Quantcast

ШПИЈУНСКА АФЕРА ТРЕСЕ СРБИЈУ Британски МИ6 прислушкује Вучићев телефон!

anajade

Ističe se
Poruka
2.074
Šef srpske diplomatije Ivica Dačić kaže da nema problem s tim da govori uvek sve što misli, pa čak i u slučaju da ga prisluškuju.
- Uvek sam javno govorio šta mislim. Ako me prisluškuju, mogu samo da čuju moje sočnije reči o onome što nam rade - rekao je Dačić za Kurir.

i za socne reci upucene njima pljunili milion evra..
:rotf:

Saliva

Iskusan
Poruka
5.290
Пази ! Дефиниција Елите је "подмукла". И зато Елита увек постоји, јер она води реч, дооси одлуке, ствара промену парадигме, било добру или лошу промену.

Зато се мора прецизирати : Квази-Елита.....,па Олош-Елита 2001-2012 и Анти-Елита од 2013-2019,...
Jedna srpska blogerka crtica rijaliti zvezda crtica izbeglica iz Beograda, o da, izbegla je iz Beograda,
Dakle ona gore pomenute vrlo precizno naziva - "dziberi"

I aposlutno je u pravu, uprkos svojoj, bar za mene, idiotskoj profesiji po kojoj sam je vrlo dugo i znao, onako ovlas.

bh_citadela

Buduća legenda
Banovan
Poruka
38.218
Не верујем ни једном медију - ни прорежимском ни антирежимском.... али сматрам да ћу се боље снаћи ако имам више информација са свих страна......
Mitke, to puste priču da vide ko će se uznemiriti, ko nema oraha u džepovima, svejedno mu .. a ti reaguješ panično, sumnjiv si :)

eremita

Zaslužan član
Poruka
110.363
05.06.2019. •
NEOČEKIVANA OPASNOST ZA SRBIJU!? Strana služba ove države iz regiona VRŠLJA po našoj zemlji!

Gost Jutarnjeg porograma TV Hepi bio je predsednik skupštinskog Odbora za Kosovo i Metohiju, gospodin Milovan Drecun.

Beograd na meti stranih obaveštajnih službi, srpske političare vrbuju novcem i uticajem, najaktivnije su službe NATO država, pre svega, američka i britanska, ali intenzivno rade Nemci, Hrvati i Albanci, to su bile teme razgovora voditeljskog para sa Drecunom.
- Zaboravljena je jedna služba koja je izuzetno prisutna ovde, a to je Bugarska. U vreme Sovjetskog saveza bugarska služba bila je zadužena za prljave akcije. Moja istraživanja su pokazala da je bugarska služba jako prisutna na Kosovu i Metohiji, ali posebno u Vojvodini. Kako su meni rekli, naročito među univerzitetskim profesorima. Teško se dolazi do informacije ko čini neku agenturnu mrežu neke strane službe. Albanska obaveštajna služba je decenijama radila da stvori situaciju kakva je danas na Kosovu i Metohiji. Ako želite da dođete do mreže agenata, morate pratiti tokove novca! Imate sitaciju da Tužilašto za ratne zločine u Beogradu dobija u jednom periodu kada je prethodni tužilac tamo dobijaju dosta novca kao d onacije od stranaca, na primer američke ambasade. Dođete onda do nekih dokumenata gde vi vidite da tadašnji tužilac Vukčević će jednom mesečno obaveštavati predstavnika ambasade o toko predmeta. Kako da onda to nazovete? O toku predmeta naše tužilaštvo ne sme da obaveštava nijednog stranog predstavnika - poručuje Drecun

On kaže da "naše službe prilično dobro rade" i da "mi nemamo nijednu terorističku akciju radikalnih islamista".
- Drugo, imamo uspešnu kontraobaveštajnu zaštitu predsednika Vučeća. Postoji agenturna mreža koja deluje u Srbiji i to protiv interesa Srbije, na udaru su svi koji mogu da utiču na kreiranje javnog mnjenja - poručuje Drecun.

Boris Grušenko

Ističe se
Poruka
2.880
Nego zašto Mi6 prisluškuje svoje špijune?

Morate da odlučite da li je Vučić engleski špijun ili meta obaveštajne obrade MI6.

U cemu je problem. Svi znaju da Vucic radi za MI6 koji ga je i postavijo na vlast.
Ako radis za nekoga on ima pravo i da te prisluskuje.
To se ne zove prisluškivanje već stručni nazor. Prisluškivanje je kad te oni slušaju a ti kao ne znaš.

