Срамно смејање и дружење Дачића и Тачија у Загребу!!!

То је нова коалиција Дачић и Тачи.

Sjaši BoTa da uzjaši DaTa..
U njegovom osmehu se vidi prisnost, iskreno oduševljenje, jedan opušten odnos prema dokazanom zločincu..istovremeno se vidi i "zabole me " odnos prema onima koji su ga izabrali, pa pozivam iste da ga ponovo biraju i da se poseru na grobove ljudi koji su uzaludno izginuli na KiM ratujući za nešto u šta su verovali..
Ovakvim izopačenostima ljudima se usadjuje odbojnost prema odbrani svoga, jerbo očigledno ni moje nije moje nego je njegovo..njegova babovina, pokojnog mu Slobe ostala..
Ne postoje izgovori za ovoliku prisnost sa dokazanim neprijateljem svoje zemlje...ok diplomatija, ok primoravanje na nešto..ali ja na ovoj slici ne vidim prinudu, ne vidim različite interese...užasno

Još jednom pozivam gradžane da glasovaju za ISTE, a nek im neki NOVI budu dokazani izdajnici...I Djilasovi puleni...strašno...

- - - - - - - - - -

Александре, то не би требало никога да чуди. Коштуница, Тадић, Вучић и Дачић-сви они раде за једног истог газду. Сви су они издајници (без обзира што Коштуница сада покушава да изиграва неког великог ,,патриоту"), тако да мени то ништа није чудно.

Svi su oni predugo na političkoj sceni, i dok su na sceni Srbija ide u ****...pametnom i previše...
 
koji ste vi ovde konji?
pa šta ako se smeju - do juče se družio sa koštuninjavim u parlamentu i van njega ui smehjao se sa njim a u sali su jedan drugom hebali mamu isto i šeki u sali najveći neprijatelj a van njega kućni prijatelji , kumovi itd. itd. u politici je licemerje neprevaziđena stavr i normalna stvar. ono u sali je pozorište za gledaoce.

- - - - - - - - - -

tako su i sloba i tuđman i alija privatno su se voleli i sarađivali a javno su bunili svoje narode da kolju jedni druge -i to je živa istina.
 
solana%20tadic%20kostunica.jpg


Zoran-Đinđić-i-Vojislav-Koštunica-dok-su-se-zajedno-borili-za-promene-610x225.jpg
 
Није проблем што се ова двојица смијуље и на прст су у педу...
Није то ни срамота.
Срамота је што народ и послије толиких вијекова пуши исте приче...
Власт добијају послушници великих сила, а ми као гласамо...
Море Марко, не ори друмове - море Тууурци, не газ'те орааање...
:mrgreen:
 

Back
Top