SRAMOTE I BOGA I CRKVU PRED USKRS!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

*Neca Šmeca*

Iskusan
Banovan
Poruka
5.217
SRAMOTE I BOGA I CRKVU PRED USKRS! – Pop Drago ušao u rijaliti PAROVI na tv Happy!

Naime, pop Drago gostovao je u emisiji “Upoznajte Parove”, a došao je da podrži svog velikog prijatelja Zorana Manijaka.

Takmičari su bili u čudu kada su ga ugledali.

“Da praštamo moramo, u ovoj nedelji koja se posti, koja je pred Vaskrs i da ih zamolimo da se poštuju i da praštaju. Oni su mladi ljudi i treba uticati na njih” , rekao je između ostalog pop Drago.

Dnevni zurnal

http://www.balkanuzivo.net/sramote-...pop-drago-usao-u-rijaliti-parovi-na-tv-happy/

НЕ ДОЗВОЛИ СРБИЈО ДА ТИ КРИМИНАЛЦИ У ЦРНИМ СУКЊАМА ОТМУ СЕКСУАЛНУ СЛОБОДУ!
 
SRAMOTE I BOGA I CRKVU PRED USKRS! – Pop Drago ušao u rijaliti PAROVI na tv Happy!

Naime, pop Drago gostovao je u emisiji “Upoznajte Parove”, a došao je da podrži svog velikog prijatelja Zorana Manijaka.

Takmičari su bili u čudu kada su ga ugledali.

“Da praštamo moramo, u ovoj nedelji koja se posti, koja je pred Vaskrs i da ih zamolimo da se poštuju i da praštaju. Oni su mladi ljudi i treba uticati na njih” , rekao je između ostalog pop Drago.

Dnevni zurnal

http://www.balkanuzivo.net/sramote-...pop-drago-usao-u-rijaliti-parovi-na-tv-happy/

НЕ ДОЗВОЛИ СРБИЈО ДА ТИ КРИМИНАЛЦИ У ЦРНИМ СУКЊАМА ОТМУ СЕКСУАЛНУ СЛОБОДУ!

Нецо, чедо Крстарицино...
 
Не видим стварно о каквом се ,,отимању сексуалних слобода" овде ради? Мислим да аутор теме превише драми, нико му не отима слободу.

Што се саме теме тиче- не сматрам да то има везе са СПЦ. Чисто сумњам да му је Патријарх наредио да уђе у ту емисију. Тако да је то његов лични чин.

Е сад, зашто и како, то треба чути од њега, кога то занима.
 
Можда мало и претерујем, али када погледам шта су његове колеге хоџе урадили у Ирану и Саудијској Арабији ужаснем се!

Ислам и Хришћанство нису исте религије и не треба их мешати. А претерујеш, наравно.

Што се тиче Арабије- тамо мушкарац може имати 4 жене и више слушкиња, са којима може имати секс. Тако да, судећи по твојим ставовима, не мислим да си баш у праву.
 
Ислам и Хришћанство нису исте религије и не треба их мешати. А претерујеш, наравно.

Што се тиче Арабије- тамо мушкарац може имати 4 жене и више слушкиња, са којима може имати секс. Тако да, судећи по твојим ставовима, не мислим да си баш у праву.

Да али ограничен само на брак и то не сме да гледа женско тело и да се тако наслађује.
 
SRAMOTE I BOGA I CRKVU PRED USKRS! – Pop Drago ušao u rijaliti PAROVI na tv Happy!

Naime, pop Drago gostovao je u emisiji “Upoznajte Parove”, a došao je da podrži svog velikog prijatelja Zorana Manijaka.

Takmičari su bili u čudu kada su ga ugledali.

“Da praštamo moramo, u ovoj nedelji koja se posti, koja je pred Vaskrs i da ih zamolimo da se poštuju i da praštaju. Oni su mladi ljudi i treba uticati na njih” , rekao je između ostalog pop Drago.

Dnevni zurnal

http://www.balkanuzivo.net/sramote-...pop-drago-usao-u-rijaliti-parovi-na-tv-happy/

НЕ ДОЗВОЛИ СРБИЈО ДА ТИ КРИМИНАЛЦИ У ЦРНИМ СУКЊАМА ОТМУ СЕКСУАЛНУ СЛОБОДУ!

To je ta spc, usao da podrzai svog velikog prijatelja MANIJAKA :confused: slicni se slicnima raduju :(
 
To je ta spc, usao da podrzai svog velikog prijatelja MANIJAKA :confused: slicni se slicnima raduju :(

Имаш ли ти доказ да је он ушао по налогу СПЦ?

