SRAMOTA

...kada ti se na televiziji pojavi zvanicni predstavnik drzave, ministar i kaze da je to demokratija... svaka dalja rasprava na temu 'krivca' je suvisna
a to je tek dno. :cry:
i sad kazes da je kreten - kreten, a lopov - lopov i da su oni koji NISU SMELI da prostituisu skup bili upravo oni koji su to uradili i budes - sta?
naravno, domaci izdajnik ili strani placenik.
 
Čekaj, jel si ti odgledao snimak uopšte?
Devojke KRADU mrtve hladne, šetaju kroz grad, NIKO ih ne zaustavlja.
Kako je TO moguće?

Gde je milicija?
KO je dozvolio da se takve stvari dešavaju?
Mislim, nije ovde reč samo o par stotina idiota... :roll:
Upravo to zelenooka .. nije mi jasno da su prolazile kroz rulju i da ih niko nije zaustavio ..... Pa da su ih samo dva momka uhvatile za mišicu i sačekali miliciju - bio bi to fantastičan ishod .... Ali svi su to gledali - to mi je strašno.

Opcija 1.
Devojke su u dogovoru sa snimateljem odradile posao za koji su placene.8) Znaju da nece biti uhapsene jer je sve to samo novo "Markale" za ceo svet.
Kasno je posle pricati kako je to bilo "zezanje" pojedinaca, Gebels je ziv.
Da ispratimo sled dogadjaja...njih dve, skupljaju sta stignu iz rasturenih prodavnica, a neko ih poprilicno vremena snima i prati i one sve vreme znaju da su snimane...jedino me cudi da im nisu snimili i bedzeve sa Seseljem na grudima...:rolleyes::cool:
 
Ko ti bre govori da nisi Srpkinja?

Lepo te pitam - jesu ti vise smetali ovi sto kradu ili sto protest uopste i postoji? Imam utisak da ti smeta sama ideja protesta, i ljudi koji su ga organizovali, a kriminalce ne osudjujes kao kriminalce, kao sto ih osudjuje sav normalan svet, vec ih koristis da dezavuises tu ideju protesta i nezadovoljstva.
 
Ko ti bre govori da nisi Srpkinja?

Lepo te pitam - jesu ti vise smetali ovi sto kradu ili sto protest uopste i postoji? Imam utisak da ti smeta sama ideja protesta, i ljudi koji su ga organizovali, a kriminalce ne osudjujes kao kriminalce, kao sto ih osudjuje sav normalan svet, vec ih koristis da dezavuises tu ideju protesta i nezadovoljstva.
NE SMETA MI PROTEST.
SMETA MI STO JE PROTEST DEGRADIRAN.
edit: ja upravo mislim da su ideju protesta dezavuisali oni koji su dozvolili onoliko divljanje po gradu. i to mi takodje smeta.
 
...e јесу жене тј девојке...али тако бих их ишамарао...:mad:...стока...користити онакав дан за тако нешто...
...у сваком случају...не треба неколико појединаца поистовећивати са 90% Србије...и придавати томе пажњу...боље да енергију утрошимо за одбрану Косова...а са стоком нека се бори полиција...
 
I ja mislim isto. Kriminalci dezavuisu ideju protesta koji je pristojno osmisljen.

Jedino mi nije jasno zasto za kriminal osudjivati vladu ili policiju - kao da policiji odgovara da se pljacka po gradu, i kao da vlada zeli da se protest otpise kao divljanje balkanskih majmuna, kao sto ce se sad i desiti po medijima koji su to jedva i cekali.

Kriminalcu ne treba ohrabrenje bre, kriminalcu treba samo prilika da pljacka. Zato je kriminalac.
 
...e јесу жене тј девојке...али тако бих их ишамарао...:mad:...стока...користити онакав дан за тако нешто...
...у сваком случају...не треба неколико појединаца поистовећивати са 90% Србије...и придавати томе пажњу...боље да енергију утрошимо за одбрану Косова...а са стоком нека се бори полиција...


