SPS

Ne,nisu usli sa srs jer nisu smeli,preceno im je i ucenjivani su,to je jasno kao dan.
Srbija je maltene pod americkom vlascu i zavisna je od gazda sa zapada,ako neko ne napravi vladu po njihovim zeljama mogu je za cas politicki unistiti.

Moguce da je tako, mada meni ne lici na to, barem sto se tice ucena. A, mi smo banana drzava vec odavno! Mada, sa druge strane, cime ne zelim da opravdavam
nesto sto nije za opravdavanje, u politici, narocito danas, a posebno narocito vazi za Srbiju, mora se kalkulisati do tancina, najtatanijih. Nije jednostavno, ko god da je na poziciji vladajuce vecine.
 
Ne glasam od 2000. ali ako se predomislim najverovatnije ću im dati prednost ispred DS-a. Oni za koje sam ja pre glasala (DSS) su me totalno razočarali osim par pojedinaca i nema te sile koja bi me naterala da im opet dam svoj glas. Podržavam politiku DS-a ali u toj stranci ima dosta pojedinaca i poteza koji mi smetaju dok mi sa druge strane reformisani SPS sasvim odgovara.
Slavicu za predsednika! :super::brus:
 
Знам доста присталица ове партије а неки од њих су нови симпатизери, од прошле године. Њихова снага је у томе што су мала али кохерентна група и не падају испод процента који држе од петог октобра (у последње време су чини ми се и ојачали). Нажалост мислим да поред Ивице Дачића и Славице Ђукић немају неки импресиван кадар (онај Обрадовић им баш никако не треба) и да су после демократских промена из странке отишли како они најгори типа Баки Анђелковић, Буба Морина и Милорад Вучелић тако и неки људи који су вредели и имали потенцијал (Горан Перчевић, Душанка Ђого). Нарочито ми је криво што са њима није Вулин који је супер човек.
 
Da li ta stranka uopste i ima vise svoje glasace, aktiviste itd? Ja nekako jedino za koga jos cujem povremeno je Ivica dacic i to je to :mrgreen: Na forumu takodje ne vidim nikoga da je za tu stranku. Jel je ta stranka skroz propala ili..? STa mislite? :D

ima i neki Cvetkovic....on je neshto u ovoj vladi..al nikako da se setim ko je llik i chime se bavi...
 
Da li ta stranka uopste i ima vise svoje glasace, aktiviste itd? Ja nekako jedino za koga jos cujem povremeno je Ivica dacic i to je to :mrgreen: Na forumu takodje ne vidim nikoga da je za tu stranku. Jel je ta stranka skroz propala ili..? STa mislite? :D

Морам да будем мало безобразна - та странка је у овом тренутку сто посто дупло јача од ЛДП :whistling: Ако на следећим изборима буду форсирали некога ко није Мркоњић или Обрадовић има сасвим лепо да прођу.
 
Морам да будем мало безобразна - та странка је у овом тренутку сто посто дупло јача од ЛДП :whistling: Ако на следећим изборима буду форсирали некога ко није Мркоњић или Обрадовић има сасвим лепо да прођу.

U pravu si, Ja sam se ispalila kad sam postavljala ovu temu, Tad sam jos bila neiskusna :mrgreen:
SPS je super :D. Cak sam se razmisljala da odem u njih umesto LDP-a. A Ivica dacic je bas onako dobar ministar :D. Nego nesto im se ne slazem sa ovim prgoramom i tako time, pa ne znam koliko ce da traju
 
Не знам да ли се зезаш или си озбиљна али десет пута више ти се исплати да одеш у СПС него у ЛДП. Знам људе који су били социјалисти (има их код мене пуна странка) и неке који то још увек јесу и мислим да њихови чланови имају више простора за индивидуализам од чланова ЛДП-а а притом имају и прилично активну омладину и далеко бољу организацију. И сигурно ће дуже трајати - можда не порасту као странка али ће на овом нивоу бити још годинама јер њихове гласаче нема ко да отме (осим ако се не развију Покрет социјалиста и НКПЈ а мислим да неће јер немају средстава) док ЛДП ако не пређе цензус следећи пут нема светлу будућност (а Борис им мало по мало купи гласаче). Прошли пут на изборима (у мају) су до поноћи покушавали да утврде да ли уопште имају цензус (по узорку РИК-а нису имали па се после испоставило да су оманули за мало) а од тада су још ослабили.

СПС иначе има јако чудне присталице - деведесетих нико није хтео да призна да је за Слобу а они увек побеђивали :D Сигурна сам да и сада многи гласају а стиде се да признају (међу њима и моја мама).
 