- - - - - - - - - -

Да али ограничен само на брак и то не сме да гледа женско тело и да се тако наслађује.

Али они се тамо брзо жене и удају, чим сазре одмах се жене и удају. А ту је одмах и секс.
 
Имаш ли ти доказ да је он ушао по налогу СПЦ?

- - - - - - - - - -



Али они се тамо брзо жене и удају, чим сазре одмах се жене и удају. А ту је одмах и секс.

Мухамед је оженио Аишу која је имала 16 година. Где је то зрело? Не дају деци ни да одрасту. Ужасно!
 
Имаш ли ти доказ да је он ушао по налогу СПЦ?

- - - - - - - - - -



Али они се тамо брзо жене и удају, чим сазре одмах се жене и удају. А ту је одмах и секс.

Kakav nalog, ne treba njima nista spc je iznad drzave i zakona, dokaz je da se u tom gostovanju predstavio kao svesteno lice i dao podrsku nekom manijaku, sto znaci da zastupa spc
 
Kakav nalog, ne treba njima nista spc je iznad drzave i zakona, dokaz je da se u tom gostovanju predstavio kao svesteno lice i dao podrsku nekom manijaku, sto znaci da zastupa spc

SPC nije iznad zakona i države. To je još jedna propagandna laž. SPC danas u istoriji Srbije ima najmanji uticaj od kada je osnovana. To je realno stanje, svakoga dana u medijima, na televiziji i u novinama se mogu videti napadi na SPC. Ne kažem da pojedini ljudi iz SPC nisu tome doprineli, ali propaganda se vodi protiv Crkve u celini, a ne samo protiv pojedinaca.

E sad, dakle ti nemaš dokaze da je ovaj sveštenik došao u tu emisiju po nalogu SPC. Dakle, to je očigledno njegov lični čin. Inače sveštenici nisu vojnici pa da sad sve što rade u životu rade po nalogu Crkve.

Na kraju krajeva, podsetiću i tebe i ostale da je i sam Hristos odlazio među one koji su bili najnemoralniji delovi tadašnjeg jevrejskog društva- kod prostitutki i kod carinika, itd. Odlazio je kod njih ne da bi ih podsticao u njihovom grehu, već da bi ih pozvao na pokajanje i ispravan put. I setimo se da su žene koje su Ga sledile bile često bivše prostitutke, koje su se, zbog Njega, pokajale i živele ispravnim životom. I zato što je odlazio baš kod njih i Hrista su optuživali da je bio,, nemoralan", da je,, branio nemoralne", itd.
Hoću da kažem, lekar uvek ide među najbolesnije a ne među najzdravije. Tako i duhovni lekar (a sveštenik je upravo to) ide među najbolesnije da bi ih lečio tj. pozvao na pokajanje. E sad, ja ne znam koji su motivi ovog sveštenika, ali ako su ovi koje sam naveo, onda ja u tome ne vidim ništa toliko loše.
 
Drago je vrlo poznati cacanski kockar,poker mu nije ni malo stran,tako da me njegov potez ulaska u parove ne iznenadjuje

Ajnc je najbolja igra, ko sme naravno...

- - - - - - - - - -

Osećam iskušenije u sebi oko tog Ajnca
Sotona me mami ali uz Snagu Hristovu ja odolevam...

- - - - - - - - - -

doduše imam na kompu instalirano za svaki slučaj - bar ije nikakva šteta
Aj... šta da radiš na 14 ili 15?
 
Ислам и Хришћанство нису исте религије и не треба их мешати. А претерујеш, наравно.
Ne znam sta ti podrazumevas pod pojmom "religija",. ali da imate isti korene, sto ce reci da imate istiog boga, istiog hrista, istog Avrama, istog Mojsija, da imaju iste andjele, isti raj i isti pakao, i istu jevrejsku Toru kao osnovu na kojoj se bazira vasa (hriscanska) i njihova (muslimanska)dogma, to niko ne moze da spori. Mislim, moze, ali ne i da validno dokaze da nisam u pravu.

Што се тиче Арабије- тамо мушкарац може имати 4 жене и више слушкиња, са којима може имати секс. Тако да, судећи по твојим ставовима, не мислим да си баш у праву.
Skoro da si pogodio. Moze da ima cetiri zakonite zene i vise konkubina, pod uslovom da ih sve moze izdrzavati. Konkubine nisu sluskinje, na to se bogati muslimani ne hvataju, vec svakoj mora da obezbedi izdrzavanje i stan.Daklem, ta pravila za sirotinju ne vaze.

Koliko je tvoj Solomon imao zakonskih zena i konkubina?
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top