...ja bih vise paznje obratila njihovim roditeljima...nesto sam gotovo sigurna da se nece buniti sto su im cerke donele pokradene patike a otisle su navodno, na moleban za spas srpskog naroda
 
Međutim da ova SRAMOTA ne bude ograničena na Beograd i Srbiju treba reći i kompletnu istinu onoga što se se paralelno odvijalo i u ZAGREBU.. najme bio sam svjedok pošto sam već dva dana u Zgbu..

Beogradski neredi odrazili su se i na Zagreb i time se pokazalo da ovaj divljački balkanski mentalitet ne poznaje granice....
Četrdesetak pripadnika navijačke skupine Bad Blue Boysa su jučer u 21.25 na Trgu bana Jelačića zapalili srbijansku zastavu kao odgovor na napad na hrvatsko veleposlanstvo u Beogradu .

"zagrebčani zašto šutite!" uzvikivali su gnjevni Dinamovci.
skandiralo se "Vukovar!, Vukovar!"

a navijačima su se počeli pridruživati i građani i prolaznici...međutim za razliku od beogradske, zagrebačka policija je brzo intervenirala i u svega nekoliko minuta biio je blokiran promet u centru grada a navijači privedeni u policiju
 
sramota za njih dve. I bas dobro sto su ih snimili. Nadam se da ce odsedeti svoje za kradju i unistavanje imovine.
Ali poistovetiti dve guske i 300 huligana sa 200 000 ljudi i jednim celim narodom nema mesta.
Na zalost, snimci pozara u ambasadi potisnili su snimke dostojanstvene i impozantne manifestacije u Beogradu. Ipak, kome je do objektivanog informisanja, i njih pokazuje.
Zapadu su potrebni ovakvi kreteni, da opravdavaju njihove teze.
Ali, ukoliko huligana ne bi bilo (a svuda ih ima) vec bi se naslo, pa cak ako ne isporovociralo onda i insceniralo, nesto slicno. (ko se seca fotki laznih groblja, zena u dubokoj crnini predstavljenih kao "muslimanke", bele maramice na "grobu" albanske devojcice...isl).
 
Pa kralo se i obijalo i u noci 5.og oktobra, al' to je palo u senku velikog dogadjaja. A "slika sveta o nama" je najpopularnija recenica u zadnjih 24 sata. Niko ovde nije manji Srbin zato sto zastupa svoj stav.
Al' licno ne bih volela da je ijedan od onih divljacnih momaka i lopova, ili pripadnika policije i zandarmerije nastradao u medjusobnom okrsaju, da se spreci paljenje ambasada, obijanje prodavnica...samo da bi slika sveta o nama bila manje crna.
 
I ja mislim isto. Kriminalci dezavuisu ideju protesta koji je pristojno osmisljen.

Jedino mi nije jasno zasto za kriminal osudjivati vladu ili policiju - kao da policiji odgovara da se pljacka po gradu, i kao da vlada zeli da se protest otpise kao divljanje balkanskih majmuna, kao sto ce se sad i desiti po medijima koji su to jedva i cekali.

Kriminalcu ne treba ohrabrenje bre, kriminalcu treba samo prilika da pljacka. Zato je kriminalac.
pa policije nesto i nije bilo tamo gde je trebalo da bude... bila sam na dovoljno protesta od 91 naovamo da znam da drzava (sem kada po sredi nije smena vlasti) UVEK KONTROLISE NIVO NASILJA I KRUMINALA koji se desava... i ako juce nije bilo policije tamo gde je trebalo da je bude - to nije bilo slucajno...

kriminalci? sitni kriminalci su lesinari koji dodju posle.
oni krupniji... he, pa oni nista ne rade neorganizovano.
o vodjama navijaca da i ne govorimo... zna se sa kime su oni u sprezi oduvek...
 
Međutim da ova SRAMOTA ne bude ograničena na Beograd i Srbiju treba reći i kompletnu istinu onoga što se se paralelno odvijalo i u ZAGREBU.. najme bio sam svjedok pošto sam već dva dana u Zgbu..

