Spisak 3287 ubijenih Srba Srebrenice.........

skarfejs:
U jednom postu, sam predlozio, da se zabrani zloupotreba imena Milice Rakic, i da se zabrani nekusno pominjanje njenog imena, uz obavezan pridev "Mala", od strane besramnih Radikala i SPSovaca, kojima to jadno dete i njena sudbina sluze kao sredstvo sticanja politickih poena......
Pa to je SPS/SRS prvo zakuvas ratove i posvadjas se sa svim svojim susedima a onda kao zalis zrtve za koje su odgovorni isto koliko i sami dzelati.
@Kosovka devojka Bilja ne zovem ja zrtve politickim poenima vec ih radikali tako shvataju i trude se da ih pretvore u glasove .Mislis da ce njima biti lakse ako im se imena vuku po forumu ?
 
al bundy:
Pa to je SPS/SRS prvo zakuvas ratove i posvadjas se sa svim svojim susedima a onda kao zalis zrtve za koje su odgovorni isto koliko i sami dzelati.
@Kosovka devojka Bilja ne zovem ja zrtve politickim poenima vec ih radikali tako shvataju i trude se da ih pretvore u glasove .Mislis da ce njima biti lakse ako im se imena vuku po forumu ?
Ja sam navela IZVOR informacija, odnosno onih koji su spisak prezentovali javnosti.
Ako sam ih time zloupotrebila, greh na moju dussu.
P.S. Ova dva gospodina koja se javljaju na temu, neka znaju da su na ignore, ne znam sta pisu (mogu da pretopostavim) tako da sam bar malo postedjena napada da ja zloupotrebljavam zrtve.
Uz izvinjenje, sto se kaze- nije kriv onaj koji je prdnuo, nego onaj koji je cuo.
Tako, da pruzimam na sebe "krivicu" :roll:
 
Fincher:
Sramotno je ovo radikalko biljo.
dijagnozo u ljudskom obliku,kako te nije stid i sram.pozajmi od prvog prolaznika pedeset dinara i onda mu plati da te isamara,mozda se osvestis bollesti koju nosis u toj naopacke postavljenoj glavi.kako se ispod ovih imena usudis uopste logovati kada znas da ti je
eliminisan ventil iz glave koji sprecava izlivanje fekalija po svemu i svacemu.ako ti na to nisu skrenuli paznju imbecili ciju politiku proteziras,onda pitaj roditelje,da li si normalan za komunikaciju i ponasanje u drustvu. :evil: :evil: :evil:
 
al bundy:
Pa to je SPS/SRS prvo zakuvas ratove i posvadjas se sa svim svojim susedima a onda kao zalis zrtve za koje su odgovorni isto koliko i sami dzelati.
@Kosovka devojka Bilja ne zovem ja zrtve politickim poenima vec ih radikali tako shvataju i trude se da ih pretvore u glasove .Mislis da ce njima biti lakse ako im se imena vuku po forumu ?

У овој теми се не говори о томе КО је закувао ратове и КО је посвађао народ - срам те било битанго једна.........овде се говори од

3287 убијених Срба из Сребренице и околине

За смрт тих недужних цивила сваки нормалан човек тражи правду !


п.с. Да не би можда хтео ти и теби слични да забраните Србима да уопште и
помињу невино страдале сународнике Србе, срам те било !



Бог да им душу прости !

А злочинцима и њиховим помагачима и овдашњим
подржаваоцима - да Бог да вечно горели у Паклу ! :roll:
 
veKsla:
dijagnozo u ljudskom obliku,kako te nije stid i sram.pozajmi od prvog prolaznika pedeset dinara i onda mu plati da te isamara,mozda se osvestis bollesti koju nosis u toj naopacke postavljenoj glavi.kako se ispod ovih imena usudis uopste logovati kada znas da ti je
eliminisan ventil iz glave koji sprecava izlivanje fekalija po svemu i svacemu.ako ti na to nisu skrenuli paznju imbecili ciju politiku proteziras,onda pitaj roditelje,da li si normalan za komunikaciju i ponasanje u drustvu. :evil: :evil: :evil:

Оно прво је најбољи опис Ирејсрхеда Ђ. Ковјенића који сам до сада видео.
Безвезе је да га питаш како га није срам, он је на списак жртви "Олује", лаконски одговорио да Крајина није требало ни да постоји :-x :-x :-x
Оно за шамарање би му био добар предлог, а родитељи баш ме занима шта би му рекли... Мада васпитање је приватно власништво и стиче се у породици. :arrow:
 
eremita:
У овој теми се не говори о томе КО је закувао ратове и КО је посвађао народ - срам те било битанго једна.........овде се говори од

3287 убијених Срба из Сребренице и околине

За смрт тих недужних цивила сваки нормалан човек тражи правду !


п.с. Да не би можда хтео ти и теби слични да забраните Србима да уопште и
помињу невино страдале сународнике Србе, срам те било !



Бог да им душу прости !

А злочинцима и њиховим помагачима и овдашњим
подржаваоцима - да Бог да вечно горели у Паклу ! :roll:
A jel pitao neko porodice zrtava da se njihova imena koriste ovde na forumu ?Njihovo pisanje ovde im nece doneti pravdu niti ce se Naser vratiti od sramote u Hag .
 
al bundy:
A jel pitao neko porodice zrtava da se njihova imena koriste ovde na forumu ?Njihovo pisanje ovde im nece doneti pravdu niti ce se Naser vratiti od sramote u Hag .

Да породице жртава имају нешто против НИКАДА И НЕ БИ ДАЛИ ИМЕНА СВОЈИХ НАЈМИЛИЈИХ УДРУЖЕЊУ које се бори за правду, које се бори за истину о Србима, које се бори за казну злочинцима.

Да је части и морала ОВАЈ СПИСАК ОД 3287 ИМЕНА НЕВИНИХ ЖРТАВА СРБА БИО БИ ИЗЛОЖЕН ПО ЦЕЛОЈ СРБИЈИ, свуда где постоји место за плакат, био би залапљен на свакој *ебеној амбасади у Београду, на сваким вратима НВО и странака у Србији - на сваком сајту овога света С В У Д А ... СА ПОЗИВОМ
ДА ТРАЖИМО МИР И ПОКОЈ ЖРТВАМА И ЗАДОВОЉЕЊЕ ПОРОДИЦАМА НАСТРАДАЛИХ.ТАКО ШТО ЋЕ ЗЛОЧИНЦИ БИТИ ОСУЂЕНИ!
 
eremita:
Да породице жртава имају нешто против НИКАДА И НЕ БИ ДАЛИ ИМЕНА СВОЈИХ НАЈМИЛИЈИХ УДРУЖЕЊУ које се бори за правду, које се бори за истину о Србима, које се бори за казну злочинцима.

Да је части и морала ОВАЈ СПИСАК ОД 3287 ИМЕНА НЕВИНИХ ЖРТАВА СРБА БИО БИ ИЗЛОЖЕН ПО ЦЕЛОЈ СРБИЈИ, свуда где постоји место за плакат, био би залапљен на свакој *ебеној амбасади у Београду, на сваким вратима НВО и странака у Србији - на сваком сајту овога света С В У Д А ... СА ПОЗИВОМ
ДА ТРАЖИМО МИР И ПОКОЈ ЖРТВАМА И ЗАДОВОЉЕЊЕ ПОРОДИЦАМА НАСТРАДАЛИХ.ТАКО ШТО ЋЕ ЗЛОЧИНЦИ БИТИ ОСУЂЕНИ!
Pa bilo bi prikladnije da im podignu neki spomenik .
 
eremita:
Да породице жртава имају нешто против НИКАДА И НЕ БИ ДАЛИ ИМЕНА СВОЈИХ НАЈМИЛИЈИХ УДРУЖЕЊУ које се бори за правду, које се бори за истину о Србима, које се бори за казну злочинцима.

