Sponzorushe undercover

Znamo svi da postoje sponzorushe. Ali isto tako postoje devojke koje kao to nisu, a ovamo pogledom upijaju sav kesh koji imate u novchaniku, preki pogledi kad trazite sitnish da platite tachno rachun, boze moj doshla drugarica za sto, plati i njoj. Ja mislim da su sponzorushe mnogo iskrenije, sa njima znash odmah u pochetku na chemu si, nema iznenadjenja...a ovo dragi volim te dok god si galantan treba motkom tuci sve u 16.

Pa,svako normalan odmah moze da uoci sa kakvom devojkom ima posla.Meni su postenije one,uostalom kao i prostitutke,pa i sponzoruse,koje odmah jasno i bez foliranja stave do znanja ko su i sta su,sta rade,cime se bave i sta ocekuju od "zivota".Ne podrzavam tako nesto(jer svi/sve smo mi necega zeljni,pa nismo sve sponzoruse,ne obijamo banke i nismo krimninalci),ali i ne osudjujem.Svako se bori u zivotu,na nacin,na koji misli da je ispravan.Sve ima u zivotu svoju cenu,pa i nacin na koji one to rade,i kako dolaze do stvari koje zele,a koje danas mnogi sebi ne mogu da priuste.E,sad..nekome je lakse odabrati taj put,bez mnogo truda i muke,pa je bas briga sta ko misli i kaze,a neko odabere drugaciji put..Put koji samo vrednim trudom,marljivoscu,obrazovanjem i kucnim vaspitanjem,dovodi do sigurnog uspeha u zivotu...Kad-tad.:)

Znamo svi da postoje sponzorushe. Ali isto tako postoje devojke koje kao to nisu, a ovamo pogledom upijaju sav kesh koji imate u novchaniku, preki pogledi kad trazite sitnish da platite tachno rachun, boze moj doshla drugarica za sto, plati i njoj. Ja mislim da su sponzorushe mnogo iskrenije, sa njima znash odmah u pochetku na chemu si, nema iznenadjenja...a ovo dragi volim te dok god si galantan treba motkom tuci sve u 16.

A tebe treba vezati na kratko:roll:

kad dodje i drugarica zakoju trebash da budesh galantan ti lepo kazi da morash do toaleta pa na zadnji izlaz :per:

Back