Poslednja izmena:

eremita

Zaslužan član
Poruka
110.363
KAKO STRANE SLUŽBE DELUJU U SRBIJI: Stranci vrbuju mlade da špijuniraju za njih
04.06.2019.
Razradili sistem MI6, CIA i BND od naših kadrova prave svoje ljude. Nude im stipendije i učešće u fondovima, a zauzvrat traže usluge. Infiltriraju ih u diplomatiju, bezbednost i energetiku, tvrde stručnjaci
U Srbiji operiše nekoliko stranih službi, a najjednostavniji način delovanja je, tvrde bezbednosni stručnjaci, da od naših građana - uglavnom mladih osoba - naprave svoje ljude, koje potom infiltriraju u njima interesantne sisteme!
Strane službe su u Srbiju posebno ušle nakon 2000. i na našoj teritoriji deluju britanska MI6, američka CIA, nemački BND, a nije zanemarljivo prisustvo i turske službe, tvrdi bivši direktor beogradske policije Marko Nicović.

Svuda prisutni
- Oni od naših kadrova prave svoje ljude, i to tako što targetiraju neku mladu osobu, obrazovanu, koja govori jezike. Nude im doškolovavanje, stipendije, učešće u fondovima, rad na projektima, a vremenom počinju od njih da zahtevaju usluge. Tako ta osoba postaje njihova i ubacuju je u sistem koji je njima interesantan: diplomatiju, bezbednost, energetiku, bezbednosne službe - ističe Nicović.
Kako kaže, stranim službama su interesantne osobe koje donose odluke, političari, ali i ljude koji rade u obezbeđenju visokih funkcionera.

Zanima ih Balkan
Orhan Dragaš, direktor Međunarodnog instituta za bezbednost, kaže da su obaveštajne službe najuticajnijih zemalja sveta tradicionalno veoma aktivne na Balkanu, iako se njihov fokus vremenom menja u skladu sa ekonomskim i političkim ciljevima tih zemalja.

- Srbija je veoma interesantna za službe velikih zemalja jer to je prirodno za državu koja ima odlučujući politički i ekonomski uticaj u regionu. Zato su ovde aktivne i ruske, američke, nemačke i francuske obaveštajne službe, koje nastoje da pomognu u ostvarenju interesa svojih zemalja na ovom području - kaže Dragaš i navodi da Srbija ne treba da brine zbog delovanja stranih službi sve dok domaće službe štite interese naše zemlje, što je sada slučaj.

sirmijum

Poznat
Poruka
9.515
PAMETNI sendvicaru, kao moderator bi bar trebao da imas konstruktivne dijaloge, a ne da omalovazavas forumase i spamujes svaku temu. za tebe i onog pirgavog mandova niko nebi ni primetio da ste toliko PAMETNI da sami to ne naglasavate.
не постоји паметан сендвићар .......ево питај га и видећеш шта ће да ти каже :hahaha:

ПС јел се оно пиргави мандов односи на бабиног поданика ???

Blues Brothers

Veoma poznat
Poruka
13.759
Не верујем ни једном медију - ни прорежимском ни антирежимском.... али сматрам да ћу се боље снаћи ако имам више информација са свих страна......
Hmm sta kazu tvoji izvori o ovome...

KASNI MI, GRUDI SU MI KAO DA IMAM MLEKO, MOGU DA ME MUZU UMESTO KRAVE: Luna Đogani u PANICI da nije TRUDNA?!

anajade

Ističe se
Poruka
2.074
srbi u crnoj gori su bas na meti..
Nema dileme, razne zapadne NATO službe, među njima i britanska, vršljaju po Crnoj Gori, a na usluzi im je lokalna agentura, djelovi ANB, vlade i medija, ocijenio je Jovan Vučurović, poslanik DF-a i član Predsjedništva Nove srpske demokratije.

“Posebno su zanimljivi oni koji se predstavljaju kao ugledni članovi zajednice, a u stvari su samo agentura NATO. Vi mislite on ministar, a on samo špijun NATO:rotf:, vi mislite on diplomata, a on špijun NATO,:rotf: vi mislite on neki ugledni profesor univerziteta a on špijun NATO:rotf:, i najmanje nas brinu oni što su odavno izdali uši pod kiriju… Imamo sada vrlo opasan slučaj da lokalna agentura pruža podršku NATO službama i britanskoj službi da i oni drže na oku protivnike kriminalnog režima, “državne neprijatelje”, poslanike, i to pretežno DF, intelektualce, novinare…, kazao je Vučurović, jedan od poslanika koji je pod lupom MI6 službe.

Poruka
64.062
“Posebno su zanimljivi oni koji se predstavljaju kao ugledni članovi zajednice, a u stvari su samo agentura NATO. Vi mislite on ministar, a on samo špijun NATO:rotf:, vi mislite on diplomata, a on špijun NATO,:rotf: vi mislite on neki ugledni profesor univerziteta a on špijun NATO:rotf:
Аха. И које тајне то шпијунирају ти жбири у Црној Гори?

anajade

Ističe se
Poruka
2.074
Аха. И које тајне то шпијунирају ти жбири у Црној Гори?
zanimljivije je ovo..ministar poslanik profa a natov sendvicar..sta im to treba..razumem boraijicu pa virka kroz kljucaonicu al ove ne razumem..aj da se javi jedan taki i sve lepo da otpeva sta mu bi..ima ih i ovde.. :D