Beogradski neredi odrazili su se i na Zagreb i time se pokazalo da ovaj divljački balkanski mentalitet ne poznaje granice....
Četrdesetak pripadnika navijačke skupine Bad Blue Boysa su jučer u 21.25 na Trgu bana Jelačića zapalili srbijansku zastavu kao odgovor na napad na hrvatsko veleposlanstvo u Beogradu .

"zagrebčani zašto šutite!" uzvikivali su gnjevni Dinamovci.
skandiralo se "Vukovar!, Vukovar!"

a navijačima su se počeli pridruživati i građani i prolaznici...međutim za razliku od beogradske, zagrebačka policija je brzo intervenirala i u svega nekoliko minuta biio je blokiran promet u centru grada a navijači privedeni u policiju

Ali sta drugo da rade?!?! Srbija opet krece u projekat Velike Srbije koji je jasno prenesen od strane Nikolica juce na mitingu, jedini je problem sto ce Srbija iz te avanture izaci manja od makovog zrna.
 
a kad sam se vraćao iz centra sinoć u Dubravi je bilo nekoliko pijanih albanaca u tramvaju i "zabavljalo" putnike nekoliko stanica do prvog okretišta gdje su fala Zeusu sišli dole...


hoću reći bilo je i "veselo" i unas...međutim ipak nemjerljivo s vašim:oops:

većeras se vraćam u svoj mali ali civiliziran Varaždin pa se čitamo navećer...

pozdrav iz Zagreba iz Nacionalne i Sveučilišne Biblioteke

i sve najbolje želi vam vaš Kyo:D:D
 
Ali sta drugo da rade?!?! Srbija opet krece u projekat Velike Srbije koji je jasno prenesen od strane Nikolica juce na mitingu, jedini je problem sto ce Srbija iz te avanture izaci manja od makovog zrna.

Jao, ko jos slusa Nikolica na protestima? Kakva velika Srbija, ovde se radi o raspadanju elementarne Srbije, i ajde vise Hrvati, ne plasite se Srba, zar niste mirni vec 13 godina?
 
Obijene prodavnice u centru grada u danu kad se u istom nalazilo više stotina hiljada ljudi!!
Čudna mi čuda!
U tih više stotina hiljada ljudi je bilo i onih kojima je to bio primarni cilj. I to im je primarni cilj ne samo juče, nego prosto im je to životna filozofija.

To su svuda dešava, u svakoj državi, na celom svetu...mene više plaši Vaše nemanje prioriteta, a za obijene prodavnice ćemo lako.
 
Jao, ko jos slusa Nikolica na protestima? Kakva velika Srbija, ovde se radi o raspadanju elementarne Srbije, i ajde vise Hrvati, ne plasite se Srba, zar niste mirni vec 13 godina?

Ako sam do juce verovao u bolju buducnost Srbije, od sinoc vise ne verujem jer su "patriJote" u izuzetno lepom svetlu prikazale nasu zemlju paljenjem, pljackanjem i ubijanjem. Sramota me sto sam iz Srbije, pa nismo mi Pakistanci i Talibani da se tako ponasamo. Treba da upitate te klince koji su pravili sranja i odnosili toliko omrazenu robu kuci da li se tako brani Kosovo? I na kraju ja koji sam protiv divljastva ispadam antielement a oni spasitelji.
 
pa policije nesto i nije bilo tamo gde je trebalo da bude... bila sam na dovoljno protesta od 91 naovamo da znam da drzava (sem kada po sredi nije smena vlasti) UVEK KONTROLISE NIVO NASILJA I KRUMINALA koji se desava... i ako juce nije bilo policije tamo gde je trebalo da je bude - to nije bilo slucajno...

kriminalci? sitni kriminalci su lesinari koji dodju posle.
oni krupniji... he, pa oni nista ne rade neorganizovano.
o vodjama navijaca da i ne govorimo... zna se sa kime su oni u sprezi oduvek...

Jedino gde je trebalo da ih bude vise jeste pred ambasadama, jer su one bile lako predvidljiva meta. Tamo ih ocigledno nije bilo dovoljno, i to je ruzna greska.

Mislim da precenjujes i broj policajaca i njihovu sposobnost da nadgledaju sta pola miliona ljudi radi istovremeno na ulicama.
 

Back
Top