

To koliko ja dam mesecno drzavi samo na porez za mobilni toliko u EU prosecan covek plati iznos celog racuna....

i svi mi gradjani smo zrtve lopova iz Demokratske Stranke

a zrtve smo zato sto ne mozemo da izbegnemo skoro nikako da nas pokradete

trebali bi da prestanemo da zivimo jedemo i disemo da bi to uspeli
 
Poslednja izmena:
pa Ova Biserka Drinjakovic-Jeftimijevic koja je bila predsednik UO NIS-a...

A predsednik UO moze sam da radi sve, kao da UO ne postoji? Jel DS sam imao vecinu? Sumnjam. Bilo je DS / G17 / DSS. G17 je bio 'jezicak na vagi'.

Nikako da dobijem odgovor, da li se moze dobiti odgovor o bar delimicnoj krivici DSS-a? Da su bilo sta primetili, zasto nisu tuzili bar dok su bili vlast? A imali su pravdu, policiju...

Suvise tanko i predizborno zvuci prica samo o DS. Pa i ako ta stranka nestane, njeni biraci sigurno nece glasati za nesto suprotno. Porasli bi G17 ili LDP... i tako prica u krug.

Opozicija samo prati sta vlast radi. Bez ideje i bez energije. Jel bilo 'sad ako bude KiM... sve propalo'... Jel bilo 'ako isporuce Karadzica... sve stalo'... Sta je sledece? Vlast radi (sta god) a opozicija najavljuje 'da ce jednog dana ako se budu stekli uslovi da...' I sta ako izgube? Jel se nece vise baviti politikom?
 
A predsednik UO moze sam da radi sve, kao da UO ne postoji? Jel DS sam imao vecinu? Sumnjam. Bilo je DS / G17 / DSS. G17 je bio 'jezicak na vagi'.

Nikako da dobijem odgovor, da li se moze dobiti odgovor o bar delimicnoj krivici DSS-a? Da su bilo sta primetili, zasto nisu tuzili bar dok su bili vlast? A imali su pravdu, policiju...

Suvise tanko i predizborno zvuci prica samo o DS. Pa i ako ta stranka nestane, njeni biraci sigurno nece glasati za nesto suprotno. Porasli bi G17 ili LDP... i tako prica u krug.

Opozicija samo prati sta vlast radi. Bez ideje i bez energije. Jel bilo 'sad ako bude KiM... sve propalo'... Jel bilo 'ako isporuce Karadzica... sve stalo'... Sta je sledece? Vlast radi (sta god) a opozicija najavljuje 'da ce jednog dana ako se budu stekli uslovi da...' I sta ako izgube? Jel se nece vise baviti politikom?

treba svi da odgovaraju al jasno je da glavnu odgovornost snosi DS jer su dve glavne funkcije predsednika UO i generalnog direktora u 2008 godini zauzimali kadrovi DS-a



I to je u prvom sestomesecju NIS navodno ostvario profit a u drugom gubitak?

Znaci od kako je NIS preuzeo DS on je zabelezio katastrofalan gubitak.
 
treba svi da odgovaraju al jasno je da glavnu odgovornost snosi DS jer su dve glavne funkcije predsednika UO i generalnog direktora u 2008 godini zauzimali kadrovi DS-a

Vlada Srbije 2007-2008, premijer Kostunica:
Министарство рударства и енергетике Александар Поповић ДСС

Jel bi on mogao da zna istinu? On je prakticno insajder. Sto cuti? :per:

A moze i sadasnji Cvetkovicev ministar da se pita:
Министарство рударства и енергетике др Петар Шкундрић СПС
 
Poslednja izmena:

Back
Top