ШПИЈУНСКА АФЕРА ТРЕСЕ СРБИЈУ Британски МИ6 прислушкује Вучићев телефон!

Многи корисници овде су шпијунирани а нису свесни да јесу
Ako te špijunira Mašina, to nema nikakve veze, jer ona nije svesno biće.

Ako te prisluškuje Čovjek, on onda mora da ceo dan preslušava šta si ti reko i to mu se odražava na polni život
 
Ako te špijunira Mašina, to nema nikakve veze, jer ona nije svesno biće.

Ako te prisluškuje Čovjek, on onda mora da ceo dan preslušava šta si ti reko i to mu se odražava na polni život

Не постоји тај Човјек који би икад имао стрпљења да прислушкује друга Алексу Џеј.
 
Ako te špijunira Mašina, to nema nikakve veze, jer ona nije svesno biće.

Ako te prisluškuje Čovjek, on onda mora da ceo dan preslušava šta si ti reko i to mu se odražava na polni život

Овде горе се полазе од две предопставке..

Да машине немају полни живот .... и да су Људи свесна бића ....
 
Овде горе се полазе од две предопставке..

Да машине немају полни живот .... и да су Људи свесна бића ....
Sad si dodatno zagorčao posao našim Tlačiteljima

images
 
:hahaha:

To si zaključio na osnovu tog tvog postupka analize činjenica???

Pa, Mito, nešto ti ta tvoja metodologija ne valja...drž se Alo-a, bićeš večno iznenađen...:per:
Ахам.......... а значи да твоја методологија ВАЉА.......хехехе....... па да чујемо ШТА ТИ ЧИТАШ И КАКВУ МЕТОДОЛОГИЈУ ИМАШ??? И чији то сендвич глабаш........
 
Ахам.......... а значи да твоја методологија ВАЉА.......хехехе....... па да чујемо ШТА ТИ ЧИТАШ И КАКВУ МЕТОДОЛОГИЈУ ИМАШ??? И чији то сендвич глабаш........

Ne jedem sendviče, imam problem sa gorušicom... :per:

A ne listam ni Informer, Alo, Kurir...imam problem sa crevima...

Nego vidim da si iznenađen što imamo zajedničku vežbu sa Bugarima i Amerikancima, pa me čudi da ti tako dobro informisan ne znaš da takvih vežbi, sa Amerikancima ili drugim NATO zemljama, ima bar 10 godišnje...evo pre 2 meseca se završila zajednička obuka i vežba američkih SEAL i naših SAJ i Kobri, ovde kod nas u Srbiji.

Trenutno se kod Bujanovca održava vojna vežba "Platinasti vuk 2019", u kojoj učestvuje nekoliko stotina NATO vojnika, uključujući Amerikance i Britance.

Pa ono, kako ti to izgleda, kuda to vodi?
 
Ne jedem sendviče, imam problem sa gorušicom... :per:

A ne listam ni Informer, Alo, Kurir...imam problem sa crevima...

Nego vidim da si iznenađen što imamo zajedničku vežbu sa Bugarima i Amerikancima, pa me čudi da ti tako dobro informisan ne znaš da takvih vežbi, sa Amerikancima ili drugim NATO zemljama, ima bar 10 godišnje...evo pre 2 meseca se završila zajednička obuka i vežba američkih SEAL i naših SAJ i Kobri, ovde kod nas u Srbiji.

Trenutno se kod Bujanovca održava vojna vežba "Platinasti vuk 2019", u kojoj učestvuje nekoliko stotina NATO vojnika, uključujući Amerikance i Britance.

Pa ono, kako ti to izgleda, kuda to vodi?
********************************************

Изгледа очигледно да нас све то води у три лепе п**де материне.......:sad2::sad2::sad2:
 
Nego zašto Mi6 prisluškuje svoje špijune?

Morate da odlučite da li je Vučić engleski špijun ili meta obaveštajne obrade MI6.

To moraš da pitaš Vučića.Zašto mediji koje on subvencioniše iz budžeta i koje on kontroliše pišu da ga špijuniraju njegovi?Čemu laž u koju će da poveruju zgrušenko i mita?Šta se postiže time?
Vučić pred naivcima ispada patriota,jer ga špijunira MI6?

Elem,još jednom se moram ismejati.Kurir provalio MI6,a ALO CIA-u :cepanje:
 
Мртви српски цивили нису проблем, то су оправдане и легитимне жртве…
КАРИКАТУРА
20:31 27.03.2019(освежено 20:47 27.03.2019)
НАТО бомбардовање Савезне Републике Југославије 1999. године било је неопходно и легитимно, изјавио је за Танјуг генерални секретар Алијансе Јенс Столтенберг.
Мртва српска деца су оправдана жртва...