Да је части и морала ОВАЈ СПИСАК ОД 3287 ИМЕНА НЕВИНИХ ЖРТАВА СРБА БИО БИ ИЗЛОЖЕН ПО ЦЕЛОЈ СРБИЈИ, свуда где постоји место за плакат, био би залапљен на свакој *ебеној амбасади у Београду, на сваким вратима НВО и странака у Србији - на сваком сајту овога света С В У Д А ... СА ПОЗИВОМ
ДА ТРАЖИМО МИР И ПОКОЈ ЖРТВАМА И ЗАДОВОЉЕЊЕ ПОРОДИЦАМА НАСТРАДАЛИХ.ТАКО ШТО ЋЕ ЗЛОЧИНЦИ БИТИ ОСУЂЕНИ!
Porodice zrtava su pomogle i upotpunjavale spisak svojih namilijih koji su pobijeni, bas zato da se iznesu u JAVNOST, da ostane neko svedocanstvo, kad vec nema pravde!
Ja sam se i nadala osporvanju, ali, na ovakav nacin, nisam-cak ni ja :roll:
Pozz za Eremitu
 
Plava Bilja:
Porodice zrtava su pomogle i upotpunjavale spisak svojih namilijih koji su pobijeni, bas zato da se iznesu u JAVNOST, da ostane neko svedocanstvo, kad vec nema pravde!
Ja sam se i nadala osporvanju, ali, na ovakav nacin, nisam-cak ni ja :roll:
Pozz za Eremitu

biljo,ne trebas se iscudjavati kretenoidnih dobacivanja,"ljudi" samo odradjuju honorar uz naknadu, `ladan burek i topli jogurt.
 
Ne mogu da verujem!!!
Pa, za ove pobijene NIKO ne odgovara?!!
Jos optuzuju za iznosenje imena pobijenih, to je neverovatno!
Jos jedna infomracija:
Boracka oranizacije Republike Srpske, Savez logorasa Republike Srpske, UDRUZENJE PORODICA ZRTVA RATA (velikim slovima zbog nevernih toma) i Centar za istrazivanje zlocina nad srspkim narodom, pozivaju sve one koji mogu pomoci da se spisak upotpuni, da se jave bar jednoj od nabrojanih organizacija sa podacima!
 
Natasa Kandic je snimak petoro pobijenih muslimana vrtela danima ovde u Srbiji, svetu, Haskom tribunalu, i krivci su pohapseni i osudjeni na kazne koje neki nece zivi ni docekati da odsluze!
Sad cuti (bar da cuti) nalazi opravdanja za Nasera Orica............!
Procitah na jednom forumu, sin Natase Kandic koji se skoluje u Americi (otkud li) oseca se prilicno "neprijatno" zbog angazovanosti njegove majke na satanizaciji Srba!
Bar neka pravda, ako je istina da se on uopste oseca "neprijatno" kad ima sve sto prosecan Srbin ne bi imao da prozivi jos sto zivota!
 
pilgrim_kg:
A da su bar jedini koji su umrli kao zrtve bolesne politike i j**enog rata...
Nego nisu, i ima ih jos.Ja necu da komentarisem svaka rec je suvisna...
Valjda je zemlja Srbija nesto naucila iz ovoga....Slava im.
Nazalost njih ni presuda od 40 godina nece vratiti, ali 2, pa plus jos odsteta..
Strasno, zaista...
lepo rece pilgrim...ali niko ne bi ni poveo razgovor o ovome, barem niko normalan, da nam se ne gura viljuška u oko i još ti je ovakve dileje sa bosanskih i hr,. foruma zavrcu. sta je taj smrad radio po bratuncu starcima i deci a ujutru se preoblacio i izigravao sa svojim koljacima mirotvorce pod zastitom UN-a, to je za svaku osudu... nadam se da nece jos dugo uzivati na cistom vazduhu.
 

Back
Top