Spremaju rezoluciju o genocidu u Srebrenici: Vučić - sponzori su zamislite Nemačka i Ruanda!

Gledajmo to ovako ko nije glasao na stetu srba.

Grcka - Kolijevka demokratije
Brazil - Simbol multikulturalnosti
Kuba - Primjer slobodarskog naroda ,Cegevara
Indija - Primjer duhovnog naroda
Kina - Duhovnjaci
Vietnam - Zrtve rata
Kongo - Najvece zrtve u istoriji covjecanstva uz Asteke
Argentina - Rodna zemlja Cegevare
uzdzani?
Isto kao da su glasali.
 
Kako pušiona kad je 84:19? Skoro sve komšije glasale protiv nas, jeste to više njihova sramota nego naša, ali to je realnost, sami smo trenutno na Balkanu. Okruženi jadnim vazalima koji nemaju svoje ja.

Realno mi smo danas našutirani, ovo samo pokazuje da treba da ćutimo i čekamo svoju šansu. Pozitivno je što je ovde Vučić baš pokazao svoju nebitnost, nakon velike pompe oko Xija.
Овакве резолуције се не усвајају на овај начин.Превише је уздражних и оних који се просто нису појавили.
Ови што су стриктно гласали НЕ су углавном сигурица и поводом осталих интереса Србије.
Европа када кажем Европа мислим пре свега на НАТО је мање више овдје највише попунила већину гласова и неколико сигурица САД сателита.
То смо мање више знали.Лијепо је да се потврдило ко нам жели све најгоре у политичком смислу. :lol:
Наравно да народи у овим државама благе везе немају шта се десило у Сребреници.
 
Овакве резолуције се не усвајају на овај начин.Превише је уздражних и оних који се просто нису појавили.
Ови што су стриктно гласали НЕ су углавном сигурица и поводом осталих интереса Србије.
Европа када кажем Европа мислим пре свега на НАТО је мање више овдје највише попунила већину гласова и неколико сигурица САД сателита.
То смо мање више знали.Лијепо је да се потврдило ко нам жели све најгоре у политичком смислу. :lol:
Наравно да народи у овим државама благе везе немају шта се десило у Сребреници.

Kuba a posebno Kongo je pokazao pravo lice Un,i taj glas protiv je najveca pobjeda,jer narod koji je dozivio najveci genocid u istoriji covjecanstva uz indijance je glasao u korist srba.Svi ovi drugi glasovi mogu biti ovako onako gledani ali kada Kuba Vietnam i najbitnije Kongo glasaju u tvoju korist,to je pobjeda jer interes je od danas do sjutra, ovo je glas tlacenih,glasovi kolonijalnih sila i njihovih poslusnika nema legimitet
 
Kuba a posebno Kongo je pokazao pravo lice Un,i taj glas protiv je najveca pobjeda,jer narod koji je dozivio najveci genocid u istoriji covjecanstva uz indijance je glasao u korist srba.Svi ovi drugi glasovi mogu biti ovako onako gledani ali kada Kuba Vietnam i najbitnije Kongo glasaju u tvoju korist,to je pobjeda jer interes je od danas do sjutra, ovo je glas tlacenih,glasovi kolonijalnih sila i njihovih poslusnika nema legimitet
Укратко резолуција о геноциду би требало да буде врхунац наше самопознаје у смислу спречавања сваке будуће радње сличне овој.
Како Сребреница и није геноцид, како је представник муслимана прекршио Устав БИХ и без сагласности осталих чланова Предсједништва покренуо овакву причу, све иде у прилог тези да ће она само донијети нове подјеле што смо и видјели на гласању.Подјеле између муслимана, подјеле у виду снажне мултиполарности на дјелу и шта добијамо?Добијамо један булшит у режији Њемачке.Еј Њемачка прича о геноциду. :lol:

Па стварно то је за једне васпитне шамаре, надам се РУСКЕ. ;)
 
Укратко резолуција о геноциду би требало да буде врхунац наше самопознаје у смислу спречавања сваке будуће радње сличне овој.
Како Сребреница и није геноцид, како је представник муслимана прекршио Устав БИХ и без сагласности осталих чланова Предсједништва покренуо овакву причу, све иде у прилог тези да ће она само донијети нове подјеле што смо и видјели на гласању.Подјеле између муслимана, подјеле у виду снажне мултиполарности на дјелу и шта добијамо?Добијамо један булшит у режији Њемачке.Еј Њемачка прича о геноциду. :lol:

Па стварно то је за једне васпитне шамаре, надам се РУСКЕ. ;)

Narod svijeta se nista nije promjenio imaju istu logiku razmisljanja kao i u WW2.Vecinski narod svijeta kao i Balkana je podrzavao Njemacku na pocetku, jer ih nije zanimalo ko je u toj prici fasista a ko humanista i borac za slobodu,narod je uvijek bio na strani onoga ko je po njihovom misljenju bio jaci i za kog su vjerovali da bi u potencijalnom sukobu bio jaci.Vecina je vjerovala da ce Njemacka u WW2 biti pobjednik rata,e posle im je bila losa procjena i kada su vidjeli da ipak ce rusi dobiti rat i da je to pitanje samo vremena onda su preko noci svi presli na stranu rusa i takvi su bili najveci zagovornici antifasizma.Slicna logika je i danas narodi podsvjesno u strahu vjeruju da ako dodje do potencijalnog sukoba Izmedju Rusije i Zapada,da bi Rusija bila porazena i podijeljena.Tako da kada danas cujes price o WW 2 svi se kobajagi utrkuju da dokazu da su bili antifasisti,covjek bi rekao da su 90 posto bili antifasisti,a prava istina je da je 90 posto ljudi bilo uz Njemacku.Tako je i danas 90 posto ljudi ne zanima jel Zapad dobar ili los,da li su imali kolonije ili ne,oni samo se vode logikom oni su najaci a isti takvi bi sjutra najvise pljuvali taj Nato da Nato u buducnosti izgubi moc i postane slab i nebitan.To je surova istina u WW2 vecina se ozbiljno ukljucila u tu pricu nakon Staljingrada i poraza Njemacke


Vecina je ubijedjena da je Zapad mocniji od Rusije i zato su na strani Zapada,plase se,a to je opet sve medijska manipulacija prava snaga se nikada ne moze znati kroz predvidjanja.Kao kada se kladis na fudbalsku utakmicu pa mislis da je neki tim blagi favorit a oba su jaka i onda sav ulog na favorita e ali ako na poluvrmenu tvoj favorit gubi 0 2 onda ces uzivo da se pokrivas da probas da smanjis minus
 
Poslednja izmena:
E sada kada gledate komsijske zemlje Srbije njima je bitno da budu sigurni kao narod a ne slobodni iako se pozivaju na demokratiju,jer u sustini oni nemaju slobodu i sami su toga svjesni ali se plase slobode kao djavo krsta jer sloboda koliko je lijepa toliko i nosi rizike sa sobom,oni nemaju svoj stav nazalost a i moraju da slusaju strane ambasade nemaju cak ni spoljnopoliticki stav.Oni samo formalno kobajagi izvrsavaju neku normu gdje oni tekst sami ne pisu nego to rade ambasade za njih.Sve ja to razumijem idu logikom nisu mocni jaki a opet Nato jeste zastita jaka i sigurnost ali za li je to vrijedno slobode.Srbija moze biti siromasna al je slobodna zemlja,narod je demokratski.Svako iznosi stav bez dlake ne jeziku.Ljudi u zivotu uvijek biraju 2 puta,put slobode ili put sigurnosti.Put sigurnosti je po meni uvijek tezi jer se placa poslusnoscu i raznim frustracijama i neslobodama.Narodi koji se vode logikom budi uz jaceg to rade iz straha oni su kao covjek koji je pun fobija ili kao neki hiponhondar koji ce se brinuti uvijek o svojoj sigurnosti i zdravlju al nema slobodu i zivot mu je gori nego onom koji ima slobodu


Covjek ili narod koji zeli da bude slobodan on je svoj i nece stati nikada na stranu jaceg

Covjek koji zeli da bude siguran on ce uvijek birati da bude na strani jaceg,a cijena koju mora da plati je da ne bude svoj i da pobjegne od svoje sustine.Zato su strahovi uvijek kontra slobodi


Licno mi je te zemlje nekako zao,jer su kao narodi neslobodni, imaju samo lijepo obojane zgrade i na glavi zastavi demokratije.Zato svi oni vole da dodju u Beograd zato sto se tu osjecaju slobodno a ne zato sto je Beograd najbogatiji grad svijeta, jer srbi su slobodan narod nebitno kakva je vlast, nijedna vlast ne moze da programira srbe da zive neslobodno i da ih sprijeci da kazu ono sto misle.Zapad to ne razumije oni bi da programiraju srbe kao druge narode a ne kapiraju da ni vlast u Srbiji to nije mogla nikad a kamoli oni