Не знам да ли се зезаш или си озбиљна али десет пута више ти се исплати да одеш у СПС него у ЛДП. Знам људе који су били социјалисти (има их код мене пуна странка) и неке који то још увек јесу и мислим да њихови чланови имају више простора за индивидуализам од чланова ЛДП-а а притом имају и прилично активну омладину и далеко бољу организацију. И сигурно ће дуже трајати - можда не порасту као странка али ће на овом нивоу бити још годинама јер њихове гласаче нема ко да отме (осим ако се не развију Покрет социјалиста и НКПЈ а мислим да неће јер немају средстава) док ЛДП ако не пређе цензус следећи пут нема светлу будућност (а Борис им мало по мало купи гласаче).

СПС иначе има јако чудне присталице - деведесетих нико није хтео да призна да је за Слобу а они увек побеђивали :D Сигурна сам да и сада многи гласају а стиде се да признају (међу њима и моја мама).

Pa u mojoj opstini oni su u rasulu... Ja bi morala da cekam do sledecih izbora da se nesto desi... Ne znam, meni je bitno za sada samo da dodjem do republickog nivoa.. Ai ne znam dal bi me primili sad kad sam vec usla u LDP :mrgreen:
A inace politika SPS-a je veliki problem, ako imas vremena uzmi procitaj 6ti i 7 mi kongres veruj mi videcs mnogo stvar koje bas i nisu najbolje :D. Inace oni su mi nudili nesto u fazonu predsednika omladine opstinske ali omladine buklvano nema :mrgreen:.
 
Pa u mojoj opstini oni su u rasulu... Ja bi morala da cekam do sledecih izbora da se nesto desi... Ne znam, meni je bitno za sada samo da dodjem do republickog nivoa.. Ai ne znam dal bi me primili sad kad sam vec usla u LDP :mrgreen:
A inace politika SPS-a je veliki problem, ako imas vremena uzmi procitaj 6ti i 7 mi kongres veruj mi videcs mnogo stvar koje bas i nisu najbolje :D. Inace oni su mi nudili nesto u fazonu predsednika omladine opstinske ali omladine buklvano nema :mrgreen:.

Примили би те сигурно и у СПС и било где другде. Није неморално да члан странке промени став (или да се промени став и понашање странке) па да човек негде пређе - по мом мишљењу у реду је и да особа промени и десет странака ако је у свакој из убеђења и поштено ради. Ужасавам се само људи који иду из странке у странку да би остали на власти и неком положају (знам једног типа што је ишао овим редом СПС-ЈУЛ-ПСС-ДСС-ДС и то да би му странке тражиле посао :roll:). Такође су ми одвратни људи који странку воде а онда побегну негде другде (типа Томислав Николић) јер онда испадне да човек има проблем са оним што је он радио а не са оним што су радили други.

Ако хоћеш брзо да дођеш до републичког нивоа бежи и од ЛДП и од СПС :mrgreen: Они толико мало функција и места добијају да ћеш се начекати годинама док не добијеш приоритет и не поставе те негде. Мало места, превише кандидата и онда боље прођу маторији и они који су ту дуже. Видиш да им је Биљана Србљановић била кандидат за градоначелника и једна од истакнутијих чланова па јој на крају ништа нису нашли, наљутила се и отишла. Ако хоћеш брзо да напредујеш иди у странку која добија много на изборима, лакше ћеш проћи ;)

Само не знам који је вама младима фазон да толико журите. Има времена, полако :lol: Ево и моја сестра је тако запела да буде посланик и да се кандидује у следећем сазиву а није пуно старија од тебе :roll:
 
Poslednja izmena:
Примили би те сигурно и у СПС и било где другде. Није неморално да члан странке промени став (или да се промени став и понашање странке) па да човек негде пређе - по мом мишљењу у реду је и да особа промени и десет странака ако је у свакој из убеђења и поштено ради. Ужасавам се само људи који иду из странке у странку да би остали на власти и неком положају (знам једног типа што је ишао овим редом СПС-ЈУЛ-ПСС-ДСС-ДС и то да би му странке тражиле посао :roll:). Такође су ми одвратни људи који странку воде а онда побегну негде другде (типа Томислав Николић) јер онда испадне да човек има проблем са оним што је он радио а не са оним што су радили други.

Ако хоћеш брзо да дођеш до републичког нивоа бежи и од ЛДП и од СПС :mrgreen: Они толико мало функција и места добијају да ћеш се начекати годинама док не добијеш приоритет и не поставе те негде. Мало места, превише кандидата и онда боље прођу маторији и они који су ту дуже. Видиш да им је Биљана Србљановић била кандидат за градоначелника и једна од истакнутијих чланова па јој на крају ништа нису нашли, наљутила се и отишла. Ако хоћеш брзо да напредујеш иди у странку која добија много на изборима, лакше ћеш проћи ;)

Само не знам који је вама младима фазон да толико журите. Има времена, полако :lol: Ево и моја сестра је тако запела да буде посланик и да се кандидује у следећем сазиву а није пуно старија од тебе :roll:

Pa pazi iams tu logiku, A imas drugu logiku da stranke poput DS-a npr, kod njih je to sve vec navuceno na vlast. Tu dolazi djubrad sada koja hoce da stice rankove. Mislim oni jesu jaki i sve.. ali ono Mislim da je tu mozd aprezasicenost.. Pa samo kod nas na opstini ima oko 1000 omladinaca :mrgreen: u DS-u. A SPS-u nema nicega :D. Znaco samo ja imam :mrgreen: Mogu da kazem opstina- to sam ja :D. Ali opet SPS nije na opstinskom nivou u vlasti i to je roblem.
2) Pa ja posto planiram da budem neki DR psihologijem, tako nesto Kontam da mog da doprinesem zemlji zato i hocu republicku karijeru, a zuri mi se zato sto tream da naucim toliko mnogo stvari :D.
3) Pa i ja sam za sada samo u fazonu da ostanem na vlasti :mrgreen: zvuci glupo ali tako je. Posto sad sam nula na svim mestima onda moram da uzimam sta mi se daje :D...
Ne znam komplikovano je to sve.. AI plasi me ta politika SPS-a ne deluje mi iskrena :D
 
Па пази - ту ти је доста и ствар среће и тога кад си дошла у странку и ко те у њој подржава. Ако улетиш у странку која се распада или је у кризи и од њих после нешто буде сигурно ће знати да цене што си дошла кад је било најгоре. Барем је код нас тако и овде који сада долазе (па макар то били повратници из СНС) чувамо као мало воде на длану. А опет можеш да се зезнеш невиђено и да се здружиш се кретенима који ће повући у пропаст и себе и тебе. Мислим да је најбољи почетак улетети у странку у оснивању и бити ту од првог дана али нажалост код нас више нема тих могућности - бројно стање странака је утврђено и ту се ништа неће мењати неко време.

Поента је да сама одлучиш шта ти више лежи (срећа па већ знаш на чему си мање-више) а мој став је да је нормалније да будућу др. психологије воде проф. др. из области психијатрије и један интелигентан тип попут Дачића него пропали гимназијалац и студент права који је из једне странке већ избачен због кретенизма и превеликих апетита.
 
Ne bre fixa nego za politicara pravednika, a potom da evolviram u borca svetog. Koji je poslat da spasi ovaj svet, I naravno da postanem najjaca na svetu i tako to :D
 
Па пази - ту ти је доста и ствар среће и тога кад си дошла у странку и ко те у њој подржава. Ако улетиш у странку која се распада или је у кризи и од њих после нешто буде сигурно ће знати да цене што си дошла кад је било најгоре. Барем је код нас тако и овде који сада долазе (па макар то били повратници из СНС) чувамо као мало воде на длану. А опет можеш да се зезнеш невиђено и да се здружиш се кретенима који ће повући у пропаст и себе и тебе. Мислим да је најбољи почетак улетети у странку у оснивању и бити ту од првог дана али нажалост код нас више нема тих могућности - бројно стање странака је утврђено и ту се ништа неће мењати неко време.

Поента је да сама одлучиш шта ти више лежи (срећа па већ знаш на чему си мање-више) а мој став је да је нормалније да будућу др. психологије воде проф. др. из области психијатрије и један интелигентан тип попут Дачића него пропали гимназијалац и студент права који је из једне странке већ избачен због кретенизма и превеликих апетита.


Hmm A Radikali? kontam da su i oni u raspadu :mrgreen:? Jel njima trebaju mladi vladari sveta buduci? I kako bi uopste to funkcionisalo? I da jel imas negde na netu da mi das njihov plan i program i politiku? Ako nije prob. Njih sam jedinoz aobisla. A seselj je bas simpa lik :D
 
У Пожаревцу на обележавању 11.марта, дана када је убијен Милошевић
се могло (да је ко ХТЕО) видети колико руководство СПС,
има присталица ??!
Скоро па никога!
(Они који су у огромном броју дошли, учинили су то
из поштовања само према Милошевићу!!!)


А, они, који су дошли у име Дачића да положе цвеће нису смели да прођу
кроз народ до капије, него су ишли около,....

Било је много новинара, Тв камера,..али на нашим медијима се НИШТА од
стварнога онога није јавности приказало.

Овај пут, да би заштитили ваљда Дачића (читај жуте и осталу власт)
 
Hmm A Radikali? kontam da su i oni u raspadu :mrgreen:? Jel njima trebaju mladi vladari sveta buduci? I kako bi uopste to funkcionisalo? I da jel imas negde na netu da mi das njihov plan i program i politiku? Ako nije prob. Njih sam jedinoz aobisla. A seselj je bas simpa lik :D

Још ће да испадне да те врбујем :lol:
Имам све, наћи ћу па ћеш добити на ПМ. Само нам је програм мало епохално и драмски срочен, треба нам нови под хитно :lol:
 

Back
Top