„Сећања на ваздушну интервенцију 1999. године и даље су веома болна за многе, поготово за оне који су изгубили своје ближње. Ја сам изразио саучешће породицама и свима који су током те интервенције изгубили некога, на обе стране у конфликту.“
Али, према његовим речима, Северноатлантски савез је отпочео своју операцију да би „избегао хуманитарну катастрофу“, па је зато интервенција оправдана.
„У светлу ове кризе, коришћење силе је било и потребно и легитимно. Циљ НАТО-а је био да се заустави војна акција и репресија против цивила на Косову, да се избеглицама омогући повратак, а хуманитарним организацијама приступ. Операција је постигла свој циљ“, навео је Столтенберг".

https://rs.sputniknews.com/cartoons...je-NATO-civilne-zrtve-Stoltenberg-karikatura/
 
Kad je sve tako jasno ko što veliš imate priliku da ga ubedljivo porazite na izborima.

Tema nema veze sa izborima i rejtinzima,kao i gomila drugih na kojima si pisao isključivo pisao o izborima i rejtinzima...

Evo,utešiću te.Gazda će ti vladati doživotno te ćete i ti i on ćete biti prividno srećni. :mrgreen:
 
To moraš da pitaš Vučića.Zašto mediji koje on subvencioniše iz budžeta i koje on kontroliše pišu da ga špijuniraju njegovi?Čemu laž u koju će da poveruju zgrušenko i mita?Šta se postiže time?
Vučić pred naivcima ispada patriota,jer ga špijunira MI6?

Elem,još jednom se moram ismejati.Kurir provalio MI6,a ALO CIA-u :cepanje:

Ми јесмо избушени као решето, и не цури стихијски већ усмерено ...

Сами вршиоци моћи (деца комунизма) су ти који раде на томе.

Зато Србија не може ништа да уради по питању тајне дипломатије, економије, својих ресурса, реформи, итд ...

Све цури, уствари не цури, него липти ...
 
Ne postoji protokol.Sporazum je nešto najgore što je Srbija potpisala,jer njime ima gomile obaveza prema NATO-u,a NATO nema nikakve prema Srbiji.Elem,ponavljam,na šta je čuveni MI6 spao,kada ga razotkrivaju Kurir i Mita,po 20-ti put za godinu dana :hahaha:
Malo,malo,pa naši vrli novinari razotkriju planove namoćnijih obaveštajnih službi na svetu :lol: Ne treba se paliti na to.Hajde da se neko upeca na takve tekstove jednom ili dva puta,ali da se peca na njih svakih mesec dana (koliko se često pojavljuju)....
Postoji protokolarni deo u pocetku sporazuma za koji nije najjasnije sta ce tu uopste (ulazak u EU, pravo, zakoni, demokratija, manjinska prava isl.)
Za drugi deo sporazuma pogledaj tabelu, nesto je poceto, nesto u toku a nesto nije....sta su oni tu precizirali tacno to mi nikad necemo znati ili ko zna kad.
Ali to sto prebacujes Miti to je oko vojnih vezbi zajedno sa vojnicima NATO i to stoji u tom sporazumu sto se ni meni ne dopada kao i mnogo stosta jos, ali moje je uverenje da niko ne postpisuje bilo kakav sporazum da bi bio prisluskivan (ako je ova vest tj. ako su "nalazi" za tog crnogorskog portala tacni, a mozda i nisu).
Ovo je vrh!

"On je dodao da, takođe, raste opasnost od usamljenih pojedinaca koji sede u svojoj spavaćoj sobi i smišljaju nove napade i načine kako da svoje viđenje sveta nametnu drugima. "



Kad dodje kraljevina Srbija, ovakvi majmuni nece raditi za drzavu. Nece biti obavjestajnih i kontraobavjestajnih sluzbi. Kraljevinu ne zanima majmunluk.

Deluje smesno, ali kad se setimo slucaja Brejvika i sta sve tamo na zapadu ima, onda mozda i nije smesno, ali to je njihov problem.
 
Poslednja izmena:
Уколико неко заиста прислушкује Вучића, требало би да иде на терапију код истог психијатра. Грешим, много бољег, јер овоме терапија није успела. Слушање, а камоли прислушкивање АВ је озбиљан ризик за ментално здравље. Осим ако је у циљу научних истраживања.
 

Back
Top