Uvijek ce da vas 1000 puta u zivotu manje kosta cinjenica da ste covjek koji ide kroz zivot govoreci ono sto misli bez dlake na jeziku,takva zivotna filozofija sto na umu to na drumu uvijek ce da vas kosta vise u zivotu u bilo kojoj drugoj drzavi sem u Srbiji I to je problem komsijskih drzava glavni a generalno problem i svih evropskih zemalja


Zakljucak - Nisu slobodni,sta im znaci forma kada nemaju sustinu
 
Poslednja izmena:
Evo javljaju se sami.
Samoidentifikacija...
IMG_20240523_190915.jpg
 
Mozes ti da citas 100 puta i nista. Ne pripadas podneblju na kom je napisano i koje opisuje.
Ne znas ti nista o meni...nazalost.
Dalji preci su mi iz CG, sa tog podneblja.

Ali, sta tebi da pricam, to znas sta znas...

Da ste Njegosevi Srbi ne bi cutali na priznaje Kosovo i ne bi dopustili da antosrpstvo postage drzavna ideologija u CG. Nesoji ste, ne vredi vam podneblje nista, ama nista.. Ja bolje razumem Njegosa od tebe, pa mozes da budes rodjen na kom podneblju hoces.
 
Ne znas ti nista o meni...nazalost.
Dalji preci su mi iz CG, sa tog podneblja.

Ali, sta tebi da pricam, to znas sta znas...

Da ste Njegosevi Srbi ne bi cutali na priznaje Kosovo i ne bi dopustili da antosrpstvo postage drzavna ideologija u CG. Nesoji ste, ne vredi vam podneblje nista, ama nista.. Ja bolje razumem Njegosa od tebe, pa mozes da budes rodjen na kom podneblju hoces.
U CG ima oko 20% ± 2% Njegoševih Srba.
 
Ne znas ti nista o meni...nazalost.
Dalji preci su mi iz CG, sa tog podneblja.

Ali, sta tebi da pricam, to znas sta znas...

Da ste Njegosevi Srbi ne bi cutali na priznaje Kosovo i ne bi dopustili da antosrpstvo postage drzavna ideologija u CG. Nesoji ste, ne vredi vam podneblje nista, ama nista.. Ja bolje razumem Njegosa od tebe, pa mozes da budes rodjen na kom podneblju hoces.
Mi cutali nijesmo nego smo zakrvili kad je Crna Gora priznala Kosovo. Bilo je i mrtvih. Nego kad je Srbija priznala vi ste cutali i gledali farmu. Tako da pokri se usima i zavezi. Posljednji ste koji mozete da spocitavate nekome nesto.
 
Mi cutali nijesmo nego smo zakrvili kad je Crna Gora priznala Kosovo. Bilo je i mrtvih. Nego kad je Srbija priznala vi ste cutali i gledali farmu. Tako da pokri se usima i zavezi. Posljednji ste koji mozete da spocitavate nekome nesto.

Crna Gora se tim potezom osramotila a to sada moze da se pravda na hiljadu nacina,samo koliko crnogoraca zivi u Beogradu itd.A danasnji crnogorci su mnogi zadojeni mrznjom prema srbima jer se to planski radi,zar ne vidis da si sa tim stavom izmanipulisan.Crna Gora jedino pravog i istinskog prijatelja moze traziti u Srbiji,ako mislis da su ti svi drugi braca a samo srbi su problem debelo si izmanipulisan.Cak i pricas jezikom kojeg srbi perfektno razumiju
 
Сваки пут се изненадим колико људи у Србији заправо не знају о политичким прилика у МНЕ, чак блиској родбини морам ствари да објашњавам.
1- СРБИ у Мне су мањина 28, нешто % по последњем попису, сада могуће да бити не више од 35%. Остало је још 10% Црногораца који говоре српски и не мрзе Србе, али ове ствари виде као углавном као Спајић, лично вјероватно не би гласали за ову резолуцију. Такође и осуђују и злочине над Србима, али Сребреницу. Остатак народа иде кажем не воле Србе до отворене мржње свега на слово с, и на сам помен резолуције о Јасеновцу у Скупштини поскакали.
2- СРБИ могу да бирају само да каже између лошег попут што се десило, и зла које би ово још грђе урадили, а прогону Срба на све начине да не говорим. Да сви Срби гласају једну партију опет морао да бираш између овога.

Срби једини и буне, али Срби у држави гдје су огромана мањина не могу мијењати спољну политику која се одређује далеко од Подгорице.
 

